Jump to content
xtra.lv - forums par pērkamām meitenēm (prostitūtām)
Iežurnalēties, lai sekotu  
bosix123

Izklaides Meitenes.

Recommended Posts

Vakar ar čomiem pēc azartspēļu vakara izdomājām, ka vajag dāmas, jocley klubā paņēmām pāris daiļavas, man gadijās botoksa lūpas un silikona krūtis, padejoja, atļāva gar krūtķm paniekoties, bet tas viss, Pēc tam džekus savāca raksos, kurš aizveda uz kkādu dzīvokli čaka ielā. Puikas gāja pie dāmām, teica, ka skaistas, bet prasot 150e par masāžu un , ja prasa uztaisīt parastu masāžu, tad meitenes mūk prom

Vot tevi taxisits apčakarēja. Viņs tur tajā procesā ir doļā. Un pats arī vainīgs, zem grādiem pie skuķiem neej. nejauc alko ar pērkamu sex. 

Meitenes iedzērušus klientus nez kapēc ir tendētas pazemot un apčakarēt. Vienreiz es dabūju nicīgu repliku - s tebya ņesjot, kaut biju karstā laikā slāpes remdējot izdzēris 1 aliņu. 

Būs jau labi, neviens nav svētais,  tas kas noticis nav vairs labojams. Galvenais ir dabūt confidence back un dzīve turpinās...

Ar gaišu skatu nākotnē, viss skaistais vēl tikai priekšā... 

Vai tie sludinājumi, kur rasta, ka "pāris tiekas" ir saprātīgi?

Kaut kāds murgs!

Nezin, ko citi domā, bet man nesaprotams?

Agrāk, kad draudzējos ar savu, bija doma (vismaz viņa pieļāva).

Nez, kā tagad būs ar tiem inspektoriem - Nila armija paliks uzticīga vadonim, vai klausīs Daini? A tas tāds viltīgs frukts - domāju, ka jaunībā blēņas ne mazums darījis. :)

Izveidot kontu vai iežurnalēties. lai komentētu

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Reģistrējies mūsu forumā! Tas ir viegli!.

Register a new account

Ienākt

Jau ir lietotāja konts? Ienākt šeit.

Iežurnalēties
Iežurnalēties, lai sekotu  

• Create New...