Jump to content

galantais

Members
 • Content Count

  308
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

galantais last won the day on October 24 2018

galantais had the most liked content!

Community Reputation

83 Excellent

About galantais

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. Tas sludinājums bez maz 3 gadus vecs! A ceņņiks- 50 EUR 20 minūtes!!!
 2. Bulterjeru laikam labi baro...
 3. Šī mani ohujā nepazīstamiem vārdiem nolamāja, kad viņai pajautāju vai joprojām nodarbojas ar savas miesas pārdošanu vai ar;i atmetusi šo nelāga nodarbi! Un tur bildes interesantas!
 4. Man kaut kur saglabājušās viņas bildes mazāk vai mazāk apģērbtas, video sen atpakaļ TVNETā bija, kur savu stulbumu pauž visai valstij!
 5. Stiprs noriets! I Ir gadījies viņu dzīvē redzēt...apmērām kā dažas vai vēl sliktāk, kuras CT cigaretes piedāvā. Par laimi, kā sniedz pakalpojumus man nav viedokļa.
 6. Petrolejas un sērkociņu izmaksas + trulas šķēres un bārdas nazis!
 7. Un par ko es savā pirmajā komentārā rakstīju? Varu nocitēt: "...līdz ko viņš iegāja dzīvoklī, vajadzēja ievilkt pa galvu sievietei tā, ka šī ir bezsamaņā..."
 8. Pats klausījos viena viena izcila krimināltiesību profesora lekcijas, tas bija gan pasen, gadus 30 atpakaļ, bet tas profesors joprojām tiek citēts! Un ir vēl pat dzīvs! Maz ticams, ka internetā var atrast publikācijas tieši vārds vārdā. Slēgts dzīvoklis- un dzīvoklī nav te taburetes, ne tējkannas, ne galu galā tualetes poda tīrāmā vai dezodoranta, gaisa atsvaidzinātāja, tad jādomā kādās mizkastēs beibes pieņem klientus...galu galā izsit logu un sauc palīgā! Galu galā prieka meitas iegulda tādus līdzekļus arī manikīrā, kā te lasīts, tad ģīmi uzbrucējam saskrāpēt var, ja vien nebaidās nolauzt pielīmētos liekos nagus...
 9. Neesmu lohs un izliecies ne tik! Vajag palasīt dažādas krimināltiesību teorijas, tur viss aprakstīts! 30+ kg...un tu gribi teikt, ka 100 kg vīrietis riskētu uzbrukt 70 kg smagai miesai? Par ieroci- tas jau ir vēl cits papildus pants, j avien ar ieroci nav domāts spalvu nazītis... Vai ar iemaņām būtu jāsaprot iemaņas izvarošanā vai kā?
 10. Pēc teorijas...vienam vīrietim veselu sievieti izvarot nav iespējams, ja šī aktīvi pretojas. Ja rakstītais ir patiess, par ko 75% šaubos, tad vīrietim, līdz ko viņš iegāja dzīvoklī, vajadzēja ievilkt pa galvu sievietei tā, ka šī ir bezsamaņā un tad izvarot...Otrs- vai viņa-viņas TIK bezpalīdzīgi ļāvās piekauties un izvaroties, ka absolūti nepretojās nenodarot ļaundariem vairāk vai mazāk redzamus miesas bojājumus? Parasti tā gan nenotiek...Esot atņemti telefoni...a kā tad izsaukusi glābējus? Un- vispārējā baiļu atmosfērā Saiva šodien reklamējas pilnā sparā...nemaz nav bail, ka kāds iedos pa seju un atņems naudu!
 11. Trakās kaķes skrīņšotā gan ir Ali...tā ar kaķi un jūras cūciņu vai sesku, vairs neatceros!
×
×
 • Create New...