Jump to content

tekmambeks

Members
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

tekmambeks last won the day on September 19 2015

tekmambeks had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

About tekmambeks

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Sieviete+Vīrietis
 • Interests
  fallen angels and dark souls
 1. Paldies par iedrošinājumu kungi, es gan nebūšu tik pārsteidzīgs, bet novēlu jums veiksmi. Ja kādam ir info(bez tukšas diršanas) lūdzu padalieties. Paldies!
 2. Ir kādas atsauksmes par šo - 26784435 Pie sarakstes prasa 80EUR par stundu. Ar norunu ka jāveic pārskaitījums uz Diānas Sveiles Swedbankas kontu. Dievojas ka neesot razvods, man protams neticas. yes or no ?
 3. 99% ka tas ir razvods. Cik lielam spiedienam jābūt lai to nesaprastu ? Te nav Vācija kur tu vari ar karti norēķināties attiecīgajās iestādēs.
 4. Eu davaj vīri padalās ar kontaktiem. Rakstiet privātajā man, pretī varu dot vienu jaunu kontaktu 100% te nav apspriesta - jauniņā. Atvečaju. Izklausās pēc google translate. Es teiktu ka razvods.
 5. agrais123, gan jau ka būs, taisi tik augšā. Un neaizmirsti paziņot par to šeit.
 6. Vis pa zolīdo, vis tīrs un tā. ja neesi bijis noteikti aizej un pēcāk padalies ar info. Varētu būt nedaudz jaunāka un tievāka, tad es aizietu vēl.
 7. It kā jau nav ne vainas. Normāls provinces mature variants.
 8. Kāds ir ar šo ticies ? Sludinās liepajniekiem.lv
 9. Grūti noticēt ka kāds ir tik ļoti izmisis
 10. Cik viņai gadu ? Viņa gadijumā nav uz Flotes un Krūmu ielas stūra ?
 11. Redzot šādus ciparus šad un tad aizdomājos kā īsti izveidojas cena pakalpojumam. Jo bagātajās Eiropas valstīs kur prostitūcija ir legāla pakalpojums maksā ~50 EUR. Un tur protams algas ir lielākas utt. Reāli padomājot valsts nelegalizējot prostitūciju atbalsta mafiju.Jo neticu ka visi 60 EUR nonāk meitenes kabatā. Ja paskatamies to pašu Poliju tad tur identisks pakalpojums maksā 25 - 30 EUR.
 12. Orālo piedāvā un meitene ir spridzeklis, vis kas man sakāms. Ja macēsi pareizi paprasīt varēsi visu sarunāt, let the force be with you!
 13. Pārbaudīju numuru, šo es zinu. Labs variants, arī pati izbauda procesu un pulkstenī neskatās.
 14. Kur tādu izraki ? Izskatās ka tev ir ekskluzīva iespēja pabūt pirmajam un uzrakstīt atsauksmes pārējiem cīņu biedriem.
×
×
 • Create New...