Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 59 minūtēm, xtris teica:

Apskauj ciešāk mašku, rūdi

Priekšā jums vēl daudzi sūdi

 

Saprotu tavu retoriku 👌😉 jāapskauj potenciālo deputāti un es esmu mrBr. 🥴 Nezinu kā M91, bet nedomāju ka GG ielaistos ar latviešu puiku parasto, turklāt tādu kurš grib to muti aizvērt ar visiem zināmām metodēm.  

Viens ir tocna skaidrs, ka starp mums nav tikai traktoristi, policisti, un sazin kas, viennozīmīgi ir arī cilvēki no žurnālistikas nozares vai vienkārši topošie esošie politiķi. Un nekas jau slikts tur nav, kuli izšaut un attiecīgi maukoties ir tiesīgs katrs. Īstenībā arī jebkura daiļava var to darīt neatkarīgi no esošās vai topošās darba vietas. 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 1 stundas, xtris teica:

Tu verbālā caureja pat nezini,ka M91 bija labas/ļoti labas atsauksmes,īpaši sākuma gados. Uz beigām aizgāja viduvējas. Viņai mutē beiguši vairāk daikti,nekā tu esi redzējis savas dzīves laikā! Jābūt rūdītajam  rūdolfam,lai prasītu vairāk pierādījumus,nekā te

atsauksmēs figurē!

PS ļoti interesanti,ka tu vienīgais deputātes sakarā piesauc narkotikas!!! Padalies ar avotu,te bija info par svaigu STS,bet narkotikas ir pavisam svaigs insaids! Kādas tieši?

Visa hronoloģija ir balstīta uz - Rīgas labākās minetnieces atsauksmēm par M91, un jau tur kkadam svešā mēlē rakstošam parādās tāds pats jautājums kā tetra spēlētājam, a pochemu narkomanka. Nu karoche kkas uz to pusi. Prasi tur, tas kas sniedzot aprakstu par M91 tā raksta, ja vēlies detalizētas atbildes, nav gan garantijas ka tev kāds kko paskaidros. 

Un līdzīgi ir ar tevi, visi tagad zina ka tu runājot par M91 tēmām tik ļoti satraucies ka sirgsti ar verbālo un iespējams ka reālo caureju 😂 un visi kas lasa to zina, jo kurbads pimpis būdams tā uzrakstīja. To kā ir īstenībā, zini tikai tu, un iespējams ka vēl kāds cilvēks kurš mazgā tavas apenes. Un es arī saprotu tavu neapmierinātību par to. ☝️Vēl viens tieši pielīdzināms piemērs M91 lietai😉

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 1 stundas, Fakts teica:

man pilniigi vienalga ko tu tur tici vai netici 3x jau teicu, konfidencialitāte?neesi naivs,korumpetajaa zemee par euro papiriem jebkuru no tejienes var atrast ar visu cv. man kautkaa violeeti vai vinja tur tiks pie varas vai netiks,latvijai nav nakotnes tapat un nejau delj tiem rusakiem un zagljiem,bet delj stulbaas tautas!gatavojas jau maskas vilkt un kartejo devu vakciinas!😂

 

😂 Nu tu taču redzi ka man par tavām atklāsmēm nav vienalga, jo tu nonāc pretrunās. Viss jau var būt, ir tev 800 mauku numuri, tai skaitā M91 un kkur kkada mistiskā/reāla sarakste. Par to īstenībā nav visa šī cepšanas, ir kas tev tic, ir kam pohuj, un ir tāds kā es, kam rodās papildjautajumi, uz kuriem tu negribi /nevariet atbildēt, un pašaprotamu iemeslu pēc uzreiz sāc apsaukāties 🤭nu vai tad tā dara, godīgs, kārtīgs valsts pilsonis. Un te mēs neviļus nonākam arī pie tevis pieminētā jautājuma par tautu kā tādu. Vai tad gadījums ar M91=GG 100% arī nav līdzīgs un pielīdzināms cik viegli ir manipulēt. 

Politikai te ir cits topiks, bet kā jau tu minēji, ne jau kkada tāda vai šāda mauķele tur kko mainīs vai spēs ietekmēt. Mums jau te būtu īstenībā no priekiem jābūt stāvus pacilātiem, tikts pie šprices un rūpēsies lai ar likumu katram vecim būtu izšautas olas 🤭kā un cik reizes viņš vēlas. Huij, tā taču nebūs nekad. 

 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 4 stundām, Fakts teica:

Man viss ok,tu jau te smilksti visu laiku un tev ir svariigi kas arto mauku tur iisti ir,ja nebutu svariigi tad te nedrukaatu!Tev tak teicu,gribi tici gribi netici

😂 Ko tieši es smilkstu? Protams ka man ir svarīgi, tāpēc arī rakstu. Un man ir svarīga jebkuras maukas privātā dzīve. Tieši tā pat kā tev un pārējiem ir svarīga sava konfidencialitāte. Turklāt vēlreiz atkārtoju mani neviens vēl joprojām 100% nav pārliecinājis ka  M91 =GG. Arī tu ar saviem 800 numuriem, un sarakstēm, piedod mēģinājums labs, bet tavā tekstā vien ļoti daudz kas neiet kopā. 

