Jump to content

Recommended Posts

Tātad kungi!

Agrāk jau ir bijusi apspriesta, bet pārī ar čali...

https://www.xtra.lv/topic/42567-gribu-elv-mbeles-pris/page-1

Līdz ar to, ka tēmas nosaukums arī caur p...ļu, tad nolēmu uzcept jaunu tēmu.

Ceru ka pārāk nelamāsiet.

Bildes ir iepriekšējā tēmā un arī gana daudz atrodamas.

https://girlsofriga.lv/lv/profile/37124787196

Visas bildes ir viņas 99.8%.

Sievietei vecums varētu būt ap 45... Nav superskaitule, bet arī mēs pārsvarā neesam topmodeļi... :D kopumā kopta, tieviņa, gana patīkama sieviete ar smalku balstiņu.

Tikšanās notiek Salacas ielas motelī (nekad nebiju bijis) tāda apšaubāmas kvalitātes iestāde... Pēc remonta jau kādu laiciņu prasās, bet! Ūdens dušā silts un gultasveļa tīra...

Naudiņu uz priekšu, visus piecdesmit danduļus un uz dušu...

Sieviete tieši tāda, kā bildēs! Resnāka nav palikusi un riepu nav uzaudzējusi. Krūtis maziņas (kā nu kuram. Man patika! Plaukstas izmēra

Figūra diezgan lieliska izskatās priekš viņas vecuma...Pupi vispār smuki izskatās,tieši,kā man patīk, - lai plauksta būtu pilna,bet nav tesmeņi...

Kā tur ar smakām bija? Nekas nesmirdēja? Kad būšu Rīgā,varbūt varētu apciemot...

Pie Baibas,  nav "rūgtuma piegarša" par iztērēto laiku un citām lietām. Man nepatīk lokācijas vieta, tamdēļ reti esmu viņu apmeklējis.

Pie viņas patīk attieksme un nekonveijera sajūta.Tas ir retums, vismaz manā pieredzē.

Kā arī viņa atbild uz e-pastiem un sms. Mans novērojums, ja normāli komunicē caur e-pastu un sms, tad ir vērts iet, nebūs "morālās iztukšotības" sajūtas.

Kā arī viņa atbild uz e-pastiem un sms. Mans novērojums, ja normāli komunicē caur e-pastu un sms, tad ir vērts iet, nebūs "morālās iztukšotības" sajūtas.

Jā, tā tas ir. Nekas tik lielā mērā nemazina vēlmi satikties un maksāt par pakalpojumiem, kā haotiska un neskaidra komunikācija. 

pilnībā piekrītu tēmas autoram...es dotu 42-26 gadus...kam patīk šī vecuma kategorija un formas-nebūsiet vīlušies...higiēnas ziņā-nekādas smaciņas utt...nemanīju...

atvainojos par kļūdu-"42-46 gadus"....