Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Morenas putnu būris
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 15. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 15. janvāris - Iemesls nav norādīts
pirms 8 minūtēm, eprieks teica:

 

Dace Zavadska @ Facebook.com?

Tu domā, ka cienījamā infektoloģe čato šeit un neslēpj, ka patīk anālais sex? 🤣 

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
pirms 8 minūtēm, eprieks teica:

Par blondy - esmu par 90% pārliecināts ka vina ir vins un par 110% ka feiks... Morena lai arī drausmīga tad tomēr sajūta kad ”īsta"

Bet taisnība ir - kopsh tas konkrētais mudaks vispirms vienu tad otru sakacināja - forums ir pārvērties par izgāztuvi - daudz jaunu poustu bet satura  nekāda, nav kur iedzilināties...:(

Kļūdies. Blondy ir īsta. Un viņai ir gan pīzdiņa, gan pupiņi. 😉🤪

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
pirms 8 minūtēm, Haris1 teica:

Blondy, Blondy… kā mēs par šo velak  parunāsim 

Morena, taču randiņš būs četratā un Caps piektais 😄no kā tu baidies ?

Jūtu, ka Blondy būs vēl viena pletnīte līdz. Haris jūtas parādā. It's payback time. 🤫😝

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
pirms 5 minūtēm, VienīgāĪstāPrivātsekretāre teica:

Kaut kā apvienot varbūt var darba interviju ar Hara un Morēnas savešanu? Tipa vedējtēvs ar vedējmāti piedalās? Vienam rokā šampis, otram ugundzēšamais aparāts visādam gadījumam 😂

Šonedēļ baigi traka nedēļa, varbūt uz nedēlas beigām varētu..

O super, vēl līdzjutēji un backup personāls piesakās. 👍 Morena un Hari - beidziet ķīvēties, tauta grib jūsu randiņu un drāmas atrisinājumu. Būs skaisti!

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
pirms 14 minūtēm, Blondy teica:

Un mēs būsim tie mulsumu brīžu glābēji ?🤣😊 galvenais, lai viens otru nenoslīcina 🤣

Visādi var gadīties. 🤷 Tas, ka mēs varam kļūt par glābējiem atbildīgā brīdī, ar to jārēķinās un jāņem vērā. Es ticu, ka mīla uzvarēs!

pirms 9 minūtēm, Haris1 teica:

O jā, dubultā randiņam es gatavs 😁 Morena, tev ir iespēja mani atgūt 😁

Nu re, Haris, kā izrādās, nav nemaz tik auksts kā sākumā tēloja. Ticu, ka viņš patiesībā ir ļoti jauks cilvēks un visi šie Morenas apgalvojumi par to, ka vajag uzsēsties viņam, ir tikai mīlas apliecinājums. Blondy, ja kas, patur rezervē tuvumā to pletnīti un sarkano bumbiņu. Šim pārītim varētu patikt. 🥰😍

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
Just now, Blondy teica:

Kad būs intervija, kaut kā mums tā viss bremzē ?😔Es jau tā kā gribētu redzet Hara un Morenas satikšanos 🤣

Kas var būt skaistāks par divu sieviešu (?) patiesu mīlestību? Visi gaidām šo randiņu!  Ja uzreiz nesanāks, tad palīdzēsim pārvarēt tos neveiklos mulsuma brīžus! Vai ne, Blondy? Katrā ziņā gaidāms intriģējošs turpinājums šajā mīlas viesulī. 

pirms 7 minūtēm, Blondy teica:

Un ko man tagad darīt? 🤣 ņemsi līdzi mani  vienu ? 

Tagad neko nedari. Ieturi pauzi. Lai viss iet savu gaitu. Redzēsi, ka viss būs. 🥰😍🤪

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
pirms 13 minūtēm, VienīgāĪstāPrivātsekretāre teica:

 

Aha, tik vēl jāsagaida kad jūrā ūdens uzsils, uz to vien pusgads, tad viss pārējais tikai, faktiski gada laikā iespējams pie tauriņa tiksi 😁

Man bez steigas. Galvenais, ka esam vienojušies (?), pārējais jau pats atnāks. Agrāk vai vēlāk. Galvenais, lai topika galvenajai dāmai nezūd interese par vīriešiem kā tādiem. Bet arī tādā gadījumā ir risinājums. Vai ne, Blondy un Hari? 🤪😎

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts
pirms 7 minūtēm, Morena teica:

Nepazistu Jūs 🤔

Tā mūsdienās nav problēma. Un vispār, domā sekss ir iemesls lai iepazītos? 🤣🤪

pirms 8 minūtēm, Haris1 teica:

Ņem ciet😁 varbūt tev parādīs tauriņu 😁

Nedomāju, ka būs tik easy. Tur vispirms būs jāved pastaigās uz jūru, tad uz kafejnīcu, tad jāiepazīstas ar vecākiem, tad.... nu un tad pēc kāzām tauriņš tik. 🤯😭

Link to post
Morenas putnu būris
Ierakstīts

Es jau nu gan nebūšu lepns un tik kritiski izvēlīgs. Varētu Morenu satikt un tiešām pārliecināties, ka nav liekais svars, nav dura, utt. Bet patiesībā ir feins meituks. Tā kā, Morena, ja kas,  raksti man privātu ziņu, sarunāsim kur un kā. 😀 Ja kautrējies, tad es metīšu kaunu pie malas un rakstīšu Tev. Ok? 🙂

Link to post
"Pazaudētās" daiļavas
Ierakstīts
pirms 13 stundām, Alana Imanta said:

Nestrādāju no 1 marta un neplānoju strādāt. 

Savu karjeru beidzu. 

Ehh... un kur palika karstgalvīgā pārliecība pēc mana teksta, ka atnāks un nocels kāds no trases, ka nebūs ilga karjera? Nu... teica, ka es lohobāns, neko nesaprotu, ka nedomā karjeru beigt tuvākajos vismaz 5 vai pat 10 gadus? :) Jaunatne..., neklausās pieredzē. :)))

P.S. Pareizs lēmums, Alana! Respect! ;)

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.