Nav jau jābūt arī tradicionālajai maukai, lai arī citos skaitos iepazīšanās/peļņas vai vienkārši niezošas kājstarpes dēļ rastos intīma sarakste. Un arī kailbildes sūtīt var jebkura ierindas sieviete. Tāds cilvēks, kas to publicē ir pidars. Un ir pilnīgi skaidrs, ka ne jau nejauši tika izvēlēta tieši GG. 

pirms 4 stundām, Vienīgais Gators teica:

Nu man gan interesē , kā šis cirks ar dziļo muti beigsies 😁

 

Es uzskatu ka netiks saeimā, un ir naivi ticēt ka tas būs dēļ šī bērnu dārza puišeļu cienīga gājiena. Tai personai ir citi zemūdens akmeņi, kā arī tur lielākai daļai tajā partijā. 

Paredzu, un tās ir tikai manas domas-

1.dziļā mute, zirga zobi turpinās meklēt princi baltā zirgā, 

2 Dosies uz laimīgo zemi Krievijā pēc revolūcijas. 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 4 stundām, Moderator teica:

 

Tēmā par M91 divi tēli apspriež viens otru.

Es teiktu ka jums abiem kaut kas dzīvē jāmaina un ja jūs paši netiksiet galā ar sevi tad palīdzēšu es kā nu protu. Vai jums to vajag?

Tā jau var no konteksta izvilkt un jebkurā tēma kkur atrast ka divi apspriež viens otru 🙄 teikt tu vari ka dzīvē kko jāmaina, ja tevi tas interesē, tad es ar savu dzīvi esmu apmierināts un neko mainīt netaisos. 

Kas attiecas uz tavu aizrādījumu, kur tev šķiet ka ne pa tēmu runā, viss ir pa tēmu, un saistībā ar tēmu. 😏"Palīdzēt kā tu proti" tev vai taviem kolēģiem vispār nevajadzēja pieļaut ka tāds bezpridels te notiek, jau kad izlika personas bildi. Kā tu pareizi saproti, man tava vai kāda cita palīdzība tikt ar kādu galā nav vajadzīga. Teicu uzreiz, ja bez pamatojuma kāds dirsīs, ko tu starp citu pat neredzi, tad man ir pilnīgas tiesības dot pretī, un es to darīšu, jo tēmas ietvaros pastāvu arī tādējādi uz savu viedokli. Un ja tu vai kāds cits "solot palīdzēt kā nu protu" 😂 caur puķēm mēģini pateikt ka tu nobloķēsi, vai kādā citā veidā traucēsi kādam brīvi izteikties. Tas tikai parādīs arī tavu attieksmi par pacelto tēmu. Tā kā droši bloķē, un arī izdzēs tekstus, lai nav kauns pēc tam pašam. 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 51 minūtes, Vienīgais Gators teica:

Eu, vecit, man sākās smagas  pamatotas aizdomas , ka tu izmisīgi vāc informaciju par dziļo muti. Tu esi foruma kopš 2018. gada , līdz šim brīdim no tevis nav bijis neviena posta. Pēkšni tev parādās interese par M91, par kuru izsakies narkomāne. No kuras dirsas  izzīdi, ka meiča narkomāne , neviens to nav teicis. 
Spēcīgas aizdomas, ka tev loti vajadziga informācija par deputāti, kura vēl nav nodevusi deputates zvērestu  . Pieļauju, ka  esi viņas cilvēks. Maldinat, ka M91 nav deputāte , tev sudigi sanāk  😁
Ja tā nav, esi lohs un beidzot aizveries. 
 

🤦‍♂️👍Protams ka es vācu informāciju, un pat pētījumu kā viss ir tik tālu aizgājis, ko tad tu arī Columbus pēkšņi atklāji kko? 

Es nevienu par narkomāni neesmu saucis, tas ir viss no atsauksmēm, tieši tāpat kā viss pārējais. 

Jā tu pareizi esi sapratis, reģistrēts lietotājs es esmu no 2018,un?

Viņas cilvēks? Neesmu viņu dzīvē redzējis, ne sukājot man krānu, ne uz ielas nekur. Pirmo reizi par tādas personas existenci dzirdēju kā lielākā daļa, no Delfi raksta, kurš savukārt atsaucas par informācijas iegūšanu šeit. 

Aizvērties par ko? 🤨 Par to ka tu mani mēģini apvainot par to ka es esmu Lohs, vai tavā galvā nepastāv opcija, ka cilvēkam var būt arī savs viedoklis un redzējums, neatkarīgi no tevis 😏 vai kāda cita. 

