Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Liza, 27g, 22552911
Ierakstīts

Mēģināju sakomunicēt divas reizes, bet nesekmīgi. Vienu reizi piedāvāja pēc pieciem, otru reizi sakliedza ka 11os vēl guļ, lai zvanu ap 12iem un tad varam runāt uz 12:30.
Sazvanīt neizdevās, aizbraucu citur.

Ir kāds bijis? Ir ko pastāstīt? Sludinās intim24.eu.
Telefona Nr. forumā neatradu, bet cipari simpātiski. Tāds ko diez vai bieži maina.

Rāmis smuks. Tieši manā gaumē..

Screenshot 2024-04-16 at 16.55.10.png

Screenshot 2024-04-16 at 16.55.37.png

Screenshot 2024-04-16 at 16.55.23.png

Link to post
Saulīte (27) 27812461
Ierakstīts

Bija nu šausmīga interese paskatīties kas tur ir.

Sarakstījos whatsapp. Tāme 7, vai 12 sarkanie. Sarunāju uz stundu.

Lokācija Imantas daudzstāvene. Visur zīmes ka zona un ar atļaujām. Mašīnu nomest pagrūti. Beigās atradu vienu vietiņu, ar risku ka būs talons stiklā kad atnākšu.

Uzbraucu augšā. Pati metene pajauna. Bet nevarētu teikt ka kautrīga. Uzreiz sāka pļāpāt, piedāvāja dušu. Bet nu viss pa vienkāršo. Dzīvoklis tāds normāls midzenis.
Gāju uz dušu un ieraudzīju toletes podu. Brille visa matos, pats pods pieliets ar rozā krāsas ķīmiju. Paskats pretīgs. Dvieli līdzi neiedeva, to es pats paņēmu no skapja augšas. Grīda vannasistabā netīra vājprātā.

Pēc dušas tā jau gaida gultā. Saka ka ja nu kas tad preži ir viņas somiņā. Nekur nebūšot jāiet tālu. Pēc mineta nebija vēlmes. Uzreiz ķēros pie lietas. Iedeva prezi, lai pats uzvelku. Kaut ko tādu es tikai mājās daru :D Vagīna diezgan šaura priekš manis. Pats process nekāds īpašs.

Pēc tam kad izšāvos, tā nometās blakus elsodama un tad arī ieraudzīju viņas zobus par ko te biedri minēja. Vismaz kreisajā pusē bija tikai katrs otrais zobs. Spraugas bija nu pizdec. Šito skatu es laikam nekad neaizmirsīšu.

Kaut arī biju uz stundu paņēmis, man nebija vēlmes ilgāk tur uzturēties. Noskalojos, pieklājīgi atvadījos un devos prom.

Es personīgi tur nekad vairs neiešu, bet bija interesanti vienu reizi paskatīties ķeksīša pēc.

Link to post
Linda 26665020
Ierakstīts
On 8/26/2022 at 5:48 PM, picuks said:

Nepatika. Tā never un to never. Krūtis aiztikt nevar.  1h vietā 40 min. Dzīvoklis pritons. Vanna kā no shausmenes. Aizdomigi ar to telefonu darbojås, varbūt foto gribēja taisīt.

Never again 😬

Muļķības pilnīgās. Vai nu pats esi bijis konkrētā pālī, vai arī ne pie tās Lindas iešļūcis.

Link to post
Linda 26665020
Ierakstīts

Kopš manas pirmās atsauksmes par šo dāmu es viņu regulāri apciemoju.

Ja piever acis uz apaļo augumu, jo tas nav īsti mans tips, tad viss pārējais ir nevainojami.
Man viņa noteikti ir 1. vietā ja gribās masāžu. Tiesa gan - meitene ir ļoti noslogota un jāpierakstās laicīgi, bet tas ne vienmēr ir iespējams.

Kaut arī liekas, ka esam jau sadraudzējušies, tad ir tikai masāža. Pie tam ļoti patīkama masāža, bet visiem jau nekad neizdabāsi.
Sekss nekad nav bijis, bet es kaut kā arī neesmu uzbāzies. Seksam ir citi labāki varianti. Par pārējām savām izvirtīgajām fantāzijām
jārunā uz vietas.

Sakarā ar inflāciju arī cena tagad būšot mazliet augstāka.

