Jump to content
Sign in to follow this  
edyior

2019 Laura 19 26522152

Recommended Posts

Čigānu tautības pārstāve. Neko neprot, kā tikai pavērt to, kas paverams. Pēc sejas tīri simpātiska, bet ir nepilnības ar zobiem.

Biju piebraucis pie šās.Tā kā otro reizi eju pie pērkamajām, tad grūti salīdzināt.

Meitene nav runātīga, kautrīga, iespējams tāpēc ka problēmas ar zobiem, mēģina to noslēpt. Vizuāli seja patika, izņemot zobus. Pati tumša, varētu būt čigāniete. Krūtis stingras, pēc izmēra zem vidējā, bet nav mazas, tādas smalkas miesasbūves ir gandrīz ideālas, kopumā ķermenis patika, vienīgi dupsis gandrīz nekāds. Sagaidīja biksītēs un krūšturī. Sasveicinājos, paprasīja naudu. uzreiz visu velk nost un gultā. Paraustīja man, lai mietā sametas un vilka gumiju virsū. Mutē negribēja ņemt, kas likās dīvaini, jo man mājās ar meiča var mutē nepaņemt :D  Pozas pats izvēlējos, no sākuma jātnieces, tad misionāra, tad no aizmugures. No aizmugures ņemot vienā brīdī smaka pacēlās uz īsu mirkli, tad vairs nejutu un turpināju darbināt. patika ka sunīšu pozā viņa pati ar kustējās. Tad ar viss beidzās. Iegāju dušā, tad gāju ārā, ši pat īsti neskatījās virsū, tā kā stulba sajūta, un arī seksa laikā neskatījās virsū, visu laiku galvu aizgriezusi. Itkā normāli izturējos, pats ar neesmu briesmīga paskata, lai riebums viņai pret mani būtu. Nu varbūt kompleksi dēļ tiem zobiem, vai arī riebums pret to visu padarīšanu.

Te minēja par to ka daudz pīpē, bet es neko nejutu, dzīvokis ar nebija piesmēķets.

Atrodas Vagonu ielā, māja jaunbūve vai arī pēc rekonstrukcijas. Dzīvoklis tīrs, kārtīgs. Tas viss ok.

Tātad pie plusiem:

• Dzīvoklis tīrs, kārtīgs
  • Ķermenis skaists
  • Seja simpātiska
  • Izrādīja pati kaut kādu aktivitāti

Mīnusi:

• Problēmas ar zobiem
  • Skatiens novērsošais
  • Mineta nebija, bet gan jau var sarunāt, vienkārši uzstājīgs nebiju
  • Dupsis mazs
  • Smaka no vagīnas

Ja nebūtu tas skatiens, saliktu zobus un smakas nebūtu no vagīnas, tad varbūt varētu prasīt 100 eirikus pa stundu, bet tā kādus max 50 euro (mans personīgais viedoklis, kā minēju, nav man īsti ar ko salīdzināt). 

• Like 1

Biju piebraucis pie šās.Tā kā otro reizi eju pie pērkamajām, tad grūti salīdzināt.

Meitene nav runātīga, kautrīga, iespējams tāpēc ka problēmas ar zobiem, mēģina to noslēpt. Vizuāli seja patika, izņemot zobus. Pati tumša, varētu būt čigāniete. Krūtis stingras, pēc izmēra zem vidējā, bet nav mazas, tādas smalkas miesasbūves ir gandrīz ideālas, kopumā ķermenis patika, vienīgi dupsis gandrīz nekāds. Sagaidīja biksītēs un krūšturī. Sasveicinājos, paprasīja naudu. uzreiz visu velk nost un gultā. Paraustīja man, lai mietā sametas un vilka gumiju virsū. Mutē negribēja ņemt, kas likās dīvaini, jo man mājās ar meiča var mutē nepaņemt :D Pozas pats izvēlējos, no sākuma jātnieces, tad misionāra, tad no aizmugures. No aizmugures ņemot vienā brīdī smaka pacēlās uz īsu mirkli, tad vairs nejutu un turpināju darbināt. patika ka sunīšu pozā viņa pati ar kustējās. Tad ar viss beidzās. Iegāju dušā, tad gāju ārā, ši pat īsti neskatījās virsū, tā kā stulba sajūta, un arī seksa laikā neskatījās virsū, visu laiku galvu aizgriezusi. Itkā normāli izturējos, pats ar neesmu briesmīga paskata, lai riebums viņai pret mani būtu. Nu varbūt kompleksi dēļ tiem zobiem, vai arī riebums pret to visu padarīšanu.

Te minēja par to ka daudz pīpē, bet es neko nejutu, dzīvokis ar nebija piesmēķets.

Atrodas Vagonu ielā, māja jaunbūve vai arī pēc rekonstrukcijas. Dzīvoklis tīrs, kārtīgs. Tas viss ok.

Tātad pie plusiem:

• Dzīvoklis tīrs, kārtīgs
  • Ķermenis skaists
  • Seja simpātiska
  • Izrādīja pati kaut kādu aktivitāti
Mīnusi:
  • Problēmas ar zobiem
  • Skatiens novērsošais
  • Mineta nebija, bet gan jau var sarunāt, vienkārši uzstājīgs nebiju
  • Dupsis mazs
  • Smaka no vagīnas
Ja nebūtu tas skatiens, saliktu zobus un smakas nebūtu no vagīnas, tad varbūt varētu prasīt XXX eirikus pa stundu, bet tā kādus max XX euro (mans personīgais viedoklis, kā minēju, nav man īsti ar ko salīdzināt).

Беззубая немытая баба за 50 евро :)

Я просто ради интереса на ютюбе смотрю какие цены в Европе на шлюх.

В Германии шлюхи 50 евро за раз стоят .На вид лучше чем те что в риге за 100 евро.

2:35 в видео цену говорит 50 евро.

Админ зачем мой пост редактируеш?

50eu-germany.jpg