Jump to content

Katy_Katy

Members
 • Content Count

  620
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Katy_Katy last won the day on August 27

Katy_Katy had the most liked content!

Community Reputation

388 Excellent

About Katy_Katy

 • Rank
  BEAUTY FADES, DUMB IS FOREVER
 • Birthday 10/26/1996

Profile Information

 • Dzimums
  Sieviete
 • Location
  Centrs
 • Interests
  I'm buysexual - you buy me things and I get sexual ;)

Recent Profile Visitors

38,620 profile views
 1. Veči... Meitene ir no Ukrainas... Kā jūs domājat, kur viņa iemācījās latviešu valodu lai uzrakstītu šo "feiko" atsauksmi?!
 2. Paldies, šodiena ir cauri. Došos atpūsties.
 3. Šodien ir liela iespēja tikt ciemos tiem, kuri parasti nevar mani sazvanīt reklāmu nelikšu, gaidīšu foruma ciemiņus. Līdz 17:00.
 4. Tas ir transs ar "uztaisītu" vagīnu. Pie mums agrāk bija kad vēl bija krāns. Tas tā, starp citu.
 5. Nolaidies no debesīm, lūdzu. Cilvēki kas nav augstprātīgi par savu izskatu ir daudz patīkamāki kā darbā tā arī privātajā dzīvē. Tāpat kā jums, klientiem, nepatīk drāzt aukstas, iedomīgas silikona lelles, mums meitenēm nepatīk tikties ar šāda tipa cilvēku vīrišķo ekvivalentu. Tas, ka cilvēkam nepiemīt ideāls svars utt nenozīmē ka viņš nav kopts un par sevi nerūpējas. Un es tev novēlu sevi savest kārtībā tikpat smuki, kā to ir izdarījuši daži no maniem apaļajiem, skaistuma standartiem neatbilstošiem klientiem. Pateikšu acīmredzamo: Tas ka tev atteica un tu te vāries jau parāda to ka pieņemt atteikumu tu nemāki. Būtu ielicis savu negatīvo pieredzi kā visi pārējie un gājis tālāk, jeez. Šādu drāmu izvērst no nekā.
 6. Parasti "a ja nu mēs esam pazīstami" turpinās ar "atsūti sejas bildi" un apvainojumiem uz sekojošo atteikumu. 99% gadījumu. Es nestrādāju ar cilvēkiem savā vecuma grupā daļēji tāpēc ka ir liela varbūtība satikt "paziņu paziņas".
 7. Kaķis iekš natural habitat Nemaz tik kaulaina neesmu, kā te dažs labs izteicās. Šodien gaidu foršus ciemiņus!
 8. Ты когда дрочишь, не забывай вкладку назад на порнхаб переключить, а то конфуз может выйти
 9. Šāda SMS ir atnākusi. Tātad varonis šo forumu lasa. Ceru, ka no tās meitenes nozagtā nauda tev kabatu nesvilināja...
 10. 24820311 ir neadekvāts radījums. Pa telefonu izklausījās kā jau pabijis ciemiņš, atnāk ar 55€, es atsaku tikšanos, viņš sāk lūgties, es palūdzu doties ārā un šis apsēžas uz taburetes pie durvīm, saka, policiju sauks, nekur neies. Es vēlreiz palūdzu doties prom, pasaku ka dzīvoklis ir zem apsardzes, viņš "es aiz durvīm pagaidīšu" tik tikko kā es gatavojos spiest izsaukuma pogu. Es aizslēdzu dzīvokļa durvis, uzzvanu mājas apsargam lai apskatītos kāpņu telpu uz nepiederošas personas esamību, redzu no balkona kā šis mūk prom. Cik saprotu pēc citu meiteņu teiktā, man vēl ir paveicies. Drīz sekos meiteņu komentāri. Ja kāds var iegūt šī cilvēka fotogrāfiju, es uzskatu ka ir jāpublisko jo citai meitenei viņš ir draudējis ar ieroci un apzadzis.
 11. Lūdzu nekaitiniet kaķīti! Vēlu vakaros netiekos, tas ir rakstīts bezmaz vai katrā sludinājumā. Bildes paši varat sameklēt, divos sludinājumu portālos stāv, telefona numurs publiski tepat vien pieejams! Mani galīgi neinteresē svešu onkuļu STS, bez gumijas un ānusu laizīšanu un ko tik ne - lūdzu vērsties pie jūsu pašu sievas!!! Un lūdzu, nevajag man rakstīt SMS ar "mēs te piecatā, par 100 eiro nofilmējam porno?!", at šādām gudrībām jums ir fantastiskas iespējas nokļūt melnajā sarakstā ne vienai vien meitenei!
 12. Sīkāka informācija pa telefonu 28245425. Aktuālās fotogrāfijas var sameklēt intimi.lv ar šo vārdu un telefona numuru.
 13. Bļin Caps, un vajadzēja man atvērt tieši tavu komentāru ar pilnu muti maizītes
 14. Ja tu zinātu kāds kontingents pārsvarā zvana naktīs, nebrīnītos... :/
×
×
 • Create New...