Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Mellenite (35 gadi) 20539977
Ierakstīts

Jā, pirms kādiem gadiem pieciem masāža bija sūdīga. Man liekas ka viņa arī ir no Matīsa ielas midzeņa kur visas Vanesas un Lauras darbojās pie Reičelas salonā.

Mellene vienmēr izvēlējās kaut kādas debīlas vietas. Pēdējo reizi biju puspagrabā, tjipa pirtī, bet nekurinātā.

Masāža bija tāda nekāda. Pat pupus neparadīja. Solīja nākamreiz. Nākamreiz es zvanīju no cita nummura un pajautāju vai man pirkstu dibenā iebāzīs. :D
Sāka aurot, lai es pats sev pirsktu dirsā bāžot. Izsmējos un tā arī nekad vairs neesmu pie viņas bijis.

Link to post
205726**
Ierakstīts

Es biju pirms daudziem gadiem pie šīs un toreiz likās nekas īpašs.

Tagad pēc daudziem gadiem, kad liekas ka mani ar neko vairs nepārsteigsi, vēlreiz apciemoju un esmu ielicis viņu savā top 3. Meitene ir riktīgi uzterennējusi skilu.

Masāža ir uz galda, bet laba. Kaut kā mums saskan un viņa ir sapratusi kas man patīk. Es vērtēju uz 9+.

Link to post
Julia 204157**
Ierakstīts

Aizbraucu paskatīties kas tur ir labs.

Lokācija interesanta. Jākāpj pa šaurām spirāļveida trepēm garām restorāna pavāriem kas pirmajos stāvos.
Dzīvoklis ir nu tāds īsts midzenis. Dranķīgs. Pati masiere samērā simpātiska, laipna. Lika tur pat noģērbties (koridorī pie ārdurvīm)
Es jau ar vienu acs kaktiņu redzēju kur ir duša un kaut arī rēķinājos ka siltā ūdens nav, tomēr biju cerējis vismaz apskaloties, bet šī uzreiz satraukti prasa
kur es iešot. Lai liekos uz kušetes. Nu man tā netīrības sajūta.. ka pēc rīta kafijas parasti uzspridzinu podu toletē un tagad viņa tur mani masēs.

Masāža patiesībā nebija slikta. Pēc masāžas protams nekāda duša un tāds viss saeļļots devos pilsētā.

Gandrīz vai prasījās uzreiz vēl pie kādas fejas iebraukt uz pusstundiņu tīri lai dušā var nomazgāties.

Īsi sakot. Nebija dārgi, bet kamēr vien nenomainīs telpas es pie viņas noteikti vairs neiešu. Katram gan sava vērtību skala. Lielījās ka pie viņas brauc daudz klienti arī no citām pilsētām. Nu tā teikt.. lai brauc.

Link to post
Viktorija 270003** (klasiskā masāža)
Ierakstīts

Tikšanos sarunāju WhatsApp.

Uzreiz jautāju vai par +eur varēs arī beigas uztaisīt. Teica, ka protams.
Miera ielā maziņš saloniņš. Viss tīrs un kārtīgs. Meitene skaista, laipna.
Pēc dušas uz masāžas kušetes. Pirms tam nobrīdināja ka masāža būs 1.5h. Procesā pašam sevi nācās 2x modināt, lai neaizmigtu. Patika gandrīz viss, bet visiem jau nekad neizdabāsi.

Masē natkailinoties. Krānu izmasē līdz beigām.

Kopumā patika. Domājams, ka iešu vēl.

Link to post
Viktorija 270003** (klasiskā masāža)
Ierakstīts

Meitene ir simpātiska, bet nekā vairāk par masāžu nebūs. Esmu mēģinājis sarunāt visādi, bet nekā tur nav.
Nav nekāda atkailināšanās, par ko citu pat nedomājot.

Pati masāža man personīgi nu tā ne pārāk un ne par tādu cenu ko meitene prasa.

Par tādu cenu jābūt ir ar happy ending. Esmu viņai arī to pieminējis, par ko tikai paķiķināja.
Nu attiecīgi es tur vairs laikam nedošos ciemos.

Link to post
205726**
Ierakstīts

Sanāca pie šitās aizbraukt un notestēt. Lokācija man ļoti neizdevīga, bet bija cerība uz labu servisu.

Durvis atvēra ļoti simpātisks zaķis. Nu tā, ka ļoti.. Ar tādu varētu arī aprecēties un kopā dzīvot. (Vienkārši meitene manā gaumē)
Jau caur SMS novienojāmies, ka masāža būs 50 eiriki. Dzīvoklis tīrs, laba duša, dvielis.
Masāža uz kušetes. Pats process diezgan apnicīgs. Kaut ko masē, glāsta, mēģina censties. Mūzika relaksācijai atbilstoša, pustumsa ar svecēm.
Nemasē starp dibena vaigiem un tur nemaz neskaras. Par to biju vīlies.
Pēc apkārt griezties pamasēja kājas un ķērās pie rīka. To darīja diezgan skaisti. Pieliecās klāt un atvēra muti kā gaidīdama kad beigšu mutē, bet protams
ka tā bija vienkārši laba spēle. To visu darīja apģērbta kleitā. Saku lai velk nost. Nu +10 eur. Protams piekritu. Augšu novilka, bet svāki ar stringiem palika. Pupi skaisti! Bija vērts nolikt 10nieku par pupu paspaidīšanu. Figūra kopumā laba, bet jēga no tā ir maza. Ja varētu padarbināt, būtu ahuuni, bet nevarēja.. Dibenu zem svārkiem ļāva apčamdīt un tas bija superīgi apaļš, bet stringos līst neļāva. Par to viņu protams nevar nosodīt, jo tas vismaz norāda to, ka kurš katrs tur negrābstas.

