Jump to content

Gun78

Members
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Gun78 last won the day on December 23 2016

Gun78 had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

About Gun78

 • Rank
  Advanced Member
 1. Bet ja tā pavisam objektīvi, tad meičas var sevi tirgot par cik vēlas, tirgus pats visu noregulēs, būs pieprasījums ilgtermiņā vai nē. Un arguments ar Dacia par Bentley cenu arī neiet cauri, jo dažādas lietas pasaulē maksā dažādi, jautājums ir vai spēj un vēlies par tām maksāt. Gausties par cenu šajā situācijā ir muļķīgi, jo tas jau nav kāds nodoklis, kas maksājams obligāti. Ja, piemēram,Ukrainas daiļavas dara visu labāk un lētāk, tirgum visu būt jānoregulē pašam t.i. jākrītas pieprasījumam pēc nekvalitatīva un dārga seksa Latvijā. Un, galu galā, neviens nav atcēlis mīļākās Ja godīgi, neredzu lielu jēgu šai diskusijai. Cita lieta, ka menu nav tik plašs kā "Kalvīša zelta laikos", bet tas ir objektīvi - meitenes izbrauc, policija strādā labàk utt. Peace !
 2. Jāiet šancēt uz VID, tur izskatās nemainīgi laba dzīve...Pēc kārtējās krīzes vares atņemt kādam nabagam kārtējo māju vai dzīvokli, ko piemirst ierakstīt deklarācijā. Godīgiem cilvēkiem tā arī gadās
 3. Izskatās, ka "progresējusi" - kādreiz mutē tikai vīram ņēma, pārējos noraustīja
 4. Te prasās mazliet Žvaņecka klasikas Я вчера видел раков по пять рублей. Но больших, Но по пять рублей... Правда, большие... но по пять рублей... но очень большие... хотя и по пять... но очень большие... правда, и по пять рублей... но зато большие... хотя по пять, но большие... а сегодня были по три, но маленькие, но по три... но маленькие... зато по три... хотя совсем маленькие... поэтому по три... хотя маленькие... зато по три... то есть по пять, но большие... но по пять... но очень большие. А эти по три, но маленькие, но сегодня... А те вчера по пять... но большие... но вчера... но очень большие, но вчера, и по пять, а эти сегодня, но по три, но маленькие, но по три. И сегодня. А те были по пять, но вчера, но очень большие, то есть, те были вчера по пять и очень большие, а эти и маленькие, и сегодня, и по три. Вот и выбирай, по пять, очень большие, но вчера, либо по три, маленькие, но сегодня, понял? Не все, но понял, но не все? Но все-таки понял... Хотя не все, но сообразил почти, да? Хотя не все сообразил, но сообразил. Хотя не все. Ну пошли. Не знаю куда, но пошли. Хотя не знаю куда. Но надо идти. Хотя некуда. Уже три - надо бежать... Но некуда... В том-то и все дело...
 5. Divi igauņi aiziet uz bordeli: - Sakiet, ko var izdarīt pa 10 EUR? - Pa 10 EUR jūs varat viens otram atsūkāt, atbild bordeļa īpašniece. Pēc desmit minūtēm igauņi atgriežas un jautā: - Kam naudu jāatdod?
 6. Viņa laikam no tām mazajām, kuras domā, pincis mutē tak nav forši, bet starp kājām liela bēda nav,pat varbūt labi var gadīties, tāpēc arī +30 par otro
 7. Kolēģi, svaigāko kontaktinfo var kāds iemest?
 8. Vai nebūs prātīgāk meklēt mediķu aprindās nevis šeit...?
 9. Tik atšķirībā no večiem, Jūs ar šīm bildēm vēlaties nopelnīt...kas pēc Krimināllikuma ir krāpšana...Jūti atšķirību ? Labi, pārspīlēju, bet nu atšķirība tomēr ir ))
 10. Zeltul, Ieslēdz smadzenes, draudziņ... Neesi iedomājies, ka šo portālu varētu apmeklēt arī ārzemnieki, tai skaitā lietuvieši...? Lietotāja litovec29 niks vedina tieši uz šādu domu. Vēl piebildīšu, ka arī es neesmu latvietis, tāpēc inteliģentā kompānijā Tu, par tādiem vārdiem, izgrābtu pa seju... Tracina šie bezsmadzeņu pseido patrioti, goda vārds.
 11. Klau, cīņu biedru, slabo tās bildes no 4sex šeit ielikt, ja reiz esat tur reģistrējušies, lai visiem visur nav jāreģistrējas ? To vajadzētu ieviest kā praksi visos topikos, jo linki, daudzreiz, mēdz kļūt neaktīvi... Nav tak nekāda kodolzinātne šeit bildi pievienot.
×
×
 • Create New...