Jump to content

askoldsdzelzs

Members
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

3 Followers

About askoldsdzelzs

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

3,097 profile views
 1. Cau visiem cīņu biedriem!!! Pēc 2ned.sanāk ka jālido uz Dortmundi! Iedomājos varbūt kādam ir ko ieteikt vai padalīties ar info un pieredzi kur kas kā pa kam??? Danke jau iepriekš )
 2. Tas bija vēl pagāšgad un esmu pārliecināts ,ka nekas tur nav mainijies!!! Bet tevi jau sen gaidu atpakaļ! Dod ziņu......
 3. +79819934776 Biedri! Visi sludinājumi ar šo Nr. ir pilnīgi garām! Uzķēros 2x trešo vairs nemēģināšu! Bildes visas zagtas un nav patiesas!!! UZMANATIES!!!
 4. Esmu bijis Ļoti liela vilšanās! 10000% NAV VĒRTS NE NAUDA NE LAIKS!!! Briesmīga dāmīte....un ja kāds vēl paskatītos uz viņas dīvainajiem kāju pirkstiem (līkajiem un garajiem) tad uz švaku dūšu velk!!!
 5. Galīgi garām!!! Biju intereses pēc aizbridis līdz šamējai......jāiet cauri visādām durvīm kā labirintā, jāzvana lai atver un ielaiž(izlaiž) pisec kkāds.....kad ieraudziju sapratu ka netikšu prom ka nāksies vien pist.....aizvēeru acis..... atri..ātri... un prom ar cerību nekad uz ko tādu neuzrauties!!!!
 6. Kā tev tas izdevās???(ar visām šitām bilžu meklēšanām esmu stipri uz jūs) Labs paņēmiens..bija domā aizčāpot arī pie Laimačkas )
 7. Piekrītu visam itkā ir ok(priekš viņas vecuma) tik ūsas varēja nodzīt...kad ar mēli braukā pa muguru un citām vietām nedaduz skrāpē!!! )
 8. +79819934776 Kungi! Visas bildes ir aptuvenas! Sistēma ir tāda kad zvani un sazvani koordinātori kura tev piedāvā izvēlēties kuru meiteni tu vēlies. Pēctam tev nosūta adresi,bet tad kad ierodies ar sms atsūta tev apakšējo durvju kodu un dzīvokļa nr. Esmu bijis pie Milena (Ernesta Birznieka-Upīša 18b) bildes nav viņas,bet +- vienādas! Angelina (intim.lv) atrodas Elizabetes ielā 8. Melanie atrodas vecrīgā Pils ielā 8,lūk tieši šo darboni neiesaku, jo no visām ir pati vecākā ar nošļukušām krūtīm(lielā) lieko krunku uz punča, un izkačātu dupsi! Pirmās divas ir vēl +- OK tad Pils ielas darboni NOTEIKTI NEIESAKU!!! Pirmais priekštats ir mānīgs jo sagaida halātā zem kura grūti noprast sievišķīgās aprises! Visas piedāva minetu gan ar vai bez gumijas! Naudiņa protams pa priekšu visas ņem. Visās standarta cena primajām divām dāmām 170e=1h(30min 120e),bet vecrīgas darbonei 160e=1h,bet 30min 100e! Process kā visām viesmāksliniecēm vienāds...smuki laipni(viltīgi) sagaida(čivina),procesā biku samāksloti pakunkst .u.t.t. viss kā parasti un visur +- līdzīgās vietās par līdzīgu summu! Cena biku par augstu visām pieņemami būtu 1h=100,bet 30min+70e tad nebūtu ok! KKĀ TĀ kungi! tik nekritizēja ka nav bilžu u.t.t. nav tam laika un nemāku ) Ne asakas veči!!! =))
 9. Jā esmu arī bijis....patika!!! Maza auguma bet ļot formīga un prasmīga! Ja atbrauks no Peterburgas tad noteikti apciemošu atkal!!! Bet nr.viņa katru reizi mainās.......!!!
