Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Nu tur ir tā, ka meitene aptuveni 25g. +/-. Pieņem Raunas ielā 19, k-2.

Piedāvā masāžu - 45 eur.

Kieģeļu māja, īrēts dzīvoklis, diezgan sūdīgs. Duša ir vannā, bez aizskariem.

Pirms viss iesākās prasīja naudu uz priekšu. Es jau sadrūmu. Tad norunājām, ka masāža būs aptuvenu stundu. Nolēmu noticēt.

Nodušojos, pielēju grīdu un gāju masēties.

Meitene sagaidīja jau pilnīgi kaila. Tas lika jau nedaudz sapriecāties. Viņa ir tāda nedaudz apaļīga, bet nav resna. Pupi kaut kāds, hvz.. 6. izmērs.

Mūzika skanēja no youtubes diezgan relaksējoša. Masēja diezgan stipri. Es pat nezinu, vai masēja. Drīzāk ar savu svaru iegūlās manā ķermenī.

Tad laikam sākās erotiskā daļa, kad ar pupiem sāka slidināties pa muguru. Manuprāt tik pat labi varēja ar kāju slidināt pa muguru, jo pupi tik lieli,

ka nekādas starpības. Pēc pāris minūtēm apkārt griezties un tad man sāka palikt interesanti. Bija tāda sajūta, ka viņa pirmo reizi krānu rokās tur.

Ar tādu viņas kratīšanu es mūžā nevarētu beigt. Sapratu, ka viņa sāk steigties beigt procesu. Saku viņai davai tā - nē. Saku panāc tuvāk, gribu pupus pataustīt - nē.

Karoč pieskārties nevar un neko, nekā savādāk nedarīs.

Nu kaut kā beigās izšāvos, bet tā pamatīgi. Piemetīšu vēl klāt to, ka gultā nebija uzklāts palags, bet tas viss notika uz pleda. Guļot domāju, cik citi krāni ir

gulējuši jau uz viņa pirms manis. Es jebkurā gadījumā tā izšāvos, ka apšļakstīju to pledu, līdz ar ko.. nu čaļi sorry.. :D

Vēlāk iedomājos, ka plika viņa masē noteikt tapēc, lai stringi eļļaini nepaliek un nav lieki tēriņi.

Jebkurā gadījumā, ja nav kur likt naudu un laiku, tad var aizbraukt sabojāt sev garstāvokli. Es tur vairs nebraukšu.

Sāku ilgoties pēc vācijas FKK, jo šeit laikam tas tirgus ir tā sabojāts ar badīgajiem čaļiem, kas gatavi maksāt

par neko, ka meitenes ir pavisam izlaidušās. Laikam jāgaida kāda krīzīte, kad apjēgs, ka jāčeļ servisa līmenis.

Es biju ,galīgi garām,biju ziemā,nosalu,masēt nemāk,pieskarties nedrīkst

Yes, piekrītu, masējot spiež mugurkaulu un tas arī viss. Pieskarties kategoriski nevar, nav vērts, ja nav nekas papildus