Ja tā bija, tad ko tad jūs viņai nedevāt sūkāt pienacīgi, ka nabadzītei bija jāstājas tik rafikālā partijā 😂

Vai tieši otrādi, nahujam jūs to sučku uzturejāt??? un paši pacēlāt viņas dzīves līmeni, no bomzenes/ sūkātajas par 20 eiro, Juglā, Bukultos un hvz kur vēl līdz potencialajai deputātei? 🤦‍♂️

 

pirms 4 minūtēm, Kurbads teica:

🤦‍♂️👍Protams ka es vācu informāciju, un pat pētījumu kā viss ir tik tālu aizgājis, ko tad tu arī Columbus pēkšņi atklāji kko? 

Es nevienu par narkomāni neesmu saucis, tas ir viss no atsauksmēm, tieši tāpat kā viss pārējais. 

Jā tu pareizi esi sapratis, reģistrēts lietotājs es esmu no 2018,un?

Viņas cilvēks? Neesmu viņu dzīvē redzējis, ne sukājot man krānu, ne uz ielas nekur. Pirmo reizi par tādas personas existenci dzirdēju kā lielākā daļa, no Delfi raksta, kurš savukārt atsaucas par informācijas iegūšanu šeit. 

Aizvērties par ko? 🤨 Par to ka tu mani mēģini apvainot par to ka es esmu Lohs, vai tavā galvā nepastāv opcija, ka cilvēkam var būt arī savs viedoklis un redzējums, neatkarīgi no tevis 😏 vai kāda cita. 

Ja tā bija, tad ko tad jūs viņai nedevāt sūkāt pienacīgi, ka nabadzītei bija jāstājas tik rafikālā partijā 😂

Vai tieši otrādi, nahujam jūs to sučku uzturejāt??? un paši pacēlāt viņas dzīves līmeni, no bomzenes/ sūkātajas par 20 eiro, Juglā, Bukultos un hvz kur vēl līdz potencialajai deputātei? 🤦‍♂️

 

Domu gājiens jau tev arī ir pareizs, paskaties kad ir izveidoti expertu profili kas iesāk to visu, un lai citiem nav jāskatās speciāli arī izliec savu reģistrācijas datumu 😉

Sanāk es 4 gadus atpakaļ izveidoju profilu, jo jau tad jutu ka ja šādi turpinās daža laba sūkāt, tad ātri vien tiks saeimā, un vajadzēs attaisnot viņu 🤭😂🎊📯

Nebiju es tik tālredzīgi domājis, man bija savi iemesli kāpēc nolēmu uztaisīt profilu, iespējams tā pat kā lielākai daļai šeit. 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 4 stundām, Fakts teica:

Nav nekads lohatrons,pats ar vinju netikos,bet ir epasta sarakste,mauku telefonaa ierakstiita parko sen biij aizmirsts ka tada tur ir un kada sakas te tas atklas

pirms 3 stundām, Fakts teica:

Atradu mauku telefonaa saraksti ar vinju😂2021 gadaa 27.decembrii es sarakstijies ar vinju,tad vinja pretendeeja jau uz saeimu?Tikties piedaavaaja bukultos,nummuru pat dura nav mainijusi😂lai uzraksta uz mani zajavu,musariem paradiitu saraksti😂vinjas versija butu tada-man nozaga kads telefonu,sarakstijas ar virieshiem un pectam es telefonu atradu pie maajas tapec vinjam ir tada sarakste,es to nerakstiju,taa ir pasutijuma nomelnoshana😂

mes tad nejausi tik uzgaaju ka shii ir manaa mauku sarakstaa pirms visiem tiktokiem,saeimaam utt

Very good Voldemar🤭  

Bet ja nopietni, nu common, tu jau arī atzīsti ka pats netikos, ir sarakste? Kādi datumi tajā "sarakstē" 🤨 pēc tam tu mistiski atceries ka sarakste tomēr ir notikusi 27 decembrī?!? kāpēc netikies ja ir tavā mauku sarakstā? Tipa rezerves variants. Arī neiet kopā. 

pirms 3 stundām, Fakts teica:

cena  bija 40 euro,vai narkosushkje nezinu

Redz kur ir tas kur fakti neiet kopā. Pēc hronoloģijas jau laiku pirms tam M91 raksturo kā dzīves pamestu nakomani, pa 20 Eiro.  Un te pēkšņi jau kandidēja uz saeimu 🙄Protams ka es jau izteicos ka pastāv varbūtība ka īsā laikā uztjūnēja, bet nafig?!? Kāpēc tad tieši m91, kāpēc kāda normālā cilvekā negrūst piķi un tjūnet. Neticu ka oslikovam pietiktu drosmes uz tādu risku iet, nahujam kā saka? 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 13 stundām, J_S teica:

Tīri intereses pēc - pēc kā spried/kā zini, ka narkomāne? 

