Jump to content

Heida

Members
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Heida last won the day on May 27

Heida had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

6 Followers

About Heida

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Sieviete

Recent Profile Visitors

5,143 profile views
 1. Sajūta, ka mēģini uzpūst no mušas ziloni, jo tevi dēļ paša pieklājības trūkuma iemeta menajā sarakstā. Vai tad nesarakstījāties pāris nedēļas un tev pat bija bildes ar meitenes seju? M91 ir ļoti adekvāta un bez zemūdens akmeņiem, ja normāli spētu paskaidrot kas nepatīk un atvainoties, tad nebūtu šādas situācijas. Nevis notirināties piecas minūtes un aiziet neko nesakot.
 2. Skaidri un gaiši redzama ūdenszīme, pats ir kādreiz ievietojis 4sex publiski.
 3. Re kur “varoņa” bilde, e-pasts rihards1111@inbox.lv. Terorizē, šantažē meitenes un visā visumā ļoti neadekvāti izturas. Lūdzu, turaties no šī ķēma pa gabalu.
 4. Divi vienādi raksti, tikai dažādās sadaļās. Un kādu darbu tad viņi mēģinātu piedāvāt? 😀 Dāmām kuras to dara regulāri, izskatās labi, nav pārmērīgu vielu atkarība - ienākumi ir no 1k mēnesī.
 5. Šim kadram pilnais e-pasts ir rihards1111@inbox.lv Stalko meitenes, šantažē un visādas nejaucības dara.
 6. Būsi saputrojies, pēdējai dāmai bildes ir no visādiem rakursiem un arï seju dažās var redzēt. Pārāk ilgi apritē lai būtu feiks. Kā arī sludinājums krievu valodā. Šeit runa ir par cilvēku kurš grib lai pirms tikšanās pārskaita naudu uz konta, ne zz kredītiņu.
 7. Pieņemu dēļ tās operācijas arī vairāk naudas nav, nestādos priekšā cik daudz tūkstoši tur ir vajadzīgi.
 8. Ļoha, tev pašam ar sevi grūti sadzīvot nav? Jau kuro gadu mal vienu un to pašu. Nomaini plati vienreiz... Ja vīrietis ir adekvāts, jauks un visās citās ziņās foršs viņam nebūs problēmu atrast normālu meiteni Rīgā. Ja nesanāk tad jau jāsāk domāt, ka problēma ir vīrietī nevis apkārt esošjās sievietēs.
 9. Moderator, lūdzu izveido atsevišķu tēmu Beztēmā šim personāžam, ja tik ļoti grib izteikt savu viedokli. Nevēlos piespamot meitenes91 tēmu, bet vēlos tikai piebilst, ka slimības neizvēlas dzimumu, maciņa saturu, fizisko pievilcību, ar tām var saslimt katrs un/vai kļūt par pārnēsātāju. Iedrošināt cilvēkus kuri nav savstarpēji pazīstami neizmantot izsargāšanās līdzekļus nav saprātīga rīcība.
 10. 26304416, doublemouth@inbox.lv - čakarētājs, uzmetējs.
 11. gardie@inbox.lv, 27134088 - ļoti bezkaunīgs vīrietis. Pirmo reizi nespēja atbildēt laikā, apstiprināt par ierašanos. Okei gadās, devu vēl vienu iespēju, izklausījās sakarīgs čalis. Liek gaidīt 40minūtes ar divām ziņām, ka 10min kavēs un pēc tam, ka ir korķī un būs pēc 5-7minūtēm, beigās neierodas vispār. Pēdējās ziņas ignorēja.
 12. Pāris reizes esmu mēģinājusi tikties vēlāk vakarā, ap 22-23. Ar tām pāris reizēm arī pietieka lai domu par to atmestu pilnībā, lielāka vilšanās nekā patīkama tikšanās. Piekrītīšu ļoti augsts neadekvāto vīriešu procents, riskēt negribas. Drošība pirmajā vietā, pēc tam seko viss pārējais .
 13. tonytonite@yahoo.com - brīdis kad nesaproti trollis vai cilvēkam problēmas ar saprašanu. 28200063 - uzmetējs, mēģina vilkt gumiju un dabūt pēc iespējas vairāk bildes savu rokdarbu krājumam.
 14. est2011@inbox.lv - uzmetējs, nepaziņo par neierašanos.
 15. Joprojām sludinājuma teksta lielāko daļu kopē no maniem sludinājumiem, lūdzu, nejauciet mūs! Čakarēt cilvēkus man nav nepieciešams, priekšapmaksu nekad neesmu prasījusi. Jauns konta nr. arī parādījies - valerija jekobsone LV23HABA0551038886127 Nevaru pievienot print screen. Sludinājuma teksts Šodien pēdējā brīvdiena Tikšos ar koptu vīrieti nesteidzīgai atpūtai bez tālākām saistībām. Tu - simpātisks, kopts, materiāli stabils. Es - sievišķīga, kopts augums, simpātiska, bez liekā svara. Normāls foto tikai visu paātrinās, iztiksim bez locekļu bildēm. Tie kuri grib tikties pēc nedēļas un mēneša - šis nebūs jums, tiekos šodien vai tuvākajās dienās. Kamēr sludinājums ir, tikmēr aktīvs. Jauku vakaru:) Cutie (24) - prettycuutie@inbox.lv
×
×
 • Create New...