Jump to content

Auseklis

Members
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Auseklis last won the day on September 1

Auseklis had the most liked content!

Community Reputation

74 Excellent

1 Follower

About Auseklis

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Interests
  Patīk masāžas.
 1. Nu viņa kuram, katram neļauj savus pirkstus viņas dibenā bāzt. Droši vien neizturējāt face control Man nekad nav bijis ka būtu eļaini palagi. Nespēju iedomāties ko tādu pie viņas. Starp citu Milāna ir ņēmusi vērā atsauksmes un eļļa tagad ir bez smaržas. Ja vēl krūtis uztaisītu pufīgākas, tad viņa būtu top 1 manā sarakstā.
 2. Tā tak ir pati Reičela no Matīsa 40. Protams gadi jau kādi 40, bet masāža ir top līmenī. Gaumes protams dažādas un iespējams ka viņas attieksme pret dažādiem klientiem arī ir atšķirīga, bet man vienmēr ir paticis. Reizēm gan nevar sazvanīt, no vai nu strādā, vai vispār nestrādā.
 3. Nekāda seksa nebija. Varbūt es ne tā izteicos, jo zin kā vēl jo projām šoka stāvoklis. Gumiju uzvilkt piedāvāja, jo moš mutē ņemt gribēja, vai virsū kāpt, bet man tās domas vien nelabi palika. Nevar zināt kāda viņa seksā, bet tas mani pat nemaz neinteresē. Es domāju, ka viņai klienti ir atbilstoši, jo es uz seksu ar tādu toč neparakstītos. Domāju nomēģināt masāžu, ja jau piedāvāja, bet tā arī bija nekāda.
 4. Bljee, nu kur man prāts bija. Vēl joprojām nevaru atjēgties.. :D Mēģināju sazvanīt kādu mazu ukraiņu meiteni, bet par cik nekas nesanāca, kaut kā uzzvanīju šai, jo bilde ahujennā, bet prātiņš pārbaudīt nebija. Nu vārdu sakot sarunājām satikties. Adrese Iļģuciemā, Motora iela 3. Pirms tam prasīju cenas, šī saka 40-60 atkarībā no tā ko gribās, jo tagad maz zvanot klienti, tjipa lētāk. Ķieģeļu māja, trešais stāvs. Kāpņu telpā uz balkoniem guļ kaķi, un uz palodzēm ir uzsmērēta pastēte. Sākumā domāju, ka kāds nodirsies uz palodzes. Nu moš arī tā, jo nepagaršoju. Durvis atvēra maza, resna tantīte. Nevaru teikt ka apaļīga, jo patiešām resna. Kadi vismaz 50, es domāju, ka vairāk. Domāju moš mukt prom, bet tad domāju, ka kā tad es atskaiti uzrakstīšu. Uzreiz saka, ka nauda jādod. Saku nu cik? 40? Šī Ok un ar badīgu aci manā makā skatās. Duša.. Tas ir atsevišķš stāsts. Tjipa kabīne ar saplosītiem aizskariem, kuriem ir tikai augša līdz pusei. Respektīvi pusaizskari, apakšējā daļa nav. Es attiecīgi pielēju grīdu un devos uz masāžu, jo es teicu ka gribu tikai masāžu tapēc, ka es moš galīgā pālī parakstītos uz kaut ko vairāk. Sāka kaut ko masēt.. pēc pāris minūtēm saka griezies riņķī. Es saku njehuja. Masē vēl dibenu. Šī novaidējās un turpināja masēt. Protams viņai grūti, jo veca un resna. Es nebūt negribu būt tāds kas nonievā vecus cilvēkus, bet nu ibio, ja tu piedāvā pakalpojumu par 40 eur, kuri man arī ir jānopelna, tad es gribu pakalpojumu un ja nav, nu tad jopcik ar ārā. Apgriezos, šī prasa vai gumiju vilkt, es saku nekāda seksa. Nu nevarētu es ne par ko. Fiksi ļāvu mani dabeigt un kamēr vēl viņa vārījās par šodienas dzīvi es izskrēju cauri dušai un nax prom. Šī ir mana top trijniekā pie kurām nekad nevajag braukt. Kombinācija dzīvoklis+masiere+masāža ir galīgā dirsā. Nākamreiz ir jābrauc ar domu, ka tīri kā kurpes izvēlētos. Ja nepatīk, tad jātin makšķeres. Šī bija patiešām briesmīgs variants.
 5. Jauns numurs 20427035 Gandrīz vai būtu interese aizbraukt bet gribās uz tīra palaga tomēr pagulšņāt nevis uz netīra paklāja. Ir kāds nesen bijis? Moš kaut kas ir mainījies uz labo pusi? Varbūt ka ja telefoni mainas, tad arī servisa pakalpojuma kvalitāte arī?
 6. Nu i ko? Ir kāds bijis pie šitās Marinas? Izskatās smuks zaķis. Tel. 27175509, 20560139 Pa telefonu teica ka nekādas īpašās vīriešu masāžas.
 7. Skaidrs, ka būs. Tur tikai jāzīlē vai pa 50 eur, vai pa 70. Pa 70 nav jēgas iet, bet uz akciju pa 50 var ņemt. Citādi jau forši. Ieskrien, nodari lietiņu, izej ārā un paskaties telefonā, ka vēl neviens pat nav paspējis sailgoties. Tā pat kā pie tās pārdaugavas meičas, kas viesnīcā pieņem. A jēga iet pie citām kas tik pat ātri izmet ārā tikai par dubultu likmi.. nekāda.
 8. Esmu bijis pāris reizes. Viss Ok izņemot divas lietas. 1. Par cik tā ir viesnīca, tad pārāk neceriet uz tīriem palagiem uz kuriem pirms jums neviens nebūs gulējis. Tas pats ar dvieļiem. HVZ cik krāni tiek apslaucīti vienā un tanī pašā dvielī kas karājas vanasistabā. 2. Ir liela iespēja satikt klientu pirms jums un klientu pēc jums, jo pieprasījums ir ahujetj. Tīrais konvejers. Nepaspēj pa durvīm iziet, kad nākošais jau mīņājas koridorī aiz durvīm.
 9. Sveiki biedri! Ir kādam zināms, kas slēpjas aiz šīs bildes? Mēģināju sazvanīt, bet neceļ. Moš kaut kas labs, vai arī ne. Iespējams ka ne, jo liekas ka telefona Nr. maina kā zeķes.
 10. Es apbrīnoju tos kas nebaidās savu galu dot mutē bez gumijas..
 11. Nu ir dažas masieres, kas mājās pasaka ka iet masēt citus krānus un tas viņām ir normāli. Tad kādu brīdi nestrādā, bet kad sūdīgi ar naudu, tad čalis pasaka, ej rubī kāpostu. Es par to ka iedomājos tad hujeju vienkārši. Kā tas ir sievai pateikt, davai tu ej tur svešus krānus pamasē, tad tavu nopelnīto naudu varēsim iztērēt. Pāslaik jau arī biznesā joprojām ir dažas masieres, ko vārdā nonosaukšu.
 12. Nav vairs tirgū. Laikam kādu brīdi arī nebūs. Ir kas apgādā.
×
×
 • Create New...