Jump to content

narliza

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

narliza last won the day on September 4

narliza had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

1 Follower

About narliza

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

2,100 profile views
 1. Varbūt var sīkāk pastāstīt? Ja jau ir būts, kas un kā...
 2. https://puh.lv/lv/cat-girls-looking-for-sex/ad-sniegsu-tev-baudu-un/3742084.html kas ar šo dāmu ir kāds bijis? 29895950
 3. Vot tas ir sāpīgi uz kaut ko tādu uzrauties
 4. Pa lielam sakarā ar to Andzeliku27, nekas nesanāca. Sarunājām, atbraucu pie mājas, nostājos tālāk ziņkārības pēc , lai saprastu, kas un kā. Teicu, ka esmu klāt, tad viņa pēkšņi saka 5min ieskriešu dušā, teicu, ka man nav laika un jau iepriekš to varēji izdarīt, ši uzraksta okey ša nāku. Skatos iznāk kopā ar kaut kādu čigānu, protams pirmstam noprasa, kāds auto , kur stāvu utt, protams džeks ķipa iznes ārā miseni, bet ļoti pēta apkārtni, uzreiz sapratu, ka sarunāts kaut kas, jo meklēja , autiņu, kas atbraucis pie viņas. Jo pirms nāca ārā paspēju ieraudzīt, kā kaut ko pasaka viens otram un tad viņš aiziet. Vietas nav viņai un piekodina, ka lai brauc uz viņas labo vietiņu pie dabas. Spriediet paši, domāju tur kaut kas vairāk ir izdomāts, ne pa velti zemāk pa XX€ grūti kaut ko sarunāt... Domāju, ka 100% mašīna tiek izsekota vai galā jau čīguļi kaut kur slēpjas , jo pirms visas tikšanās, kad esi klāt, tad viņai vajag 5-10min laiku..... kamēr iznāktu ārā. Labi nospļāvos aizbraucu prom, sapratu nav kaut kas tīrs. Uzrakstiju caur citu profilu, sarunāju tikties utt, un ko Jūs domājat tā pati situācija ar to veci, atkal, izlūkos dodas.
 5. Sanāca pabazarēt ar viņu vairāk caur portālu un dabuju īsto bildi ar visu augumu un seju, gan arī krūšu bildes divas. Teicu, lai parāda speciālus žestus pie krūšu foto lai ticētu un dabuju to pretī.... Ja kādam interese par XX€ un grib reālo bildi , tad PM Runāju par Andzelika27 no 4sex.lv P.S krūtis ir lielākas nekā fake bildēs, un nav nemaz tik resna, normāls viduvēja augums, seja nepārāk, bet nu pofig, jelgavā tādas krūtis nav vēl redzētas, vienīgais XX€ pa daudz, teicu ja ir velme pa XX€ lai dod ziņu, un pēc stundas teica ka pirmdien grib tikties, tad padošu ziņu.!
 6. Kāds tad ir bijis un saticis Andzelika27 no 4sex.lv https://www.4sexx.lv/?do=lv,Users,Profile,PhotoDetails,300358,,2,542909 Pēc foto pēdējiem ir velme satikt, krūtis izskatās iespaidīgas. Bet dzirdēts ir ka fake foto bāž, patiešām nav neviens bijis ?
 7. Tikai minetu ari var sarunat ar viņu? Un tie kas bijuši, normāli taisa minetu?
 8. Nu kāds tad bijis ir apciemot to Andzelika27 jelgavā no 4sex.lv? https://www.4sexx.lv/?do=lv,Users,Profile,,300358
 9. Biju piebraucis pie Kiss35, teikšu godīgi izskata ziņā pat tīri okey, meitene atsaucīga un viegli sarunāt visu.. Takā Jelgavā diezgan liels klussums, tad arī ši ir labs variants. Piedāvā daudz un dažādas opcijas, pats biju tikai uz minetu, sūkā labi, nesteidzas, ļauj arī nobeigt mutē.
 10. https://www.4sexx.lv/?do=lv,Users,Profile,,296994 Kiss35, tiekas gan seksam gan minetam ir kaut kas dzirdēts?
 11. Doma braukt pie Blondiiinites, pēc izskata , kāds vērtējums?
 12. Interesanti, man rakstija atkal tādas cenas un pa bildi ka viņas... vari pm nomest īsto bildi?
 13. https://www.4sexx.lv/?do=lv,Users,Profile,,300358 Andzelika27 - no jelgavas, nesen reģistrējusies, par seksu prasa 60€, minetu 50€.
 14. Okey, tad laikam vairāk jautājumu nav, šis atkrīt
 15. Ir kāda attsauksme par šo? Interesē piebraukt uz orālo. Nummuru nedod, tikai caur portālu viss. https://www.4sex.lv/?do=lv,Users,Profile,,200331 .
×
×
 • Create New...