Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Kat ❤️ (24 gadi) 28245425
Ierakstīts
On 30.05.2022. at 13:03, greenpeace teica:

Vispār man, lasot vecās diskusijas, savulaik, par kaķi ir palicis iespaids, ka nav īsti skaidrs, ko tik gudra un manuprāt, pat inteliģenta būtne meklē šeit? Es domāju, kaut vai tāpēc, ka spēj adekvāti un diezgan garšīgi komunicēt, trīs valodās, gandrīz nekļūdīgi lietojot interpunkciju. Atceros, cik drosmīgi un atklāti viņa uzradās, tas vien bija ko vērts. Mēs jau visi, daudz ko, viens par otru nezinām, pa dzīvi. Es domāju, kādi apstākļi mūs ir pagrūduši, uz kādu konkrētu rīcību. Bet nosodīt daudziem šeit patīk. Par attieksmi un auguma niansēm. Es aicinu jums, draugi, paskatīties pašiem uz savām riepām un pavērtēt, kādi paši esat jaukumi, pa dzīvi...  Man ir diezgan skaidrs, kāpēc pakalpojumam ir tāda, jūsuprāt neadekvāta cena. Tāpēc, ka izturēt komunikāciju ar jums, varētu būt vajadzīgiem dzelzs nerviem, ko par maznaudām, neviena sevi kaut cik cienoša būtne nav gatava darīt, tas arī viss. Un vispār, sievietei nav jābūt perfektam augumam. Perfekts augums ir garlaicīgs. Nelielas riepiņas esamība jau ir efekts, es teiktu. Un es pieļauju, ka ar kaķi varētu būt ļoti interesanta komunikācija, manuprāt. Es zinu, jūs teiksiet, ka ejat darīt tur ko citu, bet tā tas, pa dzīvi, man nenotiek. Man tomēr vajag pretī to cilvēku, personību...  Sauc, kā gribi! Šeit personība noteikti ir. Un viss tas publiskais apcēliens, pa lielam, bija no tā, ka jūs nevarat pārdzīvot faktu, ka sieviete, kam jūs maksājat, lai viņa jums stundu pakļautos, atļaujas jums runāt pretī un var jūs diskusijā pārspēt. Tāpēc sākas piesiešanās visam kam... Bet pērkot miesu, jūs nevarat nopirkt dvēseli, tas arī viss... Man, šī persona, vienmēr likusies interesanta un varbūt kādreiz arī dzīve savedīs kopā. Parasti, kaut kā, nelīmējas laiki. Kad es šai zemē, tad viņa nav noķerama.

Dažreiz viss ir vienkāršāk nekā mums liekas. Varbūt skuķim vienkārši patīk pisties un ja vēl par to maksā ... ?
Ja es būtu sieviete, noteikti būtu mauķele. A huļi nē ?

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.