Jump to content

trebo

Members
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

trebo last won the day on October 4

trebo had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

About trebo

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pēc vairāku gadu prombūtnes pagājušajā nedēļā ir atkal reģistrējusi savu profilu kā Djavolica65
 2. Pati pabriesmīga - tievs, bezformīgs radījums ar 1 krūšu izmēru un balsi kā vecim. Cerēju, ka vismaz mācēs kaut ko no attiecīgā repertuāra, bet arī tur apaļa nulle, ko es arī nekautrējoties aizrādīju un madāma to nemaz neņēma ļaunā, laikam jau nebiju pirmais. Toreiz vieta bija Āgenskalnā, bet tam šodien vairs nav nozīmes.
 3. Man jau nu izskatās, ka sludinās diezgan bieži. Biju kādus mēnešus atpakaļ, viss process noslīpēts tik mehāniski, kā labi eļļots konveijers. Turklāt nekādas atkāpes no scenārija pieļautas netiek. Grūti iedomāties, kurš vēlētos to piedzīvot otru reizi un regulāri.
 4. Šajā forumā izsenis ir bijuši 2 klauni - resnā Beļa un dumjā Aļinka, kuru dziļās dvēseles savu patieso krāšņumu šeit demonstrēja viena PMS laikos, otrā tad, kad netika galā ar klimaksa izpausmēm. Iepriekšējos žults izvirdumus Moderators pārtrauca pirms kāda gada, jācer, ka arī šoreiz ieviesīs kārtību.
 5. Alina - arī tad, kad Moderators tevi kārtējo reizi nobloķēs, tu man vienmēr atmiņā paliksi tieši šādi - plika uz ceļiem sūkājot sveša vīrieša locekli un diedelējot, lai tev iebāž pirkstu kājstarpē. Nekā personīga. Картина маслом.
 6. No sava CV neizbēgsi. Savu reputāciju esi godam nopelnījusi un to, tāpat kā resnajai Beļai, mainīt nevar vairs nekas.
 7. Tas, ko tu dari, ļoti daiļrunīgi ir aprakstīts šeit:
 8. Tas brīdis, kad saproti, ka esi lohs un esi regulāri pārmaksājis🤣🤣🤣
 9. Diemžēl ir reāla. Man telefoniski komunikācija bija ok, viss kā parasti - ko, cik, kur un kad. Bet ceļā sākās sms uzbrukums - "ты будешь", "ты уже едешь", еще долго?", "я тебя жду" utt. Nevis viena vai divas īsziņas, bet tā ka daudz. Aizdomas jau bija, ka vajadzēja griezties apkārt, bet biju nobriedis darbībai, samaksas cipars arī nebija ar daudzām nullēm, un tā nu gribulis un ziņkāre ņēma virsroku. Vēlreiz diemžēl. Curiosity killed the cat.
 10. Par sludinājuma ievietošanas procesu nezinu, bet foto redzamais organisms ir reāls un tiešām atrodas kkur Ziepītī. Kļūdas dēļ esmu apmeklējis labu laiku atpakaļ un joprojām noskurinos attiecīgajās lapās redzot viņas sludinājumus. Tur braukt vienkārši nevajag.
 11. https://www.xtra.lv/topic/7725-ar-lielam-krutim-vismaz-3-izmers/?p=211277
 12. Kas liek domāt, ka šī ir 40-gadīga meitene?
×
×
 • Create New...