Jump to content

Antoha

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Antoha last won the day on November 4 2016

Antoha had the most liked content!

Community Reputation

27 Excellent

About Antoha

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. Heh... haļava vairs nav? Yess!! Iepazīšanās akcija beidzās. Кто не успел, тот опоздал. Varbūt atsijāsies visāds быдло un paliks pastāvīgie, normālie klienti.
 2. Labs! Atceros, ka kādreiz tur bija solāriji, bet par masāžas kabinetu čjota neatceros. Alfā solāriju recepcijā baigā čiksa "masāžas tipa" čiksa tusē. Tā vien niez mēle uzprasīt, lai nāk palīgā krēmu uz muguras uzsmērēt.
 3. Es Meitene91 varu droši ierakstīt savā blociņā pie favorītēm. Pašlaik pat pie Top 3! Overall 9/10!
 4. Laila ir 300+, ja ne pat 500+ meitene. Pašam nav bijusi pieredze, bet ir neoficiāls info, ka LV ir /bija dabonama. Zinot, kur jamā ir braukusi pie klientiem, visticamāk lēti nebūs.
 5. Pēc cīņu biedru ieteikumiem, kaut kad gadījās satikt Meloonu... Jāsaka kā ir, nu feina, nu! Jauna un friša (laikam 27g.), seja visnotaļ simpātiska, zobi balti! Pagara auguma. Dekoratīvās ir pieliktas, bet nu saprātīga izmēra, man patika. Dupsis velk uz Brazil Butt - nav maziņš, bet stingrs un formīgs. Ļoti viegla komunikācijā, kā arī manu vēlmju izpildē. Cik nojaušu, var šo to no nestandarta sarunāt, diezgan atvērta klientu vēlmēm. Protams, ir arī tabu lietas, bet tas ok, respektēju. Pulkstenī neskatās. Kas vēl? Aaaa... mīnuss - nav savas vietas. Un nav baigi lēti. Bet nu... kas runā, tas sarunā. Noteikti iesaku, bet baidos, ka plūsmas rezultātā var tikt sabojāta. Melo, ja lasi šo (zinu, noteikti lasi), Tu tur ... eta... nepadodies visādiem urlātiem, Tev tādus nevajag! Ja spēsi noturēt esošo level, būsi manā TOP3 vēl ilgu laiku.
 6. Man pagaidām TOP 1 laikam ir Meloona!
 7. Guna... Helēna... jūk man who is who. Helēnu tb Zvirbuli laikam zinu, Guna nav testēta, bet kaut kādā senā wishlistā laikam ir. Bet visdrīzāk vēl būs jāpameklē ārpus pērkamās pasaules.
 8. Varbūt ir gribu.lv, hvz. Prosto ienāca prātā doma painteresēties šeit, jo šeit ir visuzinošie portāla lietotāji. Bet paldies par ideju. P.S. Nē, vientuļie vīrieši nemaskējas. Ir reāla mīļākā, kura grib izjust sievietes glāstus, bet negrib pati apmierināt to otru sievieti, tāpēc pat izskata pērkamās sievietes variantu. Čiki piki un viss, bez saistībām, bez puķēm un bez telefona zvaniem pēc tam. Nu tā kaut kā, īsā versija.
 9. Interesē vai "tirgū" ir pieejama kāda sieviete, kas būtu gatava apmierināt pāri, tb gan sievieti, gan vīrieti? Ir tā, ka pāra sieviete grib izjust sievietes glāstus un pec tam arī pavērot kā tiek apmierināts vīrietis. Jā, mazliet dìvaini, bet tādi tie sapnīši ir. Ja ir idejas, kur tādu dabūt, lūdzu, PM.
 10. Nu ļoooti atgādina Siguldas darboni, kas jau 100x šeit ir apsriesta.
 11. Pajautā Zvirbulim. Ok, viņa milf kategorija, bet domāju, ja būsi pieklājīgs, tur ne to vien var sarunāt un izpildīt.
 12. Nepamēģināsi - neuzzināsi! Es te kādu laiku atpakaļ tiku pie vienas ļoooti ok masieres, kas tipa arī tikai ar pastāvīgajiem strādā. Sāku ar pieklājīgu saraksti e-pastā, tur baigi nerāvos pie viņas un lēnā garā sačatojām, ka viņa neiebilda mani pieņemt. Esmu jau bijis pāris reizes. Tiesa gan, darbināties neļaujas, viss pārējais man ļoti patīk.
×
×
 • Create New...