Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Baiba (38) 24787196
Ierakstīts

2x biju, katru reizi cits dzīvoklis, bet pēc otrās reizes (pirms kāda gada laikam) vairs kaut kā nav vēlme, cenai atbilstoša dāma un kvalitāte, man laikam latiņa augstāk pacēlusies, uz šo variantu vairs nestāv un apmeklēju mazliet augstākas raudzes fejas

On 8/1/2022 at 12:55 PM, skvirtoman said:

Cik tad prasija? Iebraucējas baigi daudz grib pa pusstundu

50-60, ne? vismaz ukrainietes. Tām supet top, VIP modelēm nemaz nav zvanīts un prasīts, maza ticamība bilžu atbilstībai, vai, ja būs, tad drošvien cipars virs 100 par 30min?

 

Link to post
Oksana (38) 27275254
Ierakstīts
On 7/29/2022 at 11:23 PM, Varis1984 said:

izklausas apmēram ka laimīgs ka tiku prom ātrāk pa 30 min no viņas. ja jau bij tik traki kāpēc maksāt un iet.  50. e. pa 30 min ta jau nav lēts "prieks."

es jau rakstīju, ka nebija tik traki. Un, Tavuprāt, kurā brīdī, tad jāpagriežas un jādodas prom? parasti to dara, kad feja atver durvis un ieraugi tur šausmas. starpcitu, 50e vairs nav it nemaz dārgi, ņemot vērā inflāciju, tagad 50e liekas tas pats, kas pirms 3 gadiem 30e, vismaz man tādas sajūtas, tā kā testdrive pa 50 šis nebija galīgi zemē nomests 50e, vismaz olas tukšas un pats arī dušā nomazgājies 'pa velti' :D

Link to post
Oksana (38) 27275254
Ierakstīts

Sliktākā pieredze ar UA viesmākslinieci. Bildes viņas, bet vai nu pasenas, vai fotošopētas. Miesās vēl nedaudz lielāka kā bildēs, viduklis neizteikts, kā no pēcpuses sākas - tās vienmērīgi pāriet plecu zonā, dzīvoklis ar 10+ gadu vecu remontu, tāda ne visai forša atmosfēra, nav galīgi traki, der ātrai izšaušanai, ja kādam tuvumā (Zvaigžņu iela), bet citādāk ieteiktu ko citu pamēģināt. 30min - 5 sarkanie, 60min 10 sarkanie, ir + 3sarkanie ekstras (bez gumijas oral, rimming, utt - neko no tā nebija vēlme izmēģināt.) No durvīm līdz durvīm ar dušu paspēju iekļauties 23minūtēs, kamēr devos prom, bija vēl 3 zvanītāju, ar kuriem viņa runāja. Pēc dušas devos uz gultu, tur jau bija kaila ar gumiju rokās, oral gan taisīja un teica, lai saku, kad būšu gatavs seksam, bet nu oral arī gana ātrs. Nu neko, vairāk zināšanai, skaidrs, ka vairs neiešu. Attieksme OK, dušā silts ūdens, nav piesmēķēts, varbūt citiem vairāk patiks, man nepalika labas pēcgaršas sajūta un vēlme apmeklēt atkārtoti. Pa telefonu/whatsapp, kad stāsta par pakalpojumiem piedāvā arī skūpstīties (varbūt kāds grib nobaudīt iepriekšējā klienta krāna vai pakaļas garšu...) :D

zvonite-pishite-.jpg

zvonite-pishite-2.jpg

zvonite-pishite-3.jpg

na-foto-ya.jpg

na-foto-ya2.jpg

Link to post
Baiba (38) 24787196
Ierakstīts

Ātrai pusdienlaika izšaušanai ir ok, telpas minimālas, ir duša, tīrs dvielis, 15-20min 30eur, caurums nav izļurkāts, pati pricesā diezgan mākslīgi sten un uzvelkas, bet kaut kāds efekts no tā ir, labāk nekā klusēt :) nelaipnu attieksmi nemanīju

Link to post
Ar Lielam Krutim! Vismaz 3 Izmers!
Ierakstīts

Ja Inga ir purčikā un viņai uz muguras (nedaudz virs dibena) it tatoo, tad pie viņas esmu pabijis. Nu pupi viņai ir lieli, bet pārējai nu ne visai. Man patīk vecākas, bet tur kaut kas nepatika. Formas ar tādas nekādas...

Pie plusiem, pati ar tāda aktīva...

 

 

 

Kaut ka biju pie Ingas 22478983. patiesham ir 6-7 izmers, un neskatoties vecumu krutis labi izskatas. 8-) pasai ir ap 45. Massaza ok, minets x2 (ar gumiju), prasija tikai 30 euro. Pasa Inga ir normala, pljapiga.

 

Uzdūros dažos portālos uz viņas pupu bildēm, sazvanīju, prasa nu vairs tikai 25 naudinjas - masaza+klasika. Uz sesku es pie tādām nedodos, bet kā masāžu taisa? esmu bijis uz masāžu pa 30 un bija viena no labākajām ever, tāpēc pilnībā šo variantu vēl neatmetu. Padalās kāds, kas bijis - vai masāžas dēļ ir vērts iet?

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.