Jump to content

toto999

Members
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

toto999 last won the day on November 5 2018

toto999 had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

About toto999

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Sieviete+Vīrietis

Recent Profile Visitors

3,703 profile views
 1. Pašreiz pie CSDD liktas pieturā sēž darbone... Šausmīga....
 2. Tur tak arī viņas telefons ir norādīts. Zvani. Iepriekš forumā tiek rakstīts ka narkomāne. Sludinās pa visu Latgali. Kāds varbūt man var pastāstīt kaut ko par šī sludinājuma (puh.lv) īpašnieci : ''Skaista, slaida...kopta sieviete...satiksies ar vīrieti sexam. Anālo sexu nepiedāvāju. XXX€ stunda.''?Bilde no googles, telefona numura nav, roka neceļās lai maksātu 1.79eur par kādas epasta adresi.
 3. Viņa pie manis mašīnā iekāpa Krustpils stacijā. Telefonu neņēmu, nav nepieciešams smirdīgas vāveres telefons. Es bez tikšanās, ne ko, ne par ko nerakstu. Tikai pēc testa. Tikšanās tika norunāta pa netu....
 4. Es par Laimi rakstīju... Maigā būtne gan jau laba.. un kā var sarunāt par 20??? Viegli?
 5. Ffffuuuu!!! Smirdiga ir Laine...ved vispirms mazgāt... Es biju aizvedīs uz Krustpils mežu... Kā noģērbās tā man no aromāta slikti palika. Vedu atpakaļ... Viņa par tādu pakalpojumu vēl pat naudu gribēja.
 6. Saša! Tu esi cirvis!!! Kur tu reklāmu saskati.? Tu bija meičas pēc nakts uzdzīves... Kuram actiņas šaudijas uz visām pusēm... Kuras real varētu sarunāt samīļot.... Kāda nozīme kurā viesnicā tu viņas samīļo!!??? Man pilni vienalga... Es arī Stadionu varu norekoamēt...
 7. Hai! Šorīt Daugavkratos satiku divas meičas... Viņas bija izpriecā... Ļoti gribētu rast iespēju satikt pie sevis numuriņā. Iespējams ka kāds zina par ko rakstu... Varbūt var. Padalīties ar kontaktiem. Var rakstīt privāti.. varbūt šo rakstu. Laša pašas meitenes. Paldies. Gaidu info
 8. Šitā tak ir kas uz ceļa stāv!!!! Vai tiešām. Ir vēl tadi kuri ir tik lielā izmisumā!!!! Laura (26) Neesmu bijis bet pilnīgi piekrītu Daemon 91 teiktam , jo loti labi pazīstu šo būtni. Izliekas ka slaida bet reāli bezformīga meiča. Kam patīk resnas meitene tad varbūt var mēģināt.
 9. Kaut kā nav dzirdēts par tādu būtni.... Priekš Jēkabpils nereāli.. lai gan zinu vienu... Tikai tai 40+ bet pēc apraksta atbilst.
 10. Es visu laiku uzsvēru ka Jēkabpils meitenes prsa kosmisku cenu, bet piedāvājums piedāvājums pakalpojums ir nekvalitatīvs!!!!!
 11. Es laikam šo meiteni nezinu. Bet viena ir tāda kurā saka ka ok var lētak, bet uz tikšanos neierodās. Respektīvi esi zaudējis laiku un ceļa izdevumus.. nu atraksties... Vai neuzmeta.
×
×
 • Create New...