Jump to content
Sign in to follow this  
jurix79

Masāža Purvciemā 25987487

Recommended Posts

Nolēmu izdarīt kaut ko patiesi cēlu šajā paralēlajā pasaulē un aizdoties izlūkos uz masāžu kurai neatradu atsauksmes.

Sludinās Reklama.lv, agrāk manīju arī ssā.

Pašlaik aktīvie sludinājumi:

http://reklama.bb.lv/lv/housekeeping/health/massage/relax/uslugi/11225988.html

http://reklama.bb.lv/lv/housekeeping/health/massage/relax/uslugi/11215687.html

http://reklama.bb.lv/lv/housekeeping/health/massage/relax/uslugi/11205816.html

Bildes, kā jau visi nojauš ir feiks. Izskata ziņā nav praktiki nekā līdzīga ar bildēs redzamajm čiksēm..., nē meloju, satiktajai dāmai arī bija melnas drānas :)

Bet nu labi par visu pēc kārtas!

Nedaudz noēnojot sava cēlā izlūkgājiena motīvus jāsaka gan ka biju diezgan izmisis, kad nolēmu zvanīt uz šo numuru, tāpat jau bija skaidrs, ka nevienu no attēlos redzamajām dāmām es nesatikšu.

Piezvanot atbildēja patīkama laipna un nedaudz pieklusināta balss, apjautājos, kas un kā, masāža ar laimīgām beigām 35 eur, prasīju vai masē arī ar ķermeni, sacīja ka tā esot tantriskā masāža ko viņa piekopjot ļoti reti, un nekad pirmajā reizē, jo jāsaprotot vai sakrītot enerģijas:) Tā kā biju jau nolēmis ka vajag obligāti izšauties tad nolēmu braukt.

Atrodās Ilūkstes ielā 101, kad uzzināju adresi gandrīz nolecu nost, jo man no tās adreses ne visai labs atmiņas, bet sapratu, ka tā pavisam noteikti ir cita darbone, tāpēc biju klāt.

Izrādījās arī ka dzīvoklis ir pavisam cits, tikai māja tā pati (sakritība?) :)

Duvis atvēra dāma 50+ kaut kas līdzīgs Dzintrai no tikai mazāk auguma un ne tik kuplām formām.

Pieņem dzīvoklī kurā arī pati dzīvo kopā ar suni, dzīvoklis tīrs, bez smakām, iekārtots atbilstoši dāmas vecumam, bet visnotaļ gaumīgs. Ar dušošanos varēja būt labāk, jo ir tikai vanna bez aizkariņa un paklāja uz grīdas... īsāk sakot aizlēju tur visu cik jau varēja :)

Process notiek uz masāžas galda, kad nogūlos uz galda, dāma izmetās līdz apakšveļai, kas lika cerēt, ka noslēgumā varbūt vēl kāds drānas gabals kritīs.

Masāža man patika, kaut kas starp relaksējošo un klasisko, diezgan stipras rokas, labi erotiski izmasēja arī dupša vaigus, kad apgriezos uz muguras uzreiz neķērās pie verķa, bet izmasēja arī rokas, krūtis, ciskas, bet pa brīžam arī pieslēdozties ballītes svarīgākajam dalībniekam. Kad sākās finiša spurts palūdzu lai novelk krūšturi uz ko viņa neiebilda, paņurcīja manu draugu ar krūtīm, atļāva man arī apčamdīt un drīz arī laime bija klāt. Nav man pārāk liela pieredze ar šāda vecuma dāmām, bet krūtis šķita neparasti tvirtas... nelikā gan ka sillikons, lai gan eksperts tajā neesmu.

Sieviete laipna un komunikabla, māk piemēroties... saka ka pa dienu taisa tikai vienu masāžu tā kā savā ziņā vari justies ekskluzīvi:)

atsāju 35 eur un devos prom ar visnotaļ pozitīvu noskaņu., pa lielam vieīgais fui par to ka izmanto svešas un neatbilstošas bildes

Vai vēl atgriezīšos, iespējams, jo projām ejot piesolīja nākamreiz tantrisko masāžu:)) kas zina ko viņa ar to domāja:)))

post-13232-0-11585700-1549626689_thumb.jpg

post-13232-0-45849700-1549626696_thumb.jpg

post-13232-0-57269700-1549626703_thumb.jpg

pēc sejas nekas īpašs, Pļavniekos pilnas ielas ar tādām krievu tantēm :) viņai tur istabā uz kumodes stāv jaunības bilde, tur izskatās simpātiska, bet tā bilde ir ĻOTI veca:)