Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Erotiskā masāža Jelgava
Ierakstīts
On 8.11.2022. at 20:57, vienkarsais teica:

Labvakar.

Tagad viņa pieņem rīgā centrā.

Sarunājām tikties, tur bija viss elementāri takse 3 zilie par stundu. Aizbraucu, mazss, bet kārtīgs dzīvoklis, dvielis tīrs, no tās puses viss ok.

par procesu.

duša, gulta, pāris glāsti (bez entuziasma) un griezies otrādi, duša. kopā viss 30 min.

Es pat nepajautāju kur tā stunda norunātā.

 

Neesi pirmais tāds. 🤣 Ja sākumā bija vēl cerīgi iet pie viņas, tad jau tas laiks sen garām. Tur viss tik pa ātro, riktīgs konveijers. Pēdējo reizi kad pats biju, es saskrējos ar citu viņas klientu gandrīz pie durvīm. 🤣🤣

Meičuks mauc kārtīgi, takā tur ir ātrais variants, cenšās ātrāk visu izdarīt.. 😑

Link to post
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2021. gada 7. jūnijs - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2021. gada 7. jūnijs - Iemesls nav norādīts
pirms 4 minūtēm, Inspektors Caps teica:

Un? Izlasi vēlreiz - šajos IG profilos netiek reklamētas masāžas. Tas ko viņa tur mēģina un ar kādu ideju darīt, piem. ar sava dirsas cauruma bildēm nopelnīt Pierre Woodman uzmanību vai tml. jau ir viņas privātā darīšana.

Nu bet loģiski ka viņas darīšana, nesaprotu par ko tu tagad tā cepies? XD

Link to post
24551311 No Ss.lv Jugla
Ierakstīts
On 2021.04.14. at 01:29, ja07 teica:

daži te toč kaut kā pārāk dīvaini visu uztver :D

 

tak IG viņa neliek nekādas ģimenes bildes, pat no striptikluba, kurā strādājusi likusi bildes un te liek max atļauto, ko vien Instagram nebano. tue nav daudz jautājumu par viņu un nodarbošanos skatoties tās bildes :D masāža būtu mazākais, kas nāktu kādam prātā

 

bet es domāju, ka notiekti te jāprasa kāda akcepts un pamācības kā kontaktēties soc tīklos :D:D

Pieikritīšu viņai ir divi akonti IG, viens kur liek ikdienas bildes jeb profils ģimeniskais. Un tad ir otrs kur iet uz urra un liek bildes kas vien liek noprast ka kaut ko vēljoprojām dara un tā nav masāža 😂 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.