Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Dzoli 282775**
Ierakstīts
On 4.09.2023. at 18:29, Grubuxxx teica:

Salasījos pēdējās atsauksmes,nodomāju jāiet skatīt vai tad tiešām viss tik slikti….

Jo biju bijis trīs gadus atpakaļ!

Sazinājos caur Watsap, norunāju laiku,

biju noteiktajā laikā noteiktajā vietā…

Ātri un operatīvi tiku iekšā….

Nedaudz sarunas pirms dušas,tad duša un uz matracīša….

Par masāžu varu teikti tikai labāko….

Kas pirmajā daļā tas arī erotiskajā daļā,SUPER SUPER SUPER…

Relaks masāža super ne par stipru ne par vāju,jo tā tak ir relaks masāža(tiem kam gribās ko spēcīgāku ejiet tak uz ārstnieciskajām masāžām)

Erotiskajā daļā kas uz vēdera tas uz muguras nu tā uzvilka…..

Ķermenis viņai super,par krūtīm te kāds ko minēja,jā tās nelielas,bet man patika,jo body to body tieši tāpēc ir tik erotisks,parasti ja lielas kannas priekšā tās masieres tik drusku pabraukā ar krūtīm un viss!

par kādu sexu vai minetu te vispār runājat,šis ir tas variants,kad erotikas ir gana daudz….

meitenes bij un ir SUPER!

desmit no desmit!

takse trīs zilie un viens sarkans papīrītis.

Ja pieņemam, ka to nav rakstījusi pati Dzolija, tad izrādās, ka viņai ir dažāda attieksme pret klientiem. Es ne visu no aprakstītā izbaudīju.

Link to post
Dzoli 282775**
Ierakstīts

Esmu bijis tikai vienreiz. Neuzrunāja masāžas pirmā daļa. Otra- erotiskā daļa bija Ok! Lai gan ar pežu gar locekli nerīvējās kā viens otrs te raksta.Bet pirmā pusstunda galīgi garām. Diezgan bezjēdzīga , stingra  žmaidzīšana. Vēlreiz apmeklēt gribu, bet, ja nekas labāks nebūs, tad tā arī būs pēdējā reize.

Link to post
Juglas masierīte
Ierakstīts

Arī nesen biju. Pretēji daudz pozitīvām atsauksmēm, mana pieredze nav tik pozitīva . Paliku diezgan vīlies, nesaņemot to ko gaidīju. Tiesa ne viss tur ir slikti. Viss, kas nesaistās tieši ar masāžu ir pat ļoti Ok. Skaista masiere ar foršu augumu, pieklājīga, varētu teikt pat draudzīga attieksme, aiztikt sevi ļauj, duša tīra, dvieļi sausi. Pati masāźa likās nekāda. Izmasēja gan visu ķermeni, bet process likās ga4laicīgs. Pēc apgriešanās uzreiz ķērās pie metamā un diezgan truli noraustīja. Varbūt kāds ir dabūjis arī labāku masāžu, bet tad vai nu tur ir kādas savstarpējas simpātijas vai arī masāžas kvalitāte atkarīga no noskaņojuma vai kādiem citiem faktoriem.

Link to post
Rudīte 26028009
Ierakstīts
pirms 2 stundām, Asss teica:

Lieliska reklāma  www.telpabaudai.lv  bet realitātē tur ir pavisam cita aina.

Vērtējums kopumā  - 1 no 10

Rezultāts  -  noteikti neiesaku

 

Kautko tuvāk vari pastāstīt? Šī bija man dienaskārtībā. Taisījos apmeklēt, bet tagad jau laikam šī nedrīkst pieņemt

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.