 10. Biedri daudz ,ko tur nav stāstīt! Bildes nav viņas! Tatoo viņai ir gan uz abām rokām ,gan kājas,ja kādam tas interesē! Strādā Rigondas gatvē 62. daudzstāvenē 6. stāvā! Sagaida laipni itkā ok ,bet kkā neveikli un kautrīgi! Duša ok, dvielis kā jau dvielis! Izejot no dušas momentā ķeras pie lietas nevilcinoties(minetu piedāvā ar vai bez gumijas)......process 50/50 met kūkumiņu un īsti tas proces viņa nevisai.......(tīri darbs)........! 100e bišk pa daudz prieks viņas un tā servisa ko piedāvā! Sieviete Simpātiska ,bet tas arī noteikti kā kuram, silikoniņš, dupšels gan tāds bik pufīgāks prasītos un ļoti BALTA......vasaras sauli gan nav redzējusi!!! Kopvērtējumā vairs neiešu!
 11. Vakar biju piebraucis! Secināju ka šeit ir milzīga atšķirība stap uzskaties kas ir LABS un kas ir ''maigi'' sako NEvisai!!! Pieņem Zilupes XX 6.stāvā. Dzīvoklis ok, duša ok sausi smaržīgi dvieļu bet.......Sieviete teikšu tuvu 45.g. neteikšu ka simpātiska...vienīgais kas ir , IR silikoni 2izmērs! Masē jocīgi...ta stipri un saraustīti...ta kkur velk vienu kāju to otru ,to spiež ,to griež. pirmo reizi izbaudiju tik jocīgu masāžu(laikam pārcentās). Beigu daļa starp silikoniem žvīg žvāg žviks....nekas ievērības un sajūsmas vēerts! 40e. Varu pateikt,ka cena īsti neatbilst sniegumam! Vairs neiešu!
 12. Čaļi Vakar biju! Aizgāju tīri sportiskās intereses pēc,jo nav nevienas atsauksmes...(izlūkos)=))...!!! Pieņem Ieriķu ielā XX (4.stāvs). Iesākums jau labs! Sieviete ap gadiem 40, simpātiska. Sagaida sarkanā pieguļošā( pievilcīgā) kleitā kur saprotu augums,seja ir OK var PALIKT!!! Dzīvoklis maziņš,bet ir ok. Duša saus un smaržīgs dvielis čop čop uz gultu un blukš baudīt masāžu,JO PĒC TĀS ARĪ ATNĀCU!!! Pretī skampim ir spoguļa durvis kur var redzēt darbonu, BET...BET kas.......????? Skatos šamējā ir ietinusies garā lakatā un no auguma ievērtēšanas nekas nesanāk,bet nu ok nodomāju pirmā daļa gan jau būs kvalitatīva masāža,jo to arī gribēju,bet pēctam gan jau būs LABI!!! Masāža nu procesa laikā saprotu ka ir SŪDS.....knapa, saraustīta,neprofesionāla,(kaitinoša) glāstīšana un tupa blenšana televīzora masāžas laikā PISEC! Negaidīti seko PIREVARAČEVAJEMSA. Sāka aistikt Dzindzoli un mnus debesu zvanus! Eļļas tik daudz ,ka likās tuliņ noslīkšu un jautāšu viņai vai šamējai ir glābšanas rinķis! Lakats,tonna eļļas......''draugs'' manāmis saka NAHUJ viņu...... Prasu skaistulīt skaistulīt vai varam sarunāt kādu plikumu JO VĪRIEŠIEM TAKŠ VAJAG KUR ACI VISMAZ PIESIET ja NEJĒDZ MASĒT.....ŅET......KOOOOOO? Gribēju viņai ''pifu'' palaist......kautkā iespringstots sanāca nobeigt un nehren prom......pie durvīm piebilstot ka šitā bija sliktākā reize kāda ir piedzīvota! DRAUGI UN KAUJAS BIEDRI NAV VĒRTS un NEUZĶERATIES!!! Naudu prasa uzreiz un 50 kāpostlapu! Biku žēl,bet tā kā biju reķinājies ka tā var sanāk jo biju izlūkos!!!
 13. Kungi! Varam arī slēgt šo tēmu. Bija doma tikai ,lai katrs uzraksta savu PERSONĪGI savu labāko un patīkamāko variantu (dūdu). protams gaumes ir daudz un dažādas (citam māte,citam meite.vēk kādam kleita....) Ja katrs padalītos ar pieredzi un kontaktiem par SAVU Nr.1 tad savā ziņā rastos tops no visu gaumju gaumēm labākais kas ir pieejams mums Rīgā un LV!!! Padalījos sākotnēji ar personīgi saviem diviem iecienītākajiem variantiem bet Nr. viens joprojām no vietējajām dāmām ir Daniela! Vēl tik gribēju piebilst ,ka katru gadu viss mainās. Parādās jaunas un skaistas(netik skaistas), citas noiet pagrīdē un izbeidz savu radošo darbību tamdēl šķita, ka viss šis varētu visiem būt interesanti un noderīgi!
×
×
 • Create New...