Jump to content

Iemetējs

Cienītāji
 • Content Count

  577
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Iemetējs last won the day on October 1

Iemetējs had the most liked content!

Community Reputation

156 Excellent

About Iemetējs

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/03/1970

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 • Location
  Rīga

Recent Profile Visitors

13,121 profile views
 1. 22367491 Ксюша (21). Labās ziņas: pēc ilgiem laikiem tīri normāls variants starp iebraucējām (līdz šim statistika - bij ļoti OK ar vienu no aziātēm, un viens tāds gandrīz gandrīz OK, bet pārējie piedāvājumi - totālas h*ņas). Šito lieku aiz aziātes Nauda gan pirms procesa. Bet tā - jauns skuķis (par 21 gadu gan varētu strīdēties :), gan uz mutes nebija kritusi, gan augums man patika - nebij resna un mazas spicas krūtis. Gan darbojās pietiekami žiperīgi un neniķojās par pozām. Vārdu sakot - viss čikeniekā (duša, dvielis, process, etc.), gandrīz nožēloju, ka neņēmu uz stundu, bet tikai 0.5. Sliktās ziņas - totāls dispečeru variants, tātad - pulblicēto bildi ignorējam, meiteņu gan jau vesels pūlis, nekāda garantija, ka būs tā pati. Jāierodas Zvaigžņu/Alauksta krustā, jāpiezvana, ka esi klāt. Tad pēc pāris minūtēm jāpiezvana atkal, un pasaka adresi. Manā gadījumā - labi zināmā Zvaigžņu 24. Pa WhatsApp tika atsūtīs vesels preiskurants ar vismaz 6 pozīcijām, tātad - ir dopi. Nonivelējot līdz bāzes variantiem - zaļš par stundu, oranžs+zils par 0.5.
 2. Joka pēc domāju "sakratīt vecumu" un aizstaigāt, bet tikko pārvākusies uz Deglava ielu. Līdz "Upita" ielai es vēl aizvilktos, Deglava gan man pārāk neizdevīgi...
 3. Tiešām pidrillu saiets. Tāpēc arī ierobežojumi ir, lai šitādus ... kaut nedaudz atsijātu... Pastaigā pie dāmām, paraksta atsauksmes, tad arī PM nebvūs problēmu. Padod man varu, es šitiem uz mēnesi banu, un miers Tas pats attiecas uz pamuļķiem, kuri ķēdes veido - ja kāds ieliek topiku, ka mainās ar kontaktiem (uzsveru - mainās!), tā sākas - "iemet man kontaktus PM", "man ar", "man ar", "iemet man ar"... Ubival bi, kā saka...
 4. Man prasīja vienu oranžo par 0.5 h, divus par h. Es biju riebīgā noskaņā, un nolēmu, ka skuju tādu naudu maksāšu par 30+ gadīgu tanti
 5. Vai kundze nemana, ka sāk izskatīties pēc galīgas muļķes? Vecums, gan, kā saka, nenāk viens...
 6. Es teiktu - pārāk plašs pakalpojumu klāts, ņemot vērā dāmas gadus Vairāk velk uz suķiku kantori. Stingri arī norādīts - nezvanīt, tikai tekstuālā komunikācija. Es šoreiz pagaidīšu, kamēr kāds cits noriskēs
 7. Bija kādu gadu atpakaļ (gadi gan tie paši 24), tad 50/0.5 h ņēma, dzīves dārdzība aug
 8. Vot, ieskaidro to meitenei Mīnuss no manas puses likts tika meitenei, tā tas bija domāts. Es pats visu laiku esmu cilvēkos, tā kā par šīm tēmām komunicēju praktiski tikai caur Whats App-u, 90% iebraucējām gan ir pieejams.
 9. Bija plānos garāmejot ieskriet (Brīvības 14x, viena oranža banknote par 0.5h), prasot atsūtīt vienkārši svaigu bildi no mobīlā - sūta tās pašas internetā jau izliktās rediģētās bildītes. Tad nu prognoze, ka tur būs savi +10 gados, par svaru - arī būs krietnos plusos. Atmetu ar roku.
 10. Es iemetu tai pašā guglē attēlu meklētājā, ja neatrod, tad fine tjuningam ar tineye, OK ir.
 11. Arī uz šito biju aci metis, liels mīnuss no manas puses, ka nav WhatsApp Ta ne vella nevaru noskaidrot. Un - kas tur paliek ar tām rozēm un vizbulītēm finansiālajās izteiksmēs?
 12. Vakar, šodien... ko Tu ņemies, ne jau katru dienu viņa numurus maina Šodien viņai viens numurs, mēnesi/divus atpakaļ bija cits, vēl pēc mēneša/diviem atkal būs cits Tā te ar daudzām notiekās.
 13. Nav jau svarīgi, kurš personīgi to rakstīja. Tas ir vesels bizness (tak ne jau Tev to nezināt Citām dāmām ir tādi apsardzes skapji izgaismojušies nejauši, ka vai nu. Vai manāgeris, kuram aizskrien vispirms naudu atdot utt. Kur tur problēma atsauksmi noorganizēt, kauču ķīniski.
 14. Izmaiņas foruma izskatā tomēr nemazina dīvaiņu kopapjomu
 15. Te arī visi iepriekšējie posti ir aizgājuši pa pieskari? Taya ir jau apspriesta, bet neatrod ne pēc viena telefona numura. Ne "robAtam" aizrādīšu, ka vienmēr smīnu izsauc sajūsmas pilni topiki, ko par meiteni raksta forumam tik tikko pievienojušies ķermeņi. Taya ir riktīga kolchozniece, par ko ar viņu var labi parunāt... nu, OK, tas lai paliek uz topika autora sirdsapziņas. Bet noteikti nav nosaucama par pašu sliktāko variantu P.S. Ak jā - bildes ar visu laiku piļī iekšā sludinājumos tās pašas vecās, pa gadu jau kaut vienu jaunu varēja uztaisīt.
×
×
 • Create New...