Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
Bella (29) 26051210
Ierakstīts
pirms 36 minūtēm, Porzingod teica:

Atskats par tikšanos pirms 3 mēnešiem pēc gribu sludinājuma :

Kopta, kaisliga sieviete piedava patikamu atputinu 👄Mans piedavajums :Oralais, klasiska dazadas pozas, masaza ar ellu, poza 69, kunilings. 10 min. no Centra ir privata, omuliga vietina.

Info deva telefoniski. Takse bija seši.nulle eur. Foto un apraksti atbilst daļēji. Vizuāli jauna sieviete ar nedaudz krunkām un krokām. Attieksme laipna un draudzīga, bija iespaids, ka ikdienā strādā par sociālo darbinieci, jo daudz runāja par tādām tēmām. Vieta bija netālu no Pērnavas ielas un Rūdolfa ielas krustojuma. Sākumā norēķins, pēc dušas nedaudz masāža un mutiskais. Tālāk jātniece, misionārs un no aizmugures, kamēr pietika. Procesā stenēja nedaudz, bet patīkami. No ierašanās līdz promdošanās brīdim sanāca apm. 30min.

Kopumā teiktu, ka tikšanās bija vairāk zināšanai, bet varētu atkārtoti, īpaši, ja dotu arī dupsi.

Vērtējums 10 baļļu sistēmā (kopumā vieta, tēriņi, attieksme, vizuālais, sniegums): 7.

Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0,6.

Cap.JPG

nu ta beidzot 30 min. 

Link to post
Stephanie (20) - 20461494
Ierakstīts
On 29.09.2023. at 22:33, andros teica:

Analoģiska pieredze. Pie tam tās latinas apkalpo viens Whatsapp operators, kas par visām atbild vienu un to pašu. Pozitīva pieredze ar latinām ir bijusi ~ 1/10. Overprised konveijers.

tu reāli suteneru kompānija izklausas pa vidu ir... 

Link to post
28332040 whatsapp
Ierakstīts
On 29.08.2023. at 12:54, Pikachu2020 teica:

Šāds interesants sludinājums:

Skaista , kopta , jauka meitene uzaicinās ciemos koptu vīrieti kaislīgai atpūtai . Whatsapp 28-332-040

https://puh.lv/lv/cat-girls-looking-for-sex/ad-skaista-kopta-ja/7294734.html

 

image.thumb.png.8019041dffaba87e2af7298e2423efc8.png

 

Uzrakstīju. Izlasīja. Bilde whatsappā bija tā pati. Tad pazuda. Kā mirāža tuksnesī.

Kādas ziņas par šo?

 

 

ja neatbild ta ir tikai divi varianti. negrib vai nav kas tīrs.

Link to post
Ārzemnieces un drošība
Ierakstīts
On 25.08.2023. at 16:35, alabama teica:

nu sadodamies rociņās un neejam ne pie vienas kādu mēnesi. es gatavs. un kas būs? domā cenas nometīs? viņām exeli viss izrēķināts. te pietiek ar vienu klientu, kamēr savā zemē 3-4, lai to pašu summu nopelnītu. un vienmēr atradīsies tas viens lohs kā es kas aizies. te jautājums bija par drošību, kas nozīmē, ka nevienam lieku brēku nevajag, lai bizness turpinās. ceru, ka nekļūdos. un skaidrs, ka cena atlasa noteiktu kontingentu

es domāju pietiek ar to ka mazliet mazāk būs klientu ka jau laidīs lejā dažas. es nesaku ka visas. bet kaut kāds atspaids noteikti varētu būt. protams ja visi kas apmeklē pērkamās lēdijas vienu menesi nejietu neviens ne pie vienas un neviens nemaksātu tad uzreiz tas būtu atspaids. Bet reāli protams tā nekad nenotiks. vienmēr būs kā∂s kas ies. vot intresanti cik statistiski vispār procentuāli vecumā no 18-60. gadi skaitot visus latvijas, vīriešus iet pie viņām, neņemot cita veida dzimumu un (bi vai homo). 

Link to post
Ārzemnieces un drošība
Ierakstīts
pirms 9 stundām, alabama teica:

Es par ārzemju un to ka tas drošāks par vietējo. Vietējais tikai retais jaunsludinājums ir vispār vērā ņemams.

principā lielāko daļu ārzemnieces ir caur nelegālajām aģentūrām tā teikt suteneriem vai ko, jo perotams lv likumdošana aizliedz kaut kādas trešās personas un ta ir sodāma rīcība.  jo lielāko daļ viņas te ir caur kaut kādiem savervētas. kā tu domā labi ukrainietes vēl tā varbūt pašas kaut kā atbrauc. bet maz ticams. bet kā∂as no latīņamerikas? un summas tur kādas esmu rerdzejis sludekļos ir vienkārši viss lielākās. parspēj visas. viņas tur latīņamerikā labāka gadījumā varētu paprasīt 50.-60. eiro. te viņa atbrauc un uzliek 160-200. eiro.h. kāpēc ta summa ir tik liela? tāpēc ka tādi kā alabama un citi kas te ir rakstijuši ka tas ir kruta un ritīgi kuul... protams tur sava peļna ir ieskatīta suteneram tāpēc arī ir tā summiņa tik "baisa" 

Link to post
Vika (21) 25231114
Ierakstīts
pirms 17 stundām, xepii teica:

Izskats atbilst. Bet process, var just ka šis darbs darbs  apstākļu spiests . meičuks no Ukrainas.  

Skaista, pieklājīga. Bet minets bija super īss bez īpašas atdeves 3/10

Sex nedaudz labāk, bet viss par dziļu ko taisa 5/10. 

Attieksme draudziga 7/10

Apartamenti labi 9/10

Izskats. Labs, labs augums, ja patik petite. Skaista meitene 8/10. Bet nemāk radīt ilūziju. 

 

parasti nevajag nekādu iluziju meklēt... tās kas to dara tikai tāpēc naudas pēc tad tur nekas nav... un ir dārgi. šeit ir realtīvi. te nevar salīdzināt ar matu griešanu. var 200. eiro but sliktāk kā 100. eiro

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.