Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Императрица / Maria (27-33) 24988280
Ierakstīts

Nu es nezinu kas tur kam bija slikti, bet man atmiņā ir palicis tikai tas labākais. Bet visiem protams neizdabāsi. :D

Manuprāt ļoti skaista sieviete. Īsa auguma, melni, gari mati, skaistas krūtis. Protams ka viņa ir ieinteresēta mazāk drāzties un vairāk pļāpāt, bet nu a ko.. Just business.

Atslēgas jautājums, vai ietu vēl? Jā, noteikti!

Link to post
Viki 25370636
Ierakstīts

Nezinu kapēc es iedomājos ka braucu pie 24.g meitenes, kaut arī sludinājumā vecums nebija norādīts. Kā lohs uzrāvos uz bildēm.
Bildēs redzēju un rēķinājos ka krūtis varētu būt mazliet pašļukušas, bet ne to ka tur būs 40gadīga sieviete.

Vārdu sakot 12 sarkanie par stundu. Durvis atvēra es teiktu 40+/- īsa auguma, diezgan simpātiska sieviete.

Ļoti jauka un pieklājīga, bet nu seja ne manā stilā. Centās visādi izklāties, lai tikai klients apmierināts.

Īsa auguma, tieva, viegla. Krūtis kāds otrais izmērs pēc bērna barošanas vairs nav stingras, bet nav arī galīgi sašļukušas. Bija baudāmas.
Zobi pelēki. Mutē ņēma bez gumijas, pēc tam kad sašpricēju uz mēles skrēja skalot zobus ar skalojamo līdzekli.

Kopumā it kā viss labi, nav slikts variants, bet es vairāk nebraukšu tikai tapēc ka gribējās jaunāku zaķi.

Ņemiet par labu.

IMG_9780.PNG

IMG_9778.PNG

IMG_9779.PNG

IMG_9777.PNG

Link to post
Даша (28) 257142**
Ierakstīts

Ja kāds būtu jau iepriekš ierakstījis kas ir kā, es nemaz nebūtu braucis pie šitās Dašas.

Negribu apstrīdēt viedokļus. Katram savs fetišs, bet man vismaz gribās saņemt to par ko es vēlos maksāt naudu.

Ehh. Ilgojos pēc Vācijas FKK. Tur vismaz preci uzreiz var redzēt kas plauktā sēž un izvēlēties to ko gribās.
Laikam kaut kā būs jāsaņemas un jāizbrīvē pāris dienas braucienam uz Ķelni.

Link to post
Даша (28) 257142**
Ierakstīts

Balstoties uz biedru komentāriem nolēmu aizbraukt.

Mana personīgā pieredze ir tāda. Durvis atvēra pietiekami simpātiska meitene, lai paliktu, bet nekas tāds par ko sajūsmināties arī nebija.
Sarunājām uz 1h + dibenprieki. Pēc dušas ielikos gultā. Kamēr viņa paņurcījās pa mani, iebāzu roku kājstarpē. Kad sajutu
kā tur viss ir atkāries (atvainojiet par izteicienu) man vispār neko vairs negribējās. Pieklājības pēc papurināju, iebāzu arī dibenā, beidzu un gribēju jau mukt prom. Meiča gan bija optimisma pilna, ka vajag darbiņu pabeigt līdz galam.
Teicu, ka drāzties vairs negribu, lai atsūkā un dabeidz ar roku.

Attieksme meitenei laba. Draudzīga. Principā mīļa meitene, bet ne manā gaumē. Vāveres atkārušās lūpas mani mazliet sabaidīja.

Es jebkurā gadījumā šo no sava saraksta izsvītroju.

Link to post
Lika (33) 26860826
Ierakstīts · Paslēpa Moderator, 2022. gada 19. janvāris - Iemesls nav norādīts
Paslēpa Moderator, 2022. gada 19. janvāris - Iemesls nav norādīts
On 1/16/2022 at 11:30 PM, tantuks said:

Nē, diemžēl viņas te nav. Nemaz i nemēgini kontaktēties. Sludinājums ir maldinošs, kad tu ierodies norādītajā vietā, sastopi tikai tukšumu, izmisumu un divus ļoti īsus vīriešus vārdā Koļa. Ļoti negatīva pieredze.

Kā tad. :D

 

Link to post
Lika (33) 26860826
Ierakstīts

Ir būts arī pie šīs. Neko sliktu nevaru pateikt.

Par atrunātiem trīspatsmit desmitniekiem sarunājām 2x.
Pirmo reizi nestiepu garumā un izšāvos, par ko dabūju nosodošu skatienu, jo viņa redz neesot vēl beigusi.
Es domāju kāda man darīšana? Es tak maksāju, bet nu Ok. Tad bija masāža. Nekas īpašs, bet nu labi. Sauksim to par masāžu.
Pēc tam viņa pakāpēniski glāstot mani uzbudināja un ķērāmies otrai reizei klāt. Pacentos cik spēka, lai arī meičai būtu labi un rezultātā
viņa kliedza pa visu dzīvokli kā traka. Es pat nedaudz sabijos. Vai notēloja orgazmu vai nē, es nezinu un man vispār vienalga.
Tad viņa dabeidza mani, es uz dušu un prom. Ārā gan mani nedzina. Meiča interesanta. Iespējams aizbraukšu kādreiz vēl.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.