Jump to content
Sign in to follow this  
gariks123

Karina 20351668

Recommended Posts

Pirmkārt - https://www.xtra.lv/topic/70498-importa-dāmas/?p=214476

Otrkārt - pats arī esmu bijis, man nepatika. Dāma dūšīgāka, kā bildēs, tas vēl pofig, bet nu konveijeru sita cauri visām spraugām, ļoti viss sasteigts. Tobiš, ne pats taisos vēlreiz pie viņas iet, ne citiem iesaku. Pat tuvumā nav tās naudas vērta (XXXE=1h, XXE=0,5 h).

Vispār, ar tām viesstrādniecēm jo tālāk, jo trakāk :) Sākumā vēl bija OK, pagājušo gadu biju pie vienas no tām aziātēm, tur tā latiņa tika pacelta normālā augstumā. Tālāk, ar katru nākamo meiteņu apmeklējumu, pakalpojums aizvien sūdīgāks un sūdīgāks. Varbūt pēdējā laikā jau galīgi nekvalitatīvs kontingents brauc iekšā. Šaize gan tāda, ka no vietējām dāmām arī tikai pārītis ir pieminēšanas vērts, bet gribās ko jaunu arīdzan :)

Kā jau viesstrādniecei - ar katru reizi gribās skrūvēt lielāku cenu. Iepriekš bija XX€ stundā, tagad jau XXX.

Pati kā jau kolēģis rakstīja, bildes ir no laba rakursa, pati darbone apjomīgāka. Piedāvā masāžu, kas ir tāds ķap-ļap variants un jēga nekāda. Procesa laikā pietēlo efektam, bet grib, lai ātrāk beidz un viss.

Kas vēl nepatika - visu laiku pirms dušas un pēc tusē pa telefonu ar nākamajiem klientiem. Kamēr velc kurpes, tikmēr klabinās uz nebēdu :)

Jauna meitene, viesstrādniece no Ukrainas.

Kopumā biju apmierināts.

Pieņem Brīvības 148, kā var saprast pazvanoties pa reklāmām, tur pieņem vairakas meitenes. Dzīvoklis svaigi remontēts, kopts. Dvielis sauss.

Meitene ir miesās, ne tā ka ļum, bet tomēr kaulu kambaris ne tuvu nav. Attieksme ir ļoti pozitīva, man patika. Rūpējas lai ir labi, komunikabla. Kaut kādu sasteigšanu nemanīju.

Divi šāvieni, viduvēja masāža, XX naudiņas.

Varbūt ir tirgū kaut kādas brīnumdares, bet zinot vietējo kontingentu likās pat ļoti pieņemami.

P.s. strādājot līdz 10. septembrim