Nupat interesējies, vai Glorija = M91, tagad jau narkomāne un nesmuka. 

Negribu iesaistīties šajā sūda viļāšanā, bet nu es te baigo pretrunu salasu tevis rakstītajās prātulās + rodas tiešām iespaids, ka esi viņas atšūts, te vēl no barigām "izprasīji" viedokli par sevi, draudot ar fizisku ietekmēšanu. 

Grūti iedomāties, kādu tieši atsaucību tu tagad sagaidi no šeit esošajiem? 

Diemžēl Tu arī kko neesi uztvēris lidz galam. Jo lasot atsauksmes par m91 viņa tiek raksturota kā narkomane, bomzene un kopumā cūka. Un tieši tāpēc arī tas ir izskaidrojums kāpēc tieši es neesmu viņu redzējis sejā. Un lieki piebilst, ka tā saucamā deputāte ne pavisam neatbilst tādām profila aprakstam. Kur ir pretrunas manā teiktajā. Jeb tu uzskati ka Osļikovs gāja pa ielu , redzēja narkomāni, "uztjunēja" un davai būsi manas partijas seja 😂🤦‍♂️protams ka varbūtība pastāv, bet most unlikely... 

Tu tiešām domā ka 20 eiro vērta maukas interesēs ir atšūt klientu🙄. Nu pastudē vēsturiskās atsauksmes,jo tādi izteikumi vispār apšauba tavu personīgo kompetenci šajā jautājumā. Ja tu vispār kko raksti, un neesi tā saucamais caurbraucējs, kā te vienam, otram šķiet un saka ka es itkā esot 🤭 Tad tu pavisam noteikti zināsi ka tādas klases speciālistei ir pofig kāds klients, kaut kvazimodo. Šķirot var tikai sevi cienošas profesionāles. 

Es draudu 😂 es nedraudu, es saku kas notiks ar cilvēkam, kurš atļaujās otru saukt par cirvi - sāpēs, agri vai vēlu, un jebkurā citā situācijā. Pieļauju ka personāžs par kuru mēs runājam, diezvai mētātos ar tādiem nepārdomātiem secinājumiem klātienē. Turklāt tie nav draudi, tas tā būs, jo nespēj pamatot savu tekstu-verbālo caureju. Varēja taču pateikt, sorry neizlasīju, pārpratu. Tāda opcija taču arī pastāv jebkuram, huij notiek pretējais, uzrodas vēl flautas pūtēji, kas partnerim metas palīgā. Nu labi tas vispār cits stāsts, un off topic. 

Atsaucību?!?!? 🤭😂 kas tev liek domāt ka es esmu tik naivs ka es kko gaidu?!? Man ir pilnīgi pofig, kaut ja šeit visi stabulē vienu, vai citu dziesmu. Tie kuriem ir radušies papildjautajumi, esmu smalki un gaiši uzrakstījis savas domas par to visu. Arī tad ja kādam rodās papildus nesaprašanas/pārprašanas, kā saka esmu darījis visu iespējamo no savas puses, lai pēc iespējas smalkās visu aprakstītu un pamatotu. Turklāt vienkārša un saprotamā valodā, cerams visiem😂barigām, pieredzes bagātajiem jākļiem, pasaku tēliem, un visiem citiem personĀžiem. 

Tā kkā, šāvieniem bagātu dienu 🤞🤞🎉

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 42 minūtēm, xtris teica:

Tādiem kā šis pasažieris.....nekad.

Jā jums taisnība,izslavinātajai m91 nepaspēju. Un tam ir arī pamatots izskaidrojums - narkomāne, nesmuka, pa 20 eirikiem. Cena jā bet ja narkosuķis. 

Par deputāti runājot, jā teicu un vēl joprojām uzskatu ka vajadzētu to muti aizvērt ar kko, vai tas būs tieši mans krāns, nesolu. Ja būs tāda izdevība 2x nedomašu😉

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 1 stundas, xtris teica:

Izlasot šo es jūtos kā galīgā vafelē,pilnmēnesī,strīdoties ar sievu,kurai turklāt ir menstruācijas.

