Jump to content

puisicc

V.I.P
 • Content Count

  591
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

puisicc last won the day on November 20 2014

puisicc had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

3 Followers

About puisicc

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/10/1966

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. Pieliksu savu artavu šim visam!!! Biju diezgan regulārs Elitas klients ilgus gadus.Patika gan attieksme,gan telpas, gan profesionalitâte. Arī cena ( par ko te visi cepās vienmēr bijusi samērīga. Tomērt pēc viena gadījuma šo Masieri no saviem kontaktiem izdzēsu. Man ir ljoti svarīgi plānot savu laiku, tāpēc augstu cienu precizitāti un sarunāto tikšanos brīdi. Laicīgi no rīta jau pieteicos uz seansu , bet 20.min pirms sañēmu no Elitas sms , ka viñai šajā brīdī būs cits klients Nekad neesmu viñu apčakarējis, tāpēc gadījums liek padomàt: 1. Parādās necieña pret klientu 2. Parādās alkatība uz naudu 3. Gadi dara savu un tarakāni galvā paliek vairāk. Katrā gadījumā - Elita , tu neesi vienīgā labākā un superīgākā. Svēta vieta tukša nestāv un arī Es esmu atradis veiksmīgu Tevis aizvietotāju! Lai visiem veicās........
 2. Biju šodien!!! Vilšanās, jo tādu konveijeru vēl nebiju sastapis!!! Sazvanīju- pa telefonu viss OK , masāza,minets, sekss, pozu maińa u.t.t. Kopā 50 eur/h Aizbraucu - meitene jauna ( 18-20) , bet viñas tur vesela kaudze..... Īrē 2.istabas , vienā dzer kafiju, otrà pienem klientus! Duša, gulta, 10. Min sausà masàža, otràdi gultā, prezis virsū un pati jàtniekà uz manis!!! Śorīt biju jau kuli izšàvis, tàpēc darbinàju meiču 20. Min. Tālāk salūts un duša. Un te sākās!!!! Ieskrēja istabà nàkošà meitene un sàka baurot lai mazgàjos àtràk Jo klients jau koridorà stàv un gaida!!!! Teicu ka stunda ne tuvu nav pagàjusi uz ko man atbildēja ka druvà minūte dàrga un vicina gar degunu manu piepisto prezi! Tipa- reku pieràdijums ka esi finišējis. Attieksme pilnīgā dirsā! Teicu ka ielikšu bad atsauksmi portàlà uz ko pretī sañēmu atbildi! Mums pofig - klientu uz 15.min netrūkst un esam darbà!!!! Nekad uz to pusi vairs neskatīšos un cities neiesaku
 3. Sveiki! Problēma sen zināma. Arī es kādu laiku atpakał intensīvi meklēju portālos sievieti , kura būtu gatava iesaistīties mūsu mīlas priekos! Diemžēl pieredze ir negatīva!!!! Portālos seksam.lv gribu.lv pun.lv aiz šādu sludinājumu nikiem kā parasti sēż kulakàsitēji , kuri jau pie otràs sarakstes prasa sūtīt fotogrāfijas . Atsūta jau arī pretī it kā savējås , bet parasti caur Google search atrodu zagtās no interneta! Piedāvājot reālu satikšanos un kafijas padzeršanu - parasti šie dročītāji pazūd ar galiem! Pēc brīža gan parādoties portālos ar cities nikiem un atsāk bilžu kolekcionēšanu. Domāju ka reāli ir dabūt no pērkamās pasaules P.S to neesam izmatojuši , jo beigās uz visu pazūda apetíte
 4. Vot,vot........ Šito tēmu es arī łoti ilgi meklēju!!!!! Pagaidam bez panàkumiem
