Jump to content

Vecisarplikupauri

Members
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Vecisarplikupauri last won the day on December 19 2017

Vecisarplikupauri had the most liked content!

Community Reputation

53 Excellent

2 Followers

About Vecisarplikupauri

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

5,991 profile views
 1. Biju La Ramblā ap pusnakti. Diez kas nav. Gana daudz ne pārāk glītu melno meiteņu. Tā nav Amsterdama, kur var mierīgi staigāt, vērot... La Ramblā meitenes ļoti uzbāzīgas, uzrunā, nāk klāt, ķer aiz rokas, pat skrien pāri ielai no pretējās puses. Daža baltā "miesa" vecumā ap 40 pēc atteikuma paliek agresīva, skrien pakaļ, lamājas...
 2. Interesanti, kāpēc viņai Lietuvas numurs?
 3. Un Tu tagad jūties labi, kā bāba visiem to izstāstot?
 4. Tas laiks, kad naktī varēja piezvanīt uz intīmklubu, un tev atveda 3-4 meitenes, ir garām. Arī masāžas saloni, kuros varēja ierasties naktī, ir ciet. Jā, un meitenes vairākkārt teikušas, ka nakts publika, sadzērusies, ir baisa.
 5. Pilnīgi droši, fake. Tā pirmā ir čehu pornomodele - bieži sastopama dažādos kastingos.
 6. Laura periodiski parādās un pazūd. Un tā jau vairākus gadus. Pacietību, kungi!
 7. Salīdzinājumā ar citām viesmāksliniecēm vasarā viesojās ar piezemētu cenu - 100. Tiesa, meitene nav šīs industrijas "augstais plaukts".
 8. Ir jau bijusi Rīgā. Meitene ar lellītes seju. Mulsina tik tas, ka iebraucējmeitenes, nu jau otrā, cenu no 120 pacēlušas uz 160.
 9. Augums ir ap 160 cm. pifpafz jautāja par krūšu izmēru. Nezinu - plaukstā labi iegūlās. Uz "attieksmi" īpaši neieteiktu ieciklēties. Jo, cik nav pieredzēts, ka tā mainās atkarībā no cilvēka. Man patika. Bet, ka jau teicu, 120 eiro stundā tomēr ir par daudz. Starp iebraucējām par šādu cenu bijis arī modeles tips. Šī ir normāla, vienkārša meitene.
 10. Kā jau daudzas viesmākslinieces, prasa 120, plus par pārējo jāpiemaksā. Bildes ir īstas, tomēr 120, šķiet, ir too much. Taču... ir vismaz 2 plusi:. attieksme un sen nebiju redzējis tik dabīgi feinas krūtis bez silikona, kas dzīvē ir lielākas nekā pēc bildēm var šķist. .
 11. Ja runa ir par Alisi, nav druknāka. Pārsteidzoši, ka viņa te nav (vai ir maz) apspriesta. Nez kāpēc, daudzi metās apspriest Diānu (ar Azijas tipa seju), kaut viņa ieradās krietni vēlāk.
 12. Visas bildes atbilst. Kniebiens - 120, par BJ jāpiemaksā 30. Parīt brauc atpakaļ uz Pēterpili..
 13. Gan pareizi uzrakstīts sludinājuma teksts, gan atrašanās vieta (turpat, kur parasti apmetas arī citas meitenes no Krievijas) liek domāt, ka ar Lietuvu te nav nekāda sakara.
 14. Savādais akcents un info tepat xtra.lv, ka viņas tumšā draudzene ielikusi bildes, kas nospertas Spānijā, lika mainīt plānus par apmeklējumu. Blondā telefoniski atzina, ka Rīgā ir tikai pāris dienas, bet veids, kā viņa izrunāja vārdu "orālais", lika domāt par radniecību ar braļukām.
 15. Attēlos ir divas meitenes. Tā, kas veļā, vairs nestrādā.
×
×
 • Create New...