Jump to content

Moderator

Moderators
 • Posts

  485
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Moderator last won the day on May 17

Moderator had the most liked content!

About Moderator

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

5,541 profile views

Moderator's Achievements

Advanced Member

Advanced Member (3/3)

476

Reputation

 1. Personas datu aizsardzību regulē: Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti ( https://eur-lex.europa.eu/legal-content/LV/TXT/?uri=celex%3A32016R0679 ) Fizisko personu datu apstrādes likums ( https://m.likumi.lv/ta/id/300099-fizisko-personu-datu-apstrades-likums ) Tie, kam slinkums to visu lasīt var iepazīties ar vietnē LVPORTALS.LV sniegto skaidrojumu https://lvportals.lv/skaidrojumi/294871-kas-ir-personas-dati-vispariga-datu-aizsardzibas-regula-i-2018 Tie kam slinkums lasīt arī to var vadīties pēc šī teksta no vietnes LVPORTALS.LV : - Jāņem vērā, ka viens pats vārds un uzvārds, kas ir bieži sastopams, piemēram, Jānis Bērziņš, vēl nebūs personas dati, ja nav papildu informācijas, par kuru Jāni Bērziņu ir runa. Taču, ja šis konkrētais vārds un uzvārds ir sasaistīts ar papildu identifikatoru, piemēram, personas kodu, darbavietu u. tml., tie ir personas dati, jo konkrētā persona jau ir identificējama. - Līdz ar to Vispārīgā datu aizsardzības regula īpaši aizsargā: datus, kas atklāj rasi vai etnisko piederību, politiskos uzskatus, reliģisko vai filozofisko pārliecību, dalību arodbiedrībās; ģenētisko datu, biometrisko datu, lai veiktu fiziskas personas unikālu identifikāciju, veselības datu vai datu par fiziskas personas dzimumdzīvi vai seksuālo orientāciju apstrādi. Šādu īpašo kategoriju personas datu apstrādi regula aizliedz, izņemot tās 9. panta 2. punktā noteiktajos gadījumos, piemēram: ... persona savus datus ir apzināti publiskojusi; ...
 2. Es skatos ka atkal viss no gala? Vai man tiešām būs jāiet uz policiju un jāraksta iesniegums par to ka izplatat postu kur ir mana personiskā informācija un privātuma aizskaršana? Es vairs Nebridinasu bet ja netiks izdzēsts līdz pirmdienai iešu un uzrakstīšu arī!

   

 3. Rakstu Jums,lai ātrāk tiek noreaģēts uz lūgumu dzēst tēmu,ievietotu vakar sadaļā erotiskā masāža ar nosaukumu tel.nr.

  Jo es piedāvāju prof. sporta ,ārstnieciskās masāžas,un ievietoju savus sud attiecīgajās sadaļās un atbilstošu tekstu,kam nav nekāda sakarā ar erotiskā rakstura masāžām!JŪSU portālā tiek apspriestas erotiskās masāžas,intīmpakalpojumi,tāpēc figurēt  te bojāt savu reputāciju,gan man ir ģimene,bērni,tāpēc atrasties sajā saitā var rasties problēmas bērniem,gan man.Dzēšat ārā šo tēmu!!!

  • Members
  •  1
  • 1 ieraksts
 4. Labdien. Iznemt manu bildi ara ar seju Lana 28919348

×
×
 • Create New...