Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
18-20 Gadīgas
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
2 minutes ago, meklejujaunumus said:

āaaa viņš nomira? Paga, pie Tevis? Saēdās viagru un ar sirdi aizgāja seksa laikā? Un nāca sieva klauvēt pie durvīm un tajā brīdī viņš satrūkās un kirdik? Tā bija? Ja? 

😂😂😂 Nav īstenībā sliktākais veids kā atstiept pleznas, ja pavisam godīgi 🤔

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
2 minutes ago, meklejujaunumus said:

Katy Tev viss labi? Neko nevar saprast, ko raksti. (Edit) laikam sapratu, tie kontakti bija Resns cūkam! :D:D:P

Var saprast. Visi viņam prasa kontaktus kaut vai profilā var apskatīties kad pēdējo reizi bija online un maz ir jēga prasīt 😂

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
59 minutes ago, meklejujaunumus said:

Atsūtiet man arī kontaktus tai 18-20 gadīgai beibei, kurai es ļoti patikšu, tā kura kniebjas pa draugam, jo negribās tērēties, ja netiks pati ieteiks savu draudzeni un māsīcu, to kura laborāt runās par hokeju un arī kopā makšķeres. Laivai viņai jābūt, ar 53 Zs motoru (amerikāņu). Nu anālais, silikons, lūpas viss standartā lai arī ir. DM sūti. Ok?

@ResnsCuuks kopš septembra ja es nemaldos ir ārzemēs tā kā viņam šobrīd ir citi medību lauki :D nesaprotu par ko notiek iršana jo kā klients ir foršs :D ne visi mēs varam te forumā sēdēt dien dienā, drīzāk viņam jaaplaudē ka atradis produktīvāku nodarbi...

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts

Informācija no citas meitenes: 29872287 - atnāk uz 2h, pēc laika paliek neadekvāts, paņem atpakaļ naudu un aizbēg. Meitenei skāde ir dažos simtos eiro un sabeigti visi nervi. Detaļas nezinu, meitēns bija ļoti nobijies un raudāja. 😠

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts

Можно еще обязать баб от 18-21 года проходить службу в барделях для простых рижских мужчин а только потом разрешать переехать в Англию :)

Ты когда дрочишь, не забывай вкладку назад на порнхаб переключить, а то конфуз может выйти

Link to post
Klientu Melnais Saraksts
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts

24820311 ir neadekvāts radījums. Pa telefonu izklausījās kā jau pabijis ciemiņš, atnāk ar 55€, es atsaku tikšanos, viņš sāk lūgties, es palūdzu doties ārā un šis apsēžas uz taburetes pie durvīm, saka, policiju sauks, nekur neies. Es vēlreiz palūdzu doties prom, pasaku ka dzīvoklis ir zem apsardzes, viņš "es aiz durvīm pagaidīšu" tik tikko kā es gatavojos spiest izsaukuma pogu. Es aizslēdzu dzīvokļa durvis, uzzvanu mājas apsargam lai apskatītos kāpņu telpu uz nepiederošas personas esamību, redzu no balkona kā šis mūk prom. Cik saprotu pēc citu meiteņu teiktā, man vēl ir paveicies. Drīz sekos meiteņu komentāri. Ja kāds var iegūt šī cilvēka fotogrāfiju, es uzskatu ka ir jāpublisko jo citai meitenei viņš ir draudējis ar ieroci un apzadzis.

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts

Droši vien treniņtērpu mugurā sarakstē sajuta  :lol:

Ups, feik-kaķe, nevis oriģināls ...

Jā, mani arī samulsināja vārdu līdzība...
Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts

Šodien pieņemu ciemiņus! Īpašais ziņojums tiem kuri nevar mani sazvanīt :lol:

 

Zvanīt 28245425, fotogrāfijas var atrast pēc tā paša numura internetā. ;)

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts

So sestdien noteikti nebūšu, tāpēc visiem gribētājiem - ir iespējams apciemot mani šodien! :wub:

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts

И всё равно она косалапая :) п. с. без обид.

Чуть-чуть медвежонок :wub:

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts

AAA+, man messenger no tevis neuzrādās neviena ziņa. Pārbaudi vai ir nosūtīts vai nosūti vēlreiz, citreiz gadās kā xtra nogļuko un vai nu aizsūta 3 vienādas ziņas vai nenosūta vispār.

Link to post
18-20 Gadīgas
Ierakstīts · Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa xtralv, 2020. gada 21. jūlijs - Iemesls nav norādīts

Neceļ telefonu, zvanīju šodien un vakardien[/size]a. It kā vairs jaunus klientus nepieņem.[/size] [/size]

Diennaktī ir tikai tik cik ir brīvu stundu, ja grib kvalitātivu pakalpojumu visus uzreiz apkalpot nevaru. Var arī sarunāt iepriekš caur šejieni lai garantēti rezervētu laiku.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.