Jump to content
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)
Iežurnalēties, lai sekotu  
Aigarins

Meitenes Uz Nakti

Recommended Posts

Kam kadi ieteikumi,meitenes uz nakti.Sodien gribetu kadu jaukuminu..jaunu un garsigu :wub: Var pieteikties pasas,nummurs pm.Vieta ir.Rakstiet uzreiz ar parastu bilditi un ko par to velaties.Velos pavadit so nakti divata. :P

Kam kadi ieteikumi,meitenes uz nakti.Sodien gribetu kadu jaukuminu..jaunu un garsigu :wub: Var pieteikties pasas,nummurs pm.Vieta ir.Rakstiet uzreiz ar parastu bilditi un ko par to velaties.Velos pavadit so nakti divata. :P

Tu kaut-ko esi sajaucis, comrade. Ej savus sludinājumus liec kaut kur citur. Te meiču nav.

:lol: Idiotu bars,es ne jau vecus mekleju bet meiteni.Un so ieliku ceriba ka kada atsaucas,bet nu redzu tiesam te vieni ezeli..Kas jums lika padomat,ka es veci uz nakti mekleju :lol:

:lol: Idiotu bars,es ne jau vecus mekleju bet meiteni

Мы идиоты? А ты заходишь на форум в котором сидят мужики, в раздел который называется: xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)  → Sekss par naudu, eskorts, swings, erotiskā masāža  → Prostitūtas, eskort meitenes Rīgā. И пишешь тут своё объявление?

Следующий раз сходи в магазин для веганов и купи мясо. Если мяса не будет то спроси у продавца есть ли у них девушка на ночь. Гениальный человек.

Следующий раз сходи в магазин для веганов и купи мясо. Если мяса не будет то спроси у продавца есть ли у них девушка на ночь. Гениальный человек.

:D  :D  :D

made my day

:lol: kadam nolukam tad te veci sez,ja nedalas ar infu kur verts kur ne.Es so forumu lasu sen,bet nu nekur nau ta isti meitenu kas piedava uz visu nakti atbraukt..nu te es nedomaju tas,kas sekundes skaita,bet ta tiri cilvecigi ari parunaties..un tad protams ari je je.. :P  :wub: Bet laikam jau tadas te nesez un nelasa so forumu.Kautgan te ir meitenes ar :lol:

Izveidot kontu vai iežurnalēties. lai komentētu

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Reģistrējies mūsu forumā! Tas ir viegli!.

Register a new account

Ienākt

Jau ir lietotāja konts? Ienākt šeit.

Iežurnalēties
Iežurnalēties, lai sekotu  

• Create New...