Jump to content

abelejuris

Members
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

abelejuris last won the day on July 16 2018

abelejuris had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

1 Follower

About abelejuris

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

3,561 profile views
 1. Vagonu 22 atkal kaut kāds Krievijas daiļavu uzlidojums. Kāds ir bijis pie šīs: 25243648? Atsauksmes?
 2. Sūds ar durvīm, citas viņas bildes sludinājumos un tiešajā sarakstē liecina, ka fotosesija bijusi šādā "gaumīgā" dzīvoklī. Labāk atrakstās ar atsauksmi tas, kurš ir devies uz Vagonu ielu viņu saķert aiz vāveres.
 3. Cik sapratu, tikai izbrauc. Heh, neko ar tam krievu meitenēm nevar saprast. Pilni sludinājumu portāli un man ir sajūta, ka tur daudz feiku, numuru apkārt došanas utt. Testēt visus brīnumus pēc kārtas arī negribas Ja ilgāk Whatsapp vēsturē patur šo importa meiteņu numurus, var redzēt, ka tie mainās par biznesa kontiem.
 4. Uzrakstīju viņai šodien par tikšanos, bet atbildēja, ka vairs nav aktuāli. Ballīte beigusies.
 5. Vienu reizi, domāju, ir vērts. Gaumes katram mums atšķiras, bet dupsis viņai feins, krūtis lieliskas un ja esi gatavs procesā aktīvi iesaistīties,varētu būt interesanta tikšanās. Dupsī dos, ja piemaksāsi. Iespējams, vēl kaut ko var piepirkt klāt.
 6. Pēc telefona numura sanāk, ka tā ir tā pati no Krievijas atbraukusī meitene par kuru rakstīju vienu postu uz augšu. Citās ziņās: Kas notiek Brīvības 148, uzbombīju divām meitenēm (26908909 un 26912224) un abas saka, ka atrodas šajā adresē. Šaubos, ka nejauša sakritība.
 7. Biju pagājušajā nedēļā. Atrodas Dzirnavu 115 pagalmā interesanti noformētā dzīvoklī. Pati meitene ir diezgan glīta (vāveri traki mitru tiešām var padarīt, krūtis ļoooti labas, dupsis arī labs), bet tāda krieviski "agresīva". Uz mutes nav kritusi un neļaus sevi apbižot. Šis arī nebūs tas variants, kad atbrauc un viņa tālāk pati visu izdarīs. Būs jāiesaistās. Ja esi gatavs to darīt, varēsi labi uzkurināt. Bija interesanti apmeklēt, bet otru reizi pie viņas neiešu.
 8. Es arī domāju, ka tas ir izteikts impulsa pirkums. Biksēs pieaug spiediens, ņem telefonu rokā un apziņo visas savas favorītes. Kura tiek, pie tās brauc. Nu OK, tālākā plānošana ir bijusi iepriekšējais vakars. Kāds dara citādāk?
 9. Tramīga dāmīte. Atlika viņai WhatsAppā uzdot pāris jautājumus par to, cik ilgi plāno būt Rīgā un kur atrodas kā nobloķēja un saruna beidzās. Šī noteikti nav nekāda dižā runātāja. Jāpielieto taktika: zvanām un uzreiz sakām, ka gribam viņu ņemt priekšā.
 10. Cik man bijis darīšanas līdz šim, tad parasti pirms tikšanās laicīgi sarunā ko darīs, cik ilgi darīs un cik tas maksās. Tad visu izdara un tikšanās beigās vienkārši atdot to naudu. Līdz šim neviena nav prasījusi naudu pirms tam. Man arī patīk te iepriekš rakstītais, ka tikšanās sākumā kaut kur redzamā vietā noliec aploksni/naudu un tad tikšanās beigās bez liekiem jautājumiem otra puse savāc un visi dodas mājās.
 11. Sasodīts, tās atlīmējušās tapetes visu sabojā! :|
 12. Aleluja! Kāds jau no jums paspēja viņu atkal apciemot? Nav zaudējusi asumu?
 13. Oi, jā platīna šķirba un rubīna aizbāznis ānusā
×
×
 • Create New...