Good luck! ;)

 

Link to post
Maukas Pardaugava
Ierakstīts
On 9/15/2021 at 10:10 AM, Tagil2 said:

Okijanai nav māsa, vismaz industrijā. Tu jauc viņu ar citām

Ak redz kā. Nu labi. Lai tā būtu. Nez kapēc man likās ka esmu bijis pie Okianas kuru pēc tam esmu pēc laba laika sajaucis ar jaunāko māsu. Moš jāaiziet pie Okianas vēlreiz atmiņas atsvaidzināšanai. :D

 

13 hours ago, Camry1212 said:

Sheit foruma viena no masam apgrozas zem nika Katrin. Ar vinju pa  septinjiem sarkaniem vareja sarunat pilnu komplektu, bet nekas ipash tur nebija sexa kartigs guljbaljkis

Nu tā varētu būt tā ar tumšajiem matiem. Ja tā, tad man viņa pat pēc skata neuzrunāja. Īsa, apaļa, seja ne pārāk simpātiska. Blondā savukārt apaļa, lieliem pupiem, simpātisku seju.

Link to post
Linda 26665020
Ierakstīts

Palasot labos vārdus devos pārbaudīt.

Par cik es biju jauns klients, meitene bija uzmanīga. Komunikācija caur SMS. Pieņēma Zolitūdē, par ko man bija liels prieks.
Lokācija lieliska, pieņemšana precīzi noteiktajā laikā un ne minūti agrāk.
Durvis atvēra maza apaļīga meitene. Man sākumā likās, ka tā ir Okiana, bet sapratu, ka tomēr nav. Pēc tam viss standartā - duša, dvielis.
Masāža uz kušetes, kas bija diezgan plata un ērta.

Par pašu masāžu. Es gribētu teikt, ka viņa ir meistars ar zelta rokām. Kur tie laiki, kad tādu masāžau vispār taisīja.. bija i stiprāk, i erotiskāk.
Pirkstus slidināja pāri mugurai starp dibenu u.t.t. Reāli labi. Mūzika man ne pārāk patika, bet nu.. par gaumi jau nestrīdas.
Kad vajadzēja griezties apkārt, meitene bija biksītēs, bet neprotestēja, ja es biksītēs ielīdu.

Īsumā viss bija ļoti labi, iešu vēl. Kā jau minēju, meitene īsa apaļīga. Gaumes jautājums, ne kuram katram patiks, bet ja ir jāizvēlas starp kvalitatīvu
servisu, vai smuku zaķi, kas neko nemāk, tad es izvēlos kvalitatīvu servisu. Var jau gulēt ar acīm ciet un pēc procesa fiksi pazust.

Cena - Divi zilie un viens pelēkais. Es rekomendēju vismaz reizi aiziet. Man šobrīd viņa ir Top 1 kvalitātes dēļ.

Link to post
Maukas Pardaugava
Ierakstīts

Auseklis notestēja

Zentenes iela 4, Imanta. Tel. 24917208.

Precīzi norunātajā laikā bija tikšanās. Augšā neteica kā tikt, nonāca lejā sagaidīt.
Kad nonāca, nevarēju saprast, vai tik nav tā pati Olesja, kas kādreiz bija purvciemā. Ejam augšā, šī saka, ka esot Oļa.
Blje, es domāju.. Toreiz nekas labs nebija. Bet nu labi. Iedeva dvieli, tas ciets, kā no kartona. Masāža gultā.
Masāža bija Ok, diezgan stipra un man patika. Tad kad sāka erotiski mani uzvilkt, sāka skanēt telefons virtuvē.
Tas visu nodzina.. Par to trekns mīnuss.
Pati dāma, nu jā varētu būt 40+, diezgan simpātiska, mazliet apaļīga.
Pa lielam nav slikts variants. Es vairs neiešu, jo nav manā gaumē. Kāds cits mierīgi var notestēt, jo gaumes dažādas.
Pie mūsu bada laikiem, tiešām nav tas sliktākais variants.

Tāme 50 eur.

PNG image.png

Link to post
Alina ( Okijana ) 269000**
Ierakstīts

Tel. Nr. 26900059

 

Zolitūde, daudzstāvu māja. Ja kāds brauc, lai nav lieki jāsalīst, tad stāvot pret māju otrā kāpņu telpa

no kreisās puses. Mašīnu ļoti ērti nolikt pie mājas.