Lōģikas 0,emociju tonnām

Acīmredzams ka loģiskā domāšana arī, diemžēl, tev nav stiprā puse ☹️

Ne jau es aizstāvu GG, kaut gan ja tā padomā, tad iespējams ka tā arī no malas izskatās😂, un iespējamie iemesli jau tam arī ir daudz:

-  ļoti pavirši lasa,

-nav loģiskās domāšanas,

-esi bezsmadzeņu primāts un uztver ziņojumu savas attīstības līmenī, (tā pat arī reaģē) 

-esi tik ļoti nacionālistiski noskaņots ka pilnīgi pohuj, ieraudzīju vati un kā saka visi ieroči labi 

 

Just now, Kurbads teica:

Acīmredzams ka loģiskā domāšana arī, diemžēl, tev nav stiprā puse ☹️

Ne jau es aizstāvu GG, kaut gan ja tā padomā, tad iespējams ka tā arī no malas izskatās😂, un iespējamie iemesli jau tam arī ir daudz:

-  ļoti pavirši lasa,

-nav loģiskās domāšanas,

-esi bezsmadzeņu primāts un uztver ziņojumu savas attīstības līmenī, (tā pat arī reaģē) 

-esi tik ļoti nacionālistiski noskaņots ka pilnīgi pohuj, ieraudzīju vati un kā saka visi ieroči labi 

 

P. S. Nekādu "Ameriku" jau es neatklāju😁 es vismaz ceru ka lielākai daļai, šeit esošo nē. Procentuāli jau var redzēt, cik daudziem rodās papildjautājumi, pagaidām procents ir ļoti mazs, un tas kopumā ir ļoti labs radītājs šim saitam un kontingentam. Viss nav tik slikti 😉

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 6 minūtēm, Vienīgais Gators teica:

Izteicies? Vai vēl kas sakāms , kas moka tavu sirdi ?😁

5F06BB07-1CEB-437F-A5E7-6635DE35C6F0.jpeg

👍 Ā tu esi iedomājies ka tevis dēļ es te kko izsakos 😂 nu neesi nu tik naivs un šajā gadījumā stulbs. Kaut arī tava pļūtīšana tur kkur pazib tajos komentos, nomierinies nothing special neesi izteicis. 

Kolekcionē savu "kumiru" bildītes, malacis 😉🤭? Protams ka paldies par atklātību, bet varbūt šī nav īstā vieta, neesi tik atklāts, un neviens nepadomās par tevi slikti. Usaini tēvaiņi +pedina profila bilde nu tā nevisai😂 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 18 minūtēm, pasaulesnaba teica:

Es ar slimiem cilvēkiem nestrīdēšos! Dročī tālāk!

Vari nelelīties, tā pat ir skaidri redzams ka tu neesi dakteris 😷 

pirms 5 minūtēm, Vienīgais Gators teica:

Saprotu , šobrīd pilnmēness fāze 😁

Ko tu ar to gribi pateikt? Ko tieši tu esi spējīgs saprast? 🤨 Paskatījies kalendārā un ieraudzīji? 🤭Vai tik tas nav mēģinājums izklausīties gudrākam nekā esi? Par mēģinājumu tiešām cepuri nost, bet rezultāts šoreiz pats saproti 👎

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 2 stundām, pasaulesnaba teica:

Klausies tu gnīda! Varbūt pietiks visiem nicinoši uzbraukt? Tev normāli paskaidroju, kas un kā,  bet nē, vēl tev nav labi! Šerloks jobanais!

Izdzēsa tēmas konkrēti par viņu,  to kur viņa pieminēta riņķī un apkārt cauri visam forumam neviens nedzēš! 

😂 Nepatīk ka tevi izmanto kā piemēru un pielīdzina pašam Oslikovam? 

Jebkurš primāts, kurš uzdrošinās kādu apsaukāt, kkā izrāda šausmīgu neizpratni, kad to pašu izdara pret viņu. 

Kurš izdzēsa, vai tu mudila? Tak teici ka viņa paprasīja lai izdzēš. Ko tad tu nedzēsi to bildi kur sučka pie solovjova? 

Gnīda, Šerloks  jobanais-minu esi +50,tādus lamuvārdus jauns spēcīgs ērzelis nelieto. Attiecīgi stipri apšaubu ka esi viņas m91 klients bijis, ar to arī apsveicu 🤝 

pirms 6 minūtēm, Kurbads teica:

😂 Nepatīk ka tevi izmanto kā piemēru un pielīdzina pašam Oslikovam? 

Jebkurš primāts, kurš uzdrošinās kādu apsaukāt, kkā izrāda šausmīgu neizpratni, kad to pašu izdara pret viņu. 

Kurš izdzēsa, vai tu mudila? Tak teici ka viņa paprasīja lai izdzēš. Ko tad tu nedzēsi to bildi kur sučka pie solovjova? 

Gnīda, Šerloks  jobanais-minu esi +50,tādus lamuvārdus jauns spēcīgs ērzelis nelieto. Attiecīgi stipri apšaubu ka esi viņas m91 klients bijis, ar to arī apsveicu 🤝 

Labojums precīzāk, nevis tu teici, bet tu redz saprati ka viņa pati paprasījusi. Būtiska nozīme šim 😉 varbūt kāds cits arī tā kko saprata, bet kā bija īstenībā? 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 6 stundām, Ulddźa teica:

Man galīgi pofig par viņas. Melo viena melošana. 

Ir kam pohuj ka viņa melo un apdirš Latviju un atbalsta Krieviju, un ir kam nav pohuj. 

