Jump to content

ciekurs12345

Members
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ciekurs12345 last won the day on December 13 2017

ciekurs12345 had the most liked content!

Community Reputation

24 Excellent

1 Follower

About ciekurs12345

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Location
  Ziemeļvidzeme
 1. Sveiki! Varbūt ielīdu nepareizajā sadaļā, jo geju būšanas pavisam neinteresē. Bet lieta tāda, ka sadomāju veikt bikini zonas vaksāciju. Vienkārši sieviete pieprasa, draudot ar mineta netaisīšanu. Varbūt kāds zina Valmierā salonu, kur to var veikt. Varētu jau braukt uz Rīgu, bet slinkums.
 2. Tie varbūt ir tie paši, kuri dzīvo blakus apvedceļam no Vidzemes šosejas uz Salaspils pusi? Man liekas, ka tai dāmai 43 bija pirms 6-7 gadiem.
 3. Nu es viņu viņas "karjeras" sākuma posmā, kad viņa dzīvoja aiz Rūjienas ,drāzu par 30 eiro. Tad viņa pārcēlās laikam uz Ventspili. Vismaz visbiežāk sludinājumi parādās tur. Bet nebūtu brīnums, ja viņai vispār nav pat jumts virs galvas. Darbojas Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā, Talsos un regulāri parādās arī Valmierā. Tādēļ nav brīnums, ka lai tādu dzīvesveidu izturētu, viņa atrodas kādu dzērienu vai narkotiku ietekmē. Šitā dzīvodama, droši vien ir problēmas arī ar higiēnu. Tādēļ pēdējā laikā man par viņu interese nav.
 4. Palasi 2017/2018 gada topikus. Tur ir diezgan daudz par šo meiteni. Tur gan vārds ir savādāks, bet var atpazīt pēc tā, ka viņa pirms tikšanās prasa klienta fotogrāfiju.
 5. Pirms mēneša viss vēl notika. Svaigākā informācija nav.
 6. Beidzot viena sakarīga atsauksme! Jautājums par to, cik sens ir tavs apmeklējums?
 7. Nu pirms pāris gadiem prasīja 50 un ne uz kādām atlaidēm ne parakstījās. Tā arī paliku nenoprovējis viņu.
 8. Nu gan jaunumu mums pavēstīji! Tai, kuru minēji, ir nevis 25, bet vismaz 35 gadi. Un sludinās ar dažādām feikām bildēm, dažādiem vārdiem un numuriem un visos iespējamos portālos, jau labu laiku.
 9. Ko tad tu īsti gribi - tantiņu vai skuķi? No jautājuma tas tā īsti nav saprotams.
 10. Tu sludinājumu līdz galam izlasīji? Tur tak skaidri teikts, par nestandarta jautājumiem neprasīt.
 11. Tu esi pārliecināts, ka tā Krisa ir tā pati Smiltenes pie TOP mauka? Man liekas, ka smilteniete jau kādus pāris gadu vairs nedarbojas. Šitā man liekas ir tā no Strenču novada.
 12. Bet tu noriskē! Paņem pārskaiti viņai to naudiņu. Pēctam padalies pieredzē ar foruma biedriem.
 13. Noteikti tā nav tā par kuru domā. Tai numurs ir nemainīgi stabils un sludinājuma stils arī neatbilst.
 14. Viņa sludinās ne tikai mēnesi, bet šķiet jau gadu. Ik pa brīdim mainās teksti un arī numurs. Man intuīcija kautkā saka, ka šo variantu vajag ignorēt.
×
×
 • Create New...