Jump to content

ciekurs12345

Members
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ciekurs12345 last won the day on December 13 2017

ciekurs12345 had the most liked content!

Community Reputation

24 Excellent

1 Follower

About ciekurs12345

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Location
  Ziemeļvidzeme

Recent Profile Visitors

5,503 profile views
 1. Esmu vienisprāt ar wildfree par Ausekļa ielas masieri. Starp citu arī man liekas, ka varētu sarunāt ko vairāk, bet līdz šim nav izdevies. Varbūt tā viņai tāda taktika, lai klienti kautkādā neskaidrā cerībā nāktu un nāktu. jeb arī tur jābūt tādam, kurš masierei simpatizē.
 2. Liekas, ka viņai tomēr jāpiedomā par pakalpojuma kvalitāti vai daudzveidošanu. Itkā jau masāža laba ar HJ, bet tajā pašā laikā cena ātri aug. 2017. gadā to pašu komplektu varēja dabūt par 30 naudām, šī gada sākumā vēl bija 40, bet tagad jau 50. Izskatäs, ka pieprasījuma trūkums tiek kompensēts ar cenas pieaugumu.
 3. Vergilij, par kuru salonu tu runā? Pēc apraksta varētu būt Prior, bet tur tā meitene ir nerunīga. Visa mana komunikācija aprobežojās ar labdien un uz redzēšanos. Varbūt esi bijis kādā citā salonā?
 4. Nu un labāk arī neapmeklē viņu. Tiešām tur pufelis vien ir.
 5. Sveiki! Varbūt ielīdu nepareizajā sadaļā, jo geju būšanas pavisam neinteresē. Bet lieta tāda, ka sadomāju veikt bikini zonas vaksāciju. Vienkārši sieviete pieprasa, draudot ar mineta netaisīšanu. Varbūt kāds zina Valmierā salonu, kur to var veikt. Varētu jau braukt uz Rīgu, bet slinkums.
 6. Tie varbūt ir tie paši, kuri dzīvo blakus apvedceļam no Vidzemes šosejas uz Salaspils pusi? Man liekas, ka tai dāmai 43 bija pirms 6-7 gadiem.
 7. Nu es viņu viņas "karjeras" sākuma posmā, kad viņa dzīvoja aiz Rūjienas ,drāzu par 30 eiro. Tad viņa pārcēlās laikam uz Ventspili. Vismaz visbiežāk sludinājumi parādās tur. Bet nebūtu brīnums, ja viņai vispār nav pat jumts virs galvas. Darbojas Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā, Talsos un regulāri parādās arī Valmierā. Tādēļ nav brīnums, ka lai tādu dzīvesveidu izturētu, viņa atrodas kādu dzērienu vai narkotiku ietekmē. Šitā dzīvodama, droši vien ir problēmas arī ar higiēnu. Tādēļ pēdējā laikā man par viņu interese nav.
 8. Palasi 2017/2018 gada topikus. Tur ir diezgan daudz par šo meiteni. Tur gan vārds ir savādāks, bet var atpazīt pēc tā, ka viņa pirms tikšanās prasa klienta fotogrāfiju.
 9. Pirms mēneša viss vēl notika. Svaigākā informācija nav.
 10. Beidzot viena sakarīga atsauksme! Jautājums par to, cik sens ir tavs apmeklējums?
 11. Nu pirms pāris gadiem prasīja 50 un ne uz kādām atlaidēm ne parakstījās. Tā arī paliku nenoprovējis viņu.
 12. Nu gan jaunumu mums pavēstīji! Tai, kuru minēji, ir nevis 25, bet vismaz 35 gadi. Un sludinās ar dažādām feikām bildēm, dažādiem vārdiem un numuriem un visos iespējamos portālos, jau labu laiku.
 13. Ko tad tu īsti gribi - tantiņu vai skuķi? No jautājuma tas tā īsti nav saprotams.
 14. Tu sludinājumu līdz galam izlasīji? Tur tak skaidri teikts, par nestandarta jautājumiem neprasīt.
×
×
 • Create New...