Tieši tā pat kā ir tādi kuriem pohuj nomelnošanas iespējamība un ir tādi kam nav. Viss ir vienkārši 😉

pirms 2 stundām, pasaulesnaba teica:

Šitas jau pēc rebaltic pētījuma izklausās.

Šeit viss tik grūti saprotams, jo vecās tēmas ( ar fotogrāfijām) ir izdzēstas,  cik saprotu tad pēc pašas meitenes pieprasījuma.

Viņa šeit ir jau ļoti ilgi apspriesta un viņas izskats foruma ilggadējiem biedriem ir zināms, ka arī gari un plaši tika apspriestas viņas īpašās spējas - facefuck. Tāpat visi zināja, ka klientus viņa gadiem pieņēma tc alfa stāvlaukumā, mašīnās un tikai īsu brīdi piedāvājās arī dzīvoklī. 

Vai viņa piekrita bez prezervatīva locekli spraust līdz plaušām? Par to gan te strīdi bija.

Protams protams, vecās tēmas sarunāja un izdzēsa, pasaki Vatson kāpēc neizdzēsa screenshot ar viņas seju no Krievijas raidījuma, un arī vārdu un uzvārdu kur jau nekautrējas pieminēt. Tas taču viņas pašas interesēs 🤨 tipa atkal stulba, tā pat kā ar telefonu? Un te arī uzprasīja admin izdzēs to, a pārējo atstāj 😂

Ja es tagad ierakstīšu - pasaulesnaba ir pats Oslikovs👌😁 aklais redzēja, klibais skrēja un kurlsis to dzirdēja.... Super ne 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 4 minūtēm, Ulddźa teica:

Nekas netiek nomelnots .viņa teica ka sūdzēsot tiesa par nomelnošanu,kāpēc tad tas netika darīts???????

Kurš tad reāli nomelnoja, izlasot konkrēto "nomelnošanas" Delfi rakstu, ir atsauksme uz kkadu intimpakalpojumi saitu, kur kāds mistiski cilvēku profili apspriež attiecīgo personu. Tas ir fakts ka apspriež 😂un ne Delfi, ne kāds cits ir samelojis. To kurš apspriež - mistiski Kurbadi, tetri, un n tie citi pasaku tēli, kuriem galus atrast nahuj kādam vajadzēs. Tur tiešām būs ātri case closed. Apsūdzībai nav pamata. 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 3 stundām, njā teica:

Par viņas aktivitātēm te runāja jau krietnu laiku pirms vēlēšanām, tāpēc nevajag tēlot viņas aizstāvi un smacēt par politisko pasūtījumu, nomelnošanas kampaņu vai kko citu.

Jā, pilnīgi piekrītu ka jau senāk sākās viss, es nevienu neaizstāvu, bet kkas te neiet kopā. Kam nav slinkums notikumu hronoloģija. 

2020 13.dec
Tiek izveidota tēma. 
2021 17.dec šajā tēmā pirmo reizi piemin m91:
M91 ir atpakaļ. Puhā arī sludinās, piem. šovakar. Esmu jau bijis - palika ļoti slaida, iemaņas nav zaudētas. Kas zina, tie novērtēs.

2021. 27. dec
... kādas.. vairs nezinu pat vai gribētu otreiz pie vińas iet, labāk piemaksāt un ko simpātiskāku atrast.
(pēc klienta atsauksmes šķiet ka ir cūka, jo kaut arī par gaumi nestridās, manā skatījumā Kremlja sučka patoesībā nav nemaz tik liela cūka. Turklāt minetam jau nu 100 % kā saka pat bez aliņa aizietu.) 

Pēc atsauksmēm viss paliek slikti - 
Narkojas, sāk sūkāt bez preža, notiēvejusi, slimīgs izskats, 

2021.gads 30.decembris parādās pirmā atsauksme ka sūkājot kko dirš par politiku, ka viss dārgi utt. Slavina kremli. - vai tā nedara katra otrā sūkātāja grūti pateikt, profesionālās maukas vispār no pieredzes ir izcili psihologi, ko runāsi, to runas pretī, turklāt radīs tādu priekšstatu ka saprot to ko runā. 

Ta neko viņa tur prātīgu nefilmē, par politiku bezjēgā gvelž, labāk  būtu tā vietā sūkājusi, tas droši viņai labāk sanāk 

2021.gads 31.decembris
Pirmais reālais screens no tic toc ar pidaru solovjovu(apzināti ar mazo burtu😬

Kaut gan jau tajā pašā diena(zīmīgo vecgads) cits biedrs noliedz uzreiz-
-Kaut kā galīgi neizklausās pēc zināmās m91, kas te pēdējās lapās sarakstīts...

