Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts

Meitenes ,ļūdzu parūpējaties par savu drošību. ŠODIEN manas 2 paziņas atrakstīja sms ,bijis klients izvarojis, piekāvis, atņēmis naudu ,mobīlos un ieslēdzis dzīvoklī ., Meitene izsauca ugunsdzēsējus ,lai varētu tikt ārā un arī policījai ziņojusi . BET slavenajai kristīnei no artilērījas ielas 60 iedots pa muti ,atņemti mobīlie un nauda ,bet policījai nezinoja 

 

Jā, Saiva, ja jau ar meitenēm sazinājies, tad arī noprasi visas zīmīgās pazīmes. Bez tā, ko rakstīja Fat Mad Cat, arī valoda, aptuvenais vecums, iespējamie tetovējumi, rētas, uzvedības maniere, piesakot vizīti, dažādu priekšmetu esamība (ierochi)...

Link to post
Laura 28851327 28950503
Ierakstīts

Nu tas ka grūti sazvanīt ir normāli. Labam pakalpojumam ir liels pieprasījums. Man baigi nepatīk tas, ka viņai nav vietas (vismaz tā viņa man saka).  Tas nozīmē, ka man ir jāmeklē viesnīca / dzīvoklis, jāorganizē laiki utt. Man galīgi negribās to darīt + tas sanāk dārgkāk + daudz lielāks risks, ka kādu pazīstamu satiksi.

 

Esmu bijis pie gandrīz visām Rīgas labākajām meitenēm (kuras reklamējas) – nevienu nav baigi viegli sazvanīt, bet vismaz kad sazvani, vari sarunāt laiku un braukt ciemos :)

Laikam jau Rīgā ir tik sūdīgi ar labajām meitenēm, ka viņas var uzstādīt visādas jocīgas prasības un tāpat džeki rindā stāv.

 

Pamēģini uzzvanīt no cita numura. Kas zina, varbūt esi nokļuvis aizdomīgo sarakstā. Ir pāris eksemplāri, ar kurām neesmu ticies, bet jūtu - viņas pret mani ļoti piesardzīgas...

Link to post
Laura 28851327 28950503
Ierakstīts

Nu vot, tur laikam tā atšķirība ir. Droši vien telefonā pieseivots kā "drošais nr." Tie kas nav bijuši laikam skaitās "nedrošie".

 

Kā jau minēju, es pa šiem gadiem esmu mēģinājis tikt dafiga reizes - vienmēr aplaužos pie tā, ka tajā dienā viņa nevar + braucot tikai uz viesnīcām utt. Vienkārši pārāk liels čakars.1

 

Arī es pie viņas biju pirms daudziem gadiem - vēl Eksporta ielā. Un jau tad viņa nebūt nebija viegli sazvanāma. Nav, nav, bet ar trešo reizi - Ir! Tā sanāca vairākas jaukas GFE tikšanās reizes.

Link to post

Es vēlos padalīties ar savu pieredzi, man tā gadījās pirmo reizi dzīve. Situācija, kas normāli uzlika uz auss mani. Es sazvanījis šo nr. 27183890 vienojos ar viņu, viņa mani piekrita 80 Euro,  attachicon.gif1246607-seksualinaja-uhozenaja-molodaja-devushka-provedjot.jpg,attachicon.gif1246698-simpati4naja-devushka-s-rovedjot-vremja-s-muz4inoi.jpg, bildes īstas, pieņēma Merķeļa iela 6.  Viņi mani sagaidīja, mēs devāmies uz viņas vietu. Es atkal aptaujājos un vienojāmies par pakalpojumu, mēs palikām pie tiem 80 Euro. Es naudu iedevu, jo viss notiek uz priekšu. Es iegāju iekšā duša. Iznācu no dušas, mēs atkal apspriedām par pakalpojumu, tad ienāca vīrietis, man tas izbrīnīja, jo es pats durvis aiztaisīju. Vārdu pa vārdu es sapratu, ka esmu slazda. Vēlējos vienoties ar vīrieti, naudu viņi neatgriezīs, un arī nevēlējās vienoties par kādu pakalpojumu izmaiņām. Protams, saņemu draudus, par fizisku izrēķināšanos un bandu, kas mani sagaidīs ārā. Tā man mani eskortēja līdz ārdurvīm. Draudi, lai es aizmirstu šo nr.. Pats esmu sveiks un vesels, bet sabojāja garīgo un nesaņēmu pēc kā nācu, bet ieguvu pieredzi.  Gribēju uzzināt, ko Jūs darītu šai situācija? Vai Rīga tā notiek bieži? Kā man rīkoties nākotne? 

 

Es vēlos padalīties ar savu pieredzi, man tā gadījās pirmo reizi dzīve. Situācija, kas normāli uzlika uz auss mani. Es sazvanījis šo nr. 27183890 vienojos ar viņu, viņa mani piekrita 80 Euro,  attachicon.gif1246607-seksualinaja-uhozenaja-molodaja-devushka-provedjot.jpg,attachicon.gif1246698-simpati4naja-devushka-s-rovedjot-vremja-s-muz4inoi.jpg, bildes īstas, pieņēma Merķeļa iela 6.  Viņi mani sagaidīja, mēs devāmies uz viņas vietu. Es atkal aptaujājos un vienojāmies par pakalpojumu, mēs palikām pie tiem 80 Euro. Es naudu iedevu, jo viss notiek uz priekšu. Es iegāju iekšā duša. Iznācu no dušas, mēs atkal apspriedām par pakalpojumu, tad ienāca vīrietis, man tas izbrīnīja, jo es pats durvis aiztaisīju. Vārdu pa vārdu es sapratu, ka esmu slazda. Vēlējos vienoties ar vīrieti, naudu viņi neatgriezīs, un arī nevēlējās vienoties par kādu pakalpojumu izmaiņām. Protams, saņemu draudus, par fizisku izrēķināšanos un bandu, kas mani sagaidīs ārā. Tā man mani eskortēja līdz ārdurvīm. Draudi, lai es aizmirstu šo nr.. Pats esmu sveiks un vesels, bet sabojāja garīgo un nesaņēmu pēc kā nācu, bet ieguvu pieredzi.  Gribēju uzzināt, ko Jūs darītu šai situācija? Vai Rīga tā notiek bieži? Kā man rīkoties nākotne? 

 

Likt portālos savas bildes un pēc tam ar draudiem uzmest klientu? Jābūt atsaldētam vai arī bija iemesli, kas šiem lika rīkoties spontāni...

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.