Jump to content

xz1515

Members
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

xz1515 last won the day on June 12 2018

xz1515 had the most liked content!

Community Reputation

26 Excellent

About xz1515

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis
 1. Jockey nepatika, 80eur par 20min deju, kur nedrīkst dejotājai pieskarties. Paņēmu divas privātās dejas, vienu galda deju. Kopā par ieeju, dzērieniem, dejām samaksāju ap 250eur. Vislabāk privātās dejas man patīk ārzemēs sexshop, tur 20-30eur par deju, bet var aiztikt utt.. Polijā par piemaksu var sarunāt extras.
 2. Kadu laiciņu atpakaļ biju aizgājis pie meitene91. Daudz neesmu nekur citur bijis, salīdzināt nav ar ko, bet pie viņas viss bija kārtībā. Patika attieksme un pati meitene kopta.
 3. Gribēju izmēģināt, bet pēc bildēm ko sūtīja, likās ka krūtis gandrīz nav..
 4. 70eur par 35min? Pēc bildes galīgi neizskatās tik laba, lai viņai tādu naudu maksātu..
 5. Norvēģijā 200 par stundu prasa, bet tur arī minimālā alga ir 2000 uz rokas..
 6. Vēl dažus mēnešus atpakaļ viesstrādnieces prasīja 100eur par stundu, tagad cena jau gandrīz dubultota? Jums neliekas, ka jūs visus čakarē? 180eur par meiteni, kura pat savas bildes nevar parādīt?
 7. Sveiki, vai kāds reāli te ir bijis pie kādas? Cik noprotu, tad te klients var tikt sodīts par pakalpojumu izmantošanu, cik reāli tas tiek kontrolēts un cik gadījumu, kad kāds par to tiek sodīts? Kādam ir info?
 8. Kam tev vēl bildes? Jau iepriekš minēts, ka 120 par klasiku, ja par tādu cenu vēl izrādīs par viņu interesi, tad drīz prostitūtas drazīs jūs, nevis otrādi. Manuprāt šitās amatieres, kuras domā ka ir vip ir jāignorē..
 9. Rakstīju viņai uz whatsapp, par tikšanos prasa 150eur.. Neaizbraucu, jo likās neadekvāti augsta summa..
 10. 70eur par 15min, es droši vien būtu prasījis 50eur atpakaļ. Tā jau ir klaja ņirgāšanās par klientiem..
 11. Vienreiz gribēju aiziet uz to pasākumu, bet pie durvīm redzēju pāri, kur džeks centās pierunāt savu draudzeni tur kādam atdoties, jo tad viņi tur pa velti tiks un na haļavu varēs iedzert.. Man vēlme pārgāja tur iet iekšā..
 12. Daudz sanāca pameklēt par dažādām valstīm.. Principa pēc pie lv dāmām negribu iet, jo daudzas sevi novērtē neadekvāti augsti. Tad labāk reizi divos vai trijos mēnešos uz nedēļas nogali kaut kur aizbraucu..
 13. Nesen lasīju par bordeli "Big sister", kur par pakalpojumiem nav jāmaksā, bet jāparaksta papīrs, ka neesi pret, ka tiek filmēts un translēts kaut kādos liveporno.
×
×
 • Create New...