Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Telegram Latvijas mauku un prostitūtu grupa.
Ierakstīts

Īsti nesaprotu šādas grupas vajadzību(kur nu vēl zoofilijas atbalstīšanu). Tomēr esam Latvijā un cilvēkiem ļoti patīk nosodīt. Dāmām ir tiesības uz privātumu. Jūs taču maksājat meitenēm arī par privātumu, ne? Neviena normāla sieviete neies un nestāstīs par jūsu identitāti, tad kādēļ ir liela daļa vīriešu kas dara pretējo?

Link to post
Par prostitūciju kopumā un detaļās
Ierakstīts
On 7/2/2020 at 6:18 PM, dexster16 said:

Es te bišķi parēķināju:

Es strādāju pa 4€/h (mēn. 640€).

Ja prostitūte prasa par 1h ~40€ un tikai vienu reizi darba dienās, tad iznāk 800€

Afigeķ!

Es arī gribu strādāt 1h tikai daba dienās un mēnesī saņemt 800€.

Gribu būt prostitūts!

 Un sieviešu dienas pakārto nedēļas nogalēs 😅? Atrēķini vēl 3-7 dienas. 
 

Sievietēm vidējās prasības ir daudz augstākas pret eskorta vīriešiem, nekā vīriešiem pret eskorta sievietēm. 

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts

To pateici Tu ne es. Un tā vispār nedomāju rakstīto. Gan jau, ka tādas sievietes eksistē, bet ne par viņām ir runa šoreiz. 

Skaidri un gaiši izklāstīju kā ir no sieviešu puses, mēs sievietes esam maigākas un jūtīgākas par vīriešiem un mums patīk uzmanība. Kāds jaunums, ne 😄? Un kas notiek kad ir ilgākas attiecības, laulības dzīve. Vairs nestrādā parunā un pēc piecām minūtēm būs pavērtas kājas. Sievietei vajag uzmanību, sajūtu, ka par viņu rūpējas. 

Ja ir uzmanība, sieviete ir pašpietiekama un nav fizisku šķēršļu lai nebūtu sekss tad visam ir jābūt kārtībā. 

Bet ja nē, tad uzsvēru, ka vieglāk nomest naudu nekā risināt problēmu. Šeit taču ir topiks tieši par to.

 

 

Btw, mēs dzīvojam laikos kad, ja neapmierina klaisikais ģimenes modelis, tad mierīgi var atrast sievieti kas arī to neatbalstīs. Nevajag uzreiz iet galējībās, iesaistīt feminismu. 

 

 

Link to post
Pērkamais Sex Vs Mīļākā Vs Laulība
Ierakstīts
4 hours ago, deep said:

Sievietei sekss ir nepieciešams pārsvarā 3 gadījumos:

  1. lai dabūtu vīrieti;
  2. lai dabūtu kaut ko no vīrieša (nauda, uzmanības apliecinājums);
  3. lai ieņemtu bērnu.

Kad gredzens pirkstā un bērns ieņemts (vai arī bērni jau ir un vairak nevēlas), pēc seksa vajadzības īsti vairs nav.

Tomēr vīrieša instinkts vairoties nesamazinās pēc bērnu dzimšanas.

Tādēļ dažās kultūrās (islāms, mormoņi) tiek piekopta daudzsievība un seksa pieprasījums un piedāvājums ir balansā. Problēmu pastiprina arī feminisms/karjerisms, kas vel vairāk samazina seksa apjomu no sievietes puses (jo bērnus nevajag vairs dzemdēt 6+, pietiek ar 1-2). Mūsdienu medicīna ir augstā līmenī un jaundzimušo mirstība ir niecīga.

Tad nu vīrieši savas vajadzības risina ar eskorta palīdzību un vakarā atgriežas mājās pie ģimenes.

Matemātisks piemērs - vīram gribas 3x ned, sievai 0.5x ned. Tas rada pieprasījumu 6 pret piedāvājumu 1. 1x vīrs dabū, kad grib abi, 1x dabū, kad sieva neatsaka(apguļas un gaida, kad beigsi), 2x nosit kulakā, 2x aiziet pie eskorta.

Vīrietim var būt sekss bez attiecībām, sievietei ne.

Sievietei var būt attiecības bez seksa, vīrietim ne.

 Nepiekrītu! Varbūt Tev ir sanācis saskarties ar aseksuālām sievietēm, bet jebkuram cilvēkam ar veselīgu domāšanu ir vēlme pēc seksa. 

Nesaku, ka mans piemērs ir attiecināms uz visām attiecībām, laulībām, bet bieži vien vīrieši aizmirst, nevēlas censties lai aplidotu savu sievieti, vieglāk ikdienas aizņemtībā ir nomest naudu svešai sievietei un zināt, ka būs garantēts sekss. Nekā aizvest savu sievieti pastaigā, randiņā vai izdarīt kādu citu lietu kas attiecīgajai sievietei liksies justies īpašai un tad vēl beigās nav garantēts sekss, jo tā laikā dēļ neuzmanības var pamanīties izdarīt, pateikt kaut ko tādu kas visus pūliņus sagrauj. 

Ja sieviete nav attiecībās un/vai nemeklē neko nopietnu viņai pārsvarā gribas drāzties. 

Ja sieviete ir attiecībās, laulībā tad viņai gribas mīlēties. 

Domāju man nav jāpaskaidro, ka drāzties un mīlēties ir divas atšķirīgas nodarbes 🙂.  

 

 

 

Link to post
Smieklīgākie Sludinājumi
Ierakstīts

Nu nu sievietes sist(un uz to iedvesmot) nav prāta darbs.  :unsure:

Kur ir aitas - tur ir cirpēji. Gan jau arī atradīsies kas samaksās... 

 

Bet vispār tas sludinājuma stils atgādina gribu.lv, puh.lv čakarētāju kurš prasa priekšapmaksu uz random kontiem. 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.