 5. Sveiciens ! Kopā ar savu sievieti esam beidzot nobrieduši pieaicināt gultas priekiem vēl vienu sievieti!!!! Partnerei ļoti gribās nobaudīt citas sievietes garšu, patīk kunilings,fistings neiebilst pret rimingu un zl. Iegūstama visos caurumiņos! Varbūt no Jums var iegūt kontaktus par jauku sievieti( līdz 45 gadiem) kuru uzaicināt uz šādu mazu avantūru:o))) Ja carat palīdzēt-rakstiet uz PM ))
 6. Gadi dara savu! Piełauju ka 10, gadi iepriekš bija ok, tagad riepa,cellulitis, puncītis! Paglaudija muguru, tad fiksi otrādi un mutē iekšā! Viss prezī! Dziłais normāls, bet jāprasa lai dara! Klasika bez anāla! Sprauga pietiekoši stingra un padarbinot palika slapja!
 7. Bullu Iela 10 , Pārdaugava! Nekas labs tur nav 50 eiro ,izmesta nauda! Vienīgi dziło taisa OK!
 8. biju pieskrējis...... Tagad Vecrīga Meistaru 4. Parakstījos uz 4-rocīgo. Rezumē: Strādā divas - Viena jauna krievuška ar labu figūru un samērā centīga , Visu izpilda stringos un dara ar interesi.Nav iebildumu ja tiek aptaustīta,bet biksītes nost nevelk! Otra apvītusi latviešu pusmature , kura nokavēja vismaz 10.min sākumu! Latviete kā jau profesionāle uzreiz cenšās nolikt visu pa plauktiniem- te aiztikt nedrīgst,šitā es nedarīšu,griezies apkārt u.t.t. No solītā lezbišova pilnīgs fufelis, krievuška centās kaut kādu intrigu saveidot, bet atsaucības no LV darbones nekādas ((.Rezultātā salūts notika,bet neteikšu kā biju super apmierināts. To arī acīs pateicu- pārāk profesionāla attieksme, kura nav virzīta uz klienta labsajūtu!,, Zaudējums 80 ēbreji( vienu var dabūt pa 50) , bet nav tā vērts! Neiesaku, bet tas jau katra paša izvēlē,
 9. Ir būts vairākas reizes! Patika neskatoties , ka tiešām gadi nav 36!!!! (~ 40-45) Vecums tiek kompensēts ar aktīvu darbošanos, lietu pieprot un pati uzvelkās, augums un figūra manā gaumē , celulīta nav , pati slaida , dupsis sievišķīgs un iekārojams. Šķiet , ka orālais viņai vairāk patīk nekā klasika.Katrā gadījumā varu ieteikt. P.S. Pēdējo reizi gan viņa pieņēma Vecrīgā mazā 1.ist . dzīvoklī.
 10. Nu bļē- Nīla izžuvusi un krokodīli pie mums atnākuši
 11. Kādreiz bija Maskavas ielā pie Salu tilta. HJ- bez dīkšanas( izdīgt var sīpoli dobē) Ja kļūsi par patstāvīgo klientu- dabūsi ko vairāk kā HJ. )) Bet jābūt pacietīgam, reizes 4-5! Vienīgi uz sex nav pierunājama, ni un ni !
 12. Sveiki Jaunajā! Nākošo nedēļu braucu uz Bankoku(5.dienas)! Vai kāds var iedot info par vietām , kur "copēt" un kā "copēt"? Negribās uzrauties uz shemale , kuru tur esot pa pilnam! Atbraukšu - ielikšu atsauksmi.
 13. Biju! Pieņem Krastmalā ( Krasta un Jēzusbaznīcas krusts ) Līdzība ar fotogrāfiju nekāda,izņemot blondos matus. Vieta- dzīvoklis 1.stāvā, ar kamīniem un krāsnīm apkurināms , bet ļoti tālu no eiroremonta.Īstenībā puspritons. Pati ļoti aktīva - 3.min. pabraucija muguru un uzreiz ķērās klāt pie mineta. Jāsaka, ka nodarbi pieprot,noteikti ar sex.pakalpojumu sniegšanu ir nodarbojusies jau ilgāku laiku. Pēc mineta noliku "vēzītī" un samērā ātri pabeidzu. Sex laikā daudz skaņas, bet viss ir pietēlots.( vaidi, kunksti u.t.t). Jāsaka ka uz gadiem 40 , visai sievišķīgu figūru , bet nekas neļum. Trenēta vēdera prese. Kopējais novērtējums 5.punktu sistēmā: Telpas - 2 Minets- 4 Sex-3 Cena- 1 (60€) Pats personīgi vairāk neiešu!
×
×
 • Create New...