Jump to content

Recommended Posts

Viņa raksta,ka dos tikai neskopam vīrietim.Tas savukārt nozīmē,ka viņa prasot priekšapmaksu pārbauda,vai neesi skops :) Kad pārskaitīsi naudu,tad 99,99% ka viņa pazudīs :)

Es par to pašu, nav dzirdēts ka mauciņas prasa priekšapmaksu ar pārskaitījumu :D... Paturpināju saraksti ar meiteni, par papildus foto prasa 20€...ir meitenes rekvizīti, ja kādam interesē, bet salīdzinot pieejamajos i-neta resursos, seja cita to ko sūta...turklāt atbildes šabloniskas, pat nepiefiksēja ka pirms dienas jau sarakstījāmies, to pašu info sūta

Padalās info par Brukleniti Madonas pusē,rakstat privāti ja te negribat dot kontaktus,apmaiņai vari iedot 2 citas Madonas puses dāmas.

Varbūt kāds zin vai Madonā ir masāža ar laimīgām beigām kaut kur?

Es viñu pa 20 eiro darbinaju, sūkā, tā uz 5 pupi gan lieli! Beidzu viñai uz pupiem, tā neko vāverīte!

Vari iedot kontaktus, un plus mīnus kāds vecums?

Kāds ir bijis pie draiskaa44 4sex.lv? Tagad bīdu kontaktus, esot pieejama pa darba dienam 30€

• Like 1

Man ar intresē ta draiskaa44 ka ar viņu tur īsti ir kontaktus dos tikai konkrēti pirms tiksanas varbut kāds ir testejis ir vērts ???

• Like 1

Biju ticies nu teikšu tā, ir jābūt nenormalam badam un 1l vodka, tad varbūt...... (es neuzdrošinājos savu raķeti uzticēt)

Veca ap 50g, ļoti dūšiga, mutē vejš svilpo.

• Like 1

Biju ticies nu teikšu tā, ir jābūt nenormalam badam un 1l vodka, tad varbūt...... (es neuzdrošinājos savu raķeti uzticēt)

Veca ap 50g, ļoti dūšiga, mutē vejš svilpo.

Es ar viñu arī sarakstījos, tipa pa naudu tiekās, šī čatojot uzbāzās ka bez preža jāpīš jalaižs iekšā, tiecu viñai kas tu duma? Kurš mauku bez preža drāžš ! Apvainojās!

Iemetat kāds viņas numuru,braukšu pie viņas kodēties no savas atkarības,ja reiz tik briesmīgi ir,kā stāstat... :)

Ja tā ir tā pati,kuru domāju,tad pirms saviem 10 gadiem esmu jau viņu drāzis,bet varbūt arī kļūdos...

Nevar saprast, tad saka, ka no Jēkabpils, tad no Madonas. Saka, ka ar mieru tikties, bet tālāk par sarunām neesmu ticis, vienmēr kaut kur viņa pazūd.