Jump to content

Sport30

Members
 • Content Count

  330
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Sport30 last won the day on May 7 2016

Sport30 had the most liked content!

Community Reputation

82 Excellent

2 Followers

About Sport30

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. Varbūt vari būt tik laipns un padalīties ar info, kā atradi netā, no kurienes šī bilde nākusi? Noderēs noteikti daudziem, lai netaisītu jaunas bezjēdzīgas tēmas.
 2. https://intimi.lv/lv/adv/read/escort-massage/713460/index.html šodien atkal jauns sludinājums, drošvien ar kārtējo fake bildi
 3. cenas krīt, šodien jau 60e, kungi, ķeriet, kamēr ir!! Būs ārā siltāks, cenas augs kā nezāles
 4. ir tieši 1 bilde, bet arī ne no mugurpuses, bet guļot no priekšpuses. Tauta gaida kārtīgu dibenbildi Es, ja godīgi, jau esmu viena zvana attālumā, bet baigi interesē, kā izskatās dibens
 5. nu, labi nebija tas tik sāpīgi(neprasīja daudz laika), atvēru to instagram caur facebook profilu
 6. Jā, kad fizioloģiskas vajadzības spiež un meklēju labu pakalpojumu. A ko instagram darīt pieaugušam, ikdienas darbos aizņemtam cilvēkam - to es nesaprotu.
 7. Ig ir instagram? ja tā, tad es personīgi nelietoju, daudz darba un citu lietu, ko darīt. Soctīklos nav īpaši daudz laika pavadīt. Var kaut kur citur apskatīt kādas pāris dibenbildes? varbūt var te iemest?
 8. Es arī gribētu redzēt kādu dibenbildi, iespējams būtu vēl viens potenciālais klients
 9. kā kurā vietā, citur arī var iespraust par šādu ciparu, protams, dāmas tur nav modeles
 10. Nesmu pie Tevis bijis, bet Tu noteikti esi manā top augšgalā no tuvākajā nākotnē apmeklējamo. Par gultu - tas piederētu pie servisa, ja viss būtu ok. Vai nu pašai jāsagādā, vai ar dzīvokļa saimnieku jāvienojas. Te jau lasīju, ka pati esi kopta, jauka. Tāpat arī tīri dvieļi, laba gulta, utt veido kopējo atmosfēru, kas noteikti liek atgriezties vēl un vēl. Tie ir sīkumi, aks iespiežas kā atmiņā, tā arī zemapziņā. Pirmais piemērs - biju pie citas pērkamās sievietes un ietu vēl, ja būtu cits dzīvoklis, gulta nevis dīvāns un sakarīgāka duša/ labierīcības. Otrs piemērs - ik pa laikam aizeju pie sievietes, kas citādāk nevisai uzrunātu, bet viss ir ideāli tīrs, kopts, duša, istaba, atosfēra, pie visa ir piedomāts, ļoti laba, lēna, ilga masāža - tikai tāpēc vien eju. Nu neskaitot vēl izdevīgo atrašanās vietu, u.c. sīkumus.
 11. Nu, te nu gan nepiekrītu, ka jāapkalpo visi klienti, maximā varbūt jā. Zobārstam arī laikam jā. Šajā biznesā noteikti nē. Arī būvniecībā gadās, kad atsaku klientam, vienkārši nepatīk un nevēlos sadarboties.
 12. Loretta, Senču ielas sākumā - tikai masāžu netaisa, bet tā labs milf variants
 13. "Un jo tuvāk vakaram, jo vairāk erotikas......" diez ko šis ^ teksts nozīmē?
 14. Biju, viss pa vecam. 1x noteikti var aiziet, laba attieksme.
 15. Mature cienītājiem iesaku, gandrīz kā no pormo filmām izskatās. Tiesa gan kā gultā iekšā, tā uzreiz ķeras klāt draugam, masāžu netaisa. Pēc procesa gan apguļas blakus un vēl labu laiku var papļāpāt, ja ir vēlme turpināt ar otro reizi. Bet uz otro nevilka, kaut kā palika konveijera sajūta. 1x noteikti iesaku, kam patīk tas, ko redzat viņas sludinājumu bildēs. Tās ir īstas un atbilst 100% realitātei.
×
×
 • Create New...