Pēc finiša saka, paguli minūti un uz dušu, bet ne pārāk ilgi jo nākamais klients tulīt nāks. Nu konvejers. Un man ir skaidrs kapēc.
Ne jau tapēc, ka masāža ir super, bet masāžu taisa smuks zaķis. Iespējams ka ir kādi Gold klienti, kas atstāj daudz tējas naudas un tur varbūt ir cita attieksme un serviss.
Nemāku teikt kā ir citiem, bet man bija tā.

Pēc dušas noliku naudu 60 eur. Domāju vēl papļāpāt, bet viņa jau rāda uz pulksteni un saka, ka nākamais klients drīz, lai tinu makšķeres.
Jāpiebilst, ka biju tur stundu no durvīm līdz durvīm, tā ka viss godīgi.

Dzīvokļa koridorī ir ielikta stanga kur pievilkties. Varu tikai minēt. Kamēr čalis darbā, tikmēr meičuks arī pastrādā mājās.

Vairāk laikam nebraukšu, ja vien galīgi nekā cita nebūs un baigi gribēsies izšauties uz smukiem pupiem.

Link to post
Massaz (38) 269679** Pļavnieki
Ierakstīts

Sen jau skatījos uz šo sludinājumu. Iepriekš ir bijuši dažādi posti, nu nolēmu aizbraukt paskatīties, kas un kā.

Lokācija pie Pļavnieku Maximas. Cena 50 Eur par masāžu.
Durvis atvēra riktīgs bumbulis. Nu riktīgs, bet seja bija pietiekami simpātiska lai paliktu.
Pati jauka, pozitīva, smaidīga un laipna. Tālumā dziļāk pamanīju kušeti un jau sapīku, bet pēc dušas aicināja gultā, kas savukārt iepriecināja.

Sākums bija cerīgs, bet ne ilgi. Jau drīz sāka veikt haotiskas kustības un nevarēja vispār saprast ko viņa dara. :D
Viņai bija kaut kāda īpatnēja masāžas tehnika, es to pie sevis domās nosaucu par knaibīšanas tehniku. Sāpīgi afigetj! Mugurai vēl tā, bet
pa kājām kad nogāja, tad man viss sarāvās.. Pārāk ilgi nemasēja un lika griezties otrādi. Uzreiz ķērās pie mana instrumenta lai dabeigtu.
Krūtis protams milzīgas, jo pati masīva. Pēc salūta lika vēl gulēt un masēja rokas un kājas. Pa kājām kad nobrauca bez eļļas, likās
ka spalvas izraus. Knapi noturējos, lai nespiegtu. :D

Eļļa, vai drīzāk man likās, ka krems bija ar smaržu, tā ka uzreiz mājās pie sievas braukt nevar.

Es vairāk laikam neiešu, jo nav ne mans rajons, ne mans tips.
Kādam citam protams varbūt patiks.

Link to post
Darbone Agnese 28954956
Ierakstīts

Pie šitās ir būts. Nav tas sliktākais vriants.

Simpātiska beibe. Cenas mainās visu laiku. Ja trāpa uz akciju, tad var tikt pa 70 eur/h. :D
Mazliet ir putni galvā, tapēc kontaktēties ar viņu labāk no "kreisā" numura.

Biju pie viņas kaut kad Imantā. Kad atvēra durvis biju pārsteigts, ka tiešām nav prom jāmūk.
Duša, dvielis, viss tīrs. Gultā darīja visu ko saka.

Link to post
Prostatas Masāža
Ierakstīts

Sveiki kolēģi! :D

Baigi gribētos atrast simpātisku masieri kura masāžas laikā masē arī dibenu un nepakautrējas pirkstu dibenā iebāzt.
Kādreiz purvciema Anna praktizēja, bet kaut kā viņa pēdējā laikā baigi slinko un pie viņas vairs negribas braukt.

Ja kādam ir kas labs padomā, padalieties. Neesiet žmogi. ;)

Link to post
Rekomendācijas erotiskajai masāžai Rīgā
Ierakstīts
On 2/10/2020 at 8:32 PM, Sparta said:

Nu šo es vairs nevaru rekomendēt. Pēc nelielas pauzes biju iebraucis uz masāžu.

Pati norijusies, palikusi stipri apaļa. Dibens kā apelsīna miza. Masāža kaut kāda nekāda.
Pirkstu man dibenā arī neiebāza ... :D

Finālā 40min no mašīnas līdz mašīnai. To ka viņai putni galvā, tas bija zināms, bet nezin kāds
cālis tanī reizē viņai galvu knābāja. :D

Es toč vairs uz to midzeni pie Vanesas, Annas un Elvas, ne, ne..

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.