-Sludikā norādīts, ka minets ar preža, daži saka, ka bijis bez. Pavīdēja doma, ka kāds grib tīši meiteni nomelnot, bet jau daudzi saka, jāsāk ticēt. Pēc atsauksmēm vairs negribas tur iebrist , un pa trīs sarkaniem vēl vairāk nē. Nekas tur labs vairs nevar būt . 
-Varbūt kā vienmēr runa iet par divām dāmām 😆

Un pat tajā pašā dienā seko principā paskaidrojums no paša iniciatora:
-p.s
ja runāt par ētiku… tieši tikpat ētiski, kā kādam kremļa trollim uzmesties par Latvijas ekspertu. Čemodāns-stacija-mātuška. Viegls problēmu risinājums.
Tavi personigie pārdzīvojumi nevienu neuztrauc.

Principā motīvs ir skaidrs un diezgan arī pamatots, bet tā pat tas nav nekāds pierādījums. Turklāt jau tad, tajā vecgada vakara kvorumā notiek strīdi un blatošana. Pizdec, vecgada vakarā, sēžot mājās, visticamāk ka viens izdomāja davai iepisīšu kremļa trolles bildi un redzēs kas tālāk. ZB tā sučka👌😉

2022 gads 5.janvaris
Tikai pēc 5 dienām attiet biedri un viens-
-Sveiciens jaunajā gadā. Tā arī nesapratu tai skreenaa ir m91 vai nē daudz diršanās mazs skaidrības 🤣🤣🤣  tā jau neko tāda bēt nu runā daudz 😅

Sākoties konfliktsituacijai kaiminvalstī arī forumā  25. februāris parādās atkal (31.decembra posta ar bildi iespaidā) , jo tad jau visi kam nav slinkums ir atraduši Kundzi tik tok, un aktīvie sekotāji karam, arī seko viņas plūtīsanai un papildus piemet ogles xtrā:
-M91 vēl vakar pierādīja, ka ir prasta kremļa mauka. Ja nu kādam ir svarīgi politiskie uzskati, tad domājam, kam dodam sūkāt, un kam maksājam naudu!

Un tad līdz pat vēlēšanām turpinās pamīšus ta par viņu, ta par citām amata māsām. Un tuvāk vēlēšanām jau tiek izveidots atsevišķs M91 topiks. Reāli pastāv iespēja ka apmelošana,gribētos gan cerēt ka nē, bet nu.... Es smacējot politisko pasūtījumu 😂 es esmu pārliecināts ka xtra.lv nav cilvēku nomelnošanas portāls, tam ir citas funkcijas, turklāt no politikas arī te kā līdz Indijai. Karoce kas ierubīsies ko es runāju, respekt, primātiem un pārējiem krānu raustītajiem arī respekt, ja nepaslinkojāt un centāties izburtot līdz galam 😉👍
 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 8 stundām, xtris teica:

Domāju,ka jūsu trijnieks ir vai nu soli pirms bana, bet varbūt arī  jau aiz. Kā nu M. kungs lems.

Katrā ziņā kurš kuram ir kas un kas par to būs,lūdzu,turpmāk privāti!

Vēl viens gudrinieks? Var taču banot😉Forums, sadaļa Rīgas labākās minetnieces- Tiek uzdots konkrēts jautājums, par konkrēto tēmu. Un kāds mērglis sāk saukt kādu par cirvi? 

Ja jau tas ir tik vienkārši, un M91 iespējams ka nav pasaku tēls, bet vai tā ir viņa? Kāpēc pēc konkrētā jautājuma neviens no brašajiem un pieredzes bagātajiem jākļiem to nespēj apstiprināt vai noliegt?  🤨 Es saku tikai un vienīgi no sevis, es neesmu viņu redzējis. Var jau būt ka man vienkārši ir paveicies, vai otrādāk, ne par to ir stāsts. Ja ir tā, ka viens mērglis rīkojas nelietīgi un publisko jo itkā "atpazīst" un atrodas vēl primātveidīgie, kas pieflautē līdz, tad ir rezultāts. Tas pirmais jau var praktiski jebkuru facu aizsūtīt. Un tas nav normāli. Es nesekoju tik tok sūdam, bet dzirdot konkrētās personas naida runas, atklātu atbalstu Krievijai arī radās neapšaubāma tieksme, kā minimums to muti aizvērt ar krānu. Bet ir viens bet ir vai nav. Tad davai solidarizejamies un saorganizejam arī kāda cita nomelnošanas kampaņas, nu jau pēc politiskā pasūtījuma, sanāk tā?? 

 

 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 3 minūtēm, Kurbads teica:

Es tev saku tagad pafiltrē, nepaslinko, esi vecis, nevis flautētājs un reiz dzīvē atzīsti ka esi mazliet kļūdījies, un viss būs labi 👌 

Nu nesūdzies mammai tikai, sarunāts viss būs labi 👌 

 

pirms 1 minūtes, tetris teica:

Pizdabols. Case closed.

