Jump to content
xtra.lv - forums par meitenēm erotiskai atpūtai
SindijaReal (33) (Laima) 28011905
Ierakstīts
2 hours ago, NaurisRalfs said:

Kāds ir bijis pēdējā laikā? Atsauksme kāda?

 

Pirms 2 nedeļām apciemoju. Diezgan masīva sieviete, apmēram 75-80kg pie 1.75m auguma, blonda, + - 40 gadi.

Par dzīvokli, dvieliem un citu nerakstišu, jo galvenais ir viņas dziļa orala prasmes.

Biju tikai uz BJ, vairāk neko arī negribējās. Īstenībā tas nebija blowjob bet drāziens rīklē un pat nevaru pateikt kurš kuru izdrāza - es viņas rīkli vai viņa ar savu rīkli izdrāza mani 😁 21cm līdz galam pazuda ka nebijis un ar tādu atrumu stumj savu galvu - ka šūjmašīna! Dažreiz bija bail ka salūzīs sev degunu kad ar spēku sitas ar pieri pret vēderu 😁

Vienīgais mīnuss ir tas ka dažreiz skrāpē ar zobiem, vajadzētu uzlabot tehniku. Bet dziļums un temps nenormāls, man liekas ka 30cm vibratoru paņems līdz galam bez problēmām.

Deepthroat pakalpojums 9/10, varu salīdzināt tikai ar M91. Bet tomēr M91 labāk, 10/10 jo neskrāpēja ar zobiem.

 

edit: Jackpot

image.png.6e8cc3ae851d592b8031eb65c1b7ace5.png

Link to post
Roxya
Ierakstīts

Встречался. Понравилось.

Из минусов: нет места, уже не молодая, и на мой взгляд - через чур активная.

Из плюсов: классный массаж, классный минет, ответственный подход, широкие рамки дозволенного.

 

Больше всего удивило то, когда во время анала она развернулась, легла на спину, взяла член в рот и стала трахать моим членом своё горло.

 

Из жопы в рот?  :D

Link to post
Alina ( Okijana ) 269000**
Ierakstīts

Хочешь отдохнуть от суеты...Приглашаю в гости на хороший релакс-массаж и веселое препровождение времени. Приват.Задвинье. На SMS и E-mail не отвечаю. 269-000-59

 

Vai dupsis joprojām tik smuks? 

Šīs nav viņas foto, visi foto ir fake

Link to post
×
×
  • Izveidot jaunu...

Svarīga informācija

Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Lietošanas noteikumiem.