Jump to content

pasaulesnaba

Members
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

pasaulesnaba last won the day on November 14 2017

pasaulesnaba had the most liked content!

Community Reputation

20 Excellent

About pasaulesnaba

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. Biju kādu neilgu laiku atpakaļ ciemos. Viss kā parasti ir līmenī, man patīk.
 2. Es noteikti balsoju pret šādiem noteikumiem. Erotiskās masāžas sadaļa, manuprāt, ir vispopulārākā šeit un tur puse apspriesto meiteņu ir no ss lv. Pāris tapešu līmētājas, kas ceļ paniku, vienkārši negrib, lai citi zinātu, ka par naudu ir gatavas arī paņemt aiz vaiga, bet labprāt to dara. Mazākais no visiem ļaunumiem varētu būt tas, ka google šo sadaļu nespētu atrast.
 3. FB pamaniju šādu sludinājumu. Smuka meistarīte, pats gan neesmu bijis. Varbut kadam noder. Vaksācija Rīgas centrā, Lāčplēša un Valdemāra ielas stūrī, - ātri un kvalitatīvi. “Viegla roka”, septiñu gadu pieredze, àtrs darbs un profesionàla attieksme. Individuàli pieeju katram klientam, - ja uz vaksàciju nàciet 1.reizi un sàpju lîmenis ir augsts, tad stràdàšu nedaudz ilgàk, lai Jûs justos komfortablàk un varètu “atvilkt elpu” pirms nàkošà ràviena. Vidèji vienas zonas vaksàcija aizñem +\- 15 minūtes. Sievietēm: Bikini: 15€ Paduses: 5€ Rokas: 12€ Kájas 1/2: 8€ Kàjas visà garumà: 13€ Vīriešiem: Mugura: 15-20€ Krūtis un/vai vēdera zona: 10-20€ Bikini: 30€ Paduses: 7-10€ Zvani un piesakies! 28 242 390 vai raksti PM https://m.facebook.com/groups/227726220767510?view=permalink&id=1044152839124840
 4. Biju, man patika. Atrodas tagad Katoļu ielā, bet nesatraucieties, vieta nemaz nav tik slikta. Bezmaksas autostāvvieta parka malā, renovēta ēka, dzīvoklītis nav pārāk karsts, bet guļamistabā bija pietiekami silti. Viens liels mīnuss - jāmazgājas vannā bez aizkariem, man kā kārtību mīlošam, traucēja tas, ka pielēju visu vannasistabu. Meitene ļoti laba, bet nav nekāda supermodele. varētu būt ap 30 gadiem. Masāža gultā, kā Annai, Vanesai, Džoulijai vai Milānai - visas vienā grozā liekamas. Krūšu izmērs ir starp Džouliju un Vanesu, krūtis masāžas laikā izmanto. Sabiju tur kādas 50 minūtes ar dušām - 50EUR, par ekstrām nevaicāju, neinteresē. Kopā novērtējums mūsu drūmajiem laikiem kādi 8/10.
 5. Brīvības iela pie Cēsu ielas.
 6. Arī biju. Dzīvoklis un duša normāla, dvielis tīrs, vairākas dušas želejas, masāža gultā. Meitene - sieviete nav tā, kas bildēs, bet augums ir skaists, krūtis mazas un nav tik smukas, kā bildē. Masāža normāla, mūsu laikiem pat laba. Masē plikiņa pavisam, ļauj aiztikt visur kur sirds kāro. 60€ Mans subjektīvais viedoklis - 7 no 10
 7. Vai Ingrīda vēl strādā? Neesmu manījis sludinājumus, sūtīju sms,zvanīju, bet neatbild. Kads ir bijis pēdējā laikā?
 8. Pupus spaidīju,dupsi glaudīju, zem biksītēm nelīdu - pa pirkstiem nedabūju.
 9. Biju pirms kāda laiciņa. Neko sliktu jau nevar teikt, pie visa kas darās apkārt, joprojām nav slikts variants. Nav protams viņai vairs 20 gadi, bet saviem gadiem ļoti ir ok.
 10. Tēmas autoram protams lielais FUJ, kur bildes, kur screen shot? tas links jau rīt norādīs uz pavisam citu dāmu. Nē, ši nav Ingrīda. Šī masiere pieņem kautkur Murjāņu ielā. Biju rakstījis atsauksmi, bet viņa ir pazudusi!!! Kopumā nav sliktākais variants, masē uz kušetes, masāža nav slikta, beigās pliki pupi ( diezgan smuki) un hapy end. Ja nemaldos 50 EUR A, dzīvoklis bija tip top un dvieļi tīri.
×
×
 • Create New...