Paskaidro kāpēc es esmu cirvis? Un tas tavs partneris. Ja abi lohi neizpratāt, šķietami pastulbā jautājuma būtību, tad vismaz pamato savu verbālo caureju. Jautājums tiek uzdots, jo personīgi man nav 100 % pārliecības un arī tādu pierādījumu, lai kladzinatu un apgalvotu kko. Savos n to gadu sirojumos neesmu tādu Gloriju redzējis. Ja kādam šķiet ka es tāpēc esmu cirvis, tas ir diezgan jocīgi. 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 8 minūtēm, tetris teica:

Tikai cirvis var nesaprast, par kuru termiņu te ir runa. OK, skaidroju īpaši apdāvinātiem: par termiņu, kurā tu apņemies mani pārmācīt. 

Es tev saku tagad pafiltrē, nepaslinko, esi vecis, nevis flautētājs un reiz dzīvē atzīsti ka esi mazliet kļūdījies, un viss būs labi 👌 

pirms 1 minūtes, JānisMik teica:

Ir acīmredzami, ka konkrētais lietotājs šeit ir nelegāli - neatbilst kritērijam 18+. Laiks dzēst un slēgt tēmu.

Nu nesūdzies mammai tikai, sarunāts viss būs labi 👌 

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 9 minūtēm, JānisMik teica:

Patinu. Tādu jautājumu šeit var uzdot tikai Pilnīgs Cirvis. Notiks tas, ka tevi izdzēsīs.

Tieši tā pat kā tikai pēdējais Lohs var izdarīt secinājumus pēc tāda jautājuma, visticamāk ka atklājot sev "ameriku" un izprot vārdu sabarot. Un vēl tāds pats mudaks kurš dzied flautu līdzi un piesauc savu otro forumu👍

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 29 minūtēm, JānisMik teica:

Tu ienāc forumā, uzdod cālis el vē klases jautājumus (kā tāda tirgus bābiņa), veciem jākļiem mēģini skaidrot minetēšanas teoriju un vēl kaut ko mēģini piedraudēt. 

Rosinu padomāt par iespēju izdzēsties.

 

pirms 1 stundas, tetris teica:

Tas, ko es zinu, ir tas, ka Internets ir pilns ar pizdaboliem, kuri māk draudēt, bet ar to viss arī beidzas ;) 

Bet nu nosauc termiņu, kurā es vai nu atbildēšu, vai nu tu tiksi pasludināts par fuflogonu. 

Jā, pilns internets arī ar pizdaboliem, kas nefiltrē un metā apvainojumus pa labi pa kreisi. 

Kādu termiņu tu gribi?? Kad tev sāpēs, tu jau tagad nespēj atbildēt kāda sakarā tu mani esi par cirvi nosaucis. Es esmu pārliecināts ka termiņš te nelīdzēs. Kaut gan tev ir visas iespējas patīt atpakaļ un pafiltrēt. 

 

pirms 2 minūtēm, JānisMik teica:

Patinu. Tādu jautājumu šeit var uzdot tikai Pilnīgs Cirvis. Notiks tas, ka tevi izdzēsīs.

Oho, tagad tu man draudi? 😂👍

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 22 minūtēm, JānisMik teica:

Tu ienāc forumā, uzdod cālis el vē klases jautājumus (kā tāda tirgus bābiņa), veciem jākļiem mēģini skaidrot minetēšanas teoriju un vēl kaut ko mēģini piedraudēt. 

Rosinu padomāt par iespēju izdzēsties.

😂 Es kko kādām mēģinu skaidrot, tavs partneris mēģina man iestāstīt ka es esot cirvis, jo redz sabarot ar prezi nevarot. Un tu kā vecs jāklis arī nepaslinko, patin atpakaļ saraksti. 

P. S. es nemēģinu, es reāli pasaku kas notiks😉

Link to post
M91 abižojusies un dosies uz policiju 🤣
Ierakstīts
pirms 1 stundas, tetris teica:

Tas brīdis, kad cirvis mēģina apstrīdēt, ka ir cirvis, un izskatās pēc vēl lielāka cirvja 🤦‍♂️

Argumentē savu verbālo caureju, kur tika pieminēts ka "sabaro" ar gumiju 🤨 sanāk ka tu pat lasīt īsti neproti, kur nu vēl no tāda gaidīt ka saliks kopā to savās skaidās, turklāt ir pamatotas aizdomas ka tās skaidas ir sačurātas.(ar urīnu) 😂. Tas ka tu tomēr esi tik attapīgs, ka tomēr kaut kāda veidā saprati ka sabarot var tikai bez preža ir apsveicami, vari paņemt cepumu no plauktiņa. Bet apsaukāties? Tad kad būs jāatbild, tu taču zini kā būs, sāpēs 🤨tad kam tā darīt, turklāt bez pamata? 

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.