 

Uzzvanīju, piebraucu, vēlreiz uzzvanīju un nonāca lejā atvēra durvis īsa auguma, diezgan apaļīga, bet pietiekami simpātiska

meitene, lai es tomēr nolemtu palikt.

 

Nu meitene.. grūti teikt. 30-35 gadi. Kā jau teicu, apaļīga, toties nosauļojusies brūna, lieliem pupiem un apaļu dibenu.

 

Viss standartā. Duša, dvielis. Masāža gultā.

Masāža nebija slikta. Mugurai diezgan stipra, kājām mierīgāka. Apgriezos rinķī, tad maigu pieskārienu masāža.

Masē biksītēs, bez krūštura.

Neiebilst, ja aiztiek kur vien gribās, lai gan tas es domāju no paša klienta atkarīgs. Es biju pieklājīgs, viņa arī.

 

Kopumā man masāža patika. Vismaz vienu reizi var aiziet noteikti, lai pēc tam izdomātu, vai iet vēl, vai ne.

 

Pasākums maksāja 40 eur. Tēju neatstāju, jo nez vai vēlreiz braukšu uz turieni.

Nebraukšu nevis tapēc, ka kaut kas bija slikti, bet tapēc, ka vienkārši.. nu nav mans tips laikam.

Link to post
Krista(36),29956992
Ierakstīts

Zobus neskatījos - neinteresē. Gala beigās, kāda starpība?

Savulaik cietumniekiem sita ārā priekšējos zobus, lai krānu nenokož, kad mutē dod.

 

Pupi šitai bija Ok. Lieli vai mazi, tas laikam atkarībā ar ko salīdzina.

Ja ar Džoliju, tad lieli, ja ar Vanesu, tad bikji mazāki.

 

Jebkurā gadījumā patīkami paņurcīt.

Link to post
Krista(36),29956992
Ierakstīts

Sveiki izvirtuļi :D

 

Biju palasījis jūsu komentārus par šo darboni un tā, kā viena cita trubu necēla, tad zvanīju šai.

Numurs 29956992. Sazvanīju uzreiz bez problēmām. Sarunājām tikšanos pēc 10min Elijas ielā.

Durvis atvēra diezgan pievilcīga dāma. Nu tā kārtīgi jāieskatās acīs, lai saprastu, ka tiešām varētu būt

ap 50 gadiem. Apspīlēta kleita, augums seksīgs. Pārējais viss standartā. Duša, dvielis..

 

Izejot no dušas šī jau apakšveļā. Vispār esmu novērojis, ka dāmām gados ir mazāk kompleksi nekā sīkajām,

pie tam ja esi jaunāks par viņu, tad vēl jo vairāk. Apkalpos kā nākas. :)

 

Viss process gultā. Masāža - nu tāda.. it kā ir, bet nu.. ir protams arī sliktākas bijušas.

Mūzika skan no radio Skonto+. Meladze un visi pārējie paspēja padziedāt.

 

Es domāju, ka kādas 20min pagāja, tad saka, ka varētu griezties rinķī.

Apgriezos, palaizīja olas, uzvilka gumiju un sāka sūkāt kā traka :D

 

Tad saka - Mainamies? Nu.. es it kā labāk masāžu izbaudu, bet te laikam akcents tika likts uz

to otro. Iebāzu no aizmugures, pāris reizes paļurkāju un domāju, joptvai.

Es it kā rūdīts esmu, bet blje nevar vairs noturēt. HVZ kas viņai pa zelta pežu, vai arī man bija sakāpis

līmenis, bet izšāvos ātri. Pupi viņai lieli, stingri starp citu.

 

Nu tad arī viss. Kundze nopriecājās, ka mani "paņēmusi", izteica komplimentus, ka veselā miesā

vesels gars, tad duša, 40 eur uz galda un prom.

 

Kopumā diezgan zajbijs, vienīgi viss kopā bija kādas 40 minūtes. Pats protams vainīgs, bet vispār

es biju diezgan skrienošs, tā, ka bij Ok.

Dzīvoklis tīrs, kluss. Mašīnai stajanka uz ielas par maksu.

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.