Jump to content

Porzingod

Members
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Porzingod last won the day on August 25

Porzingod had the most liked content!

Community Reputation

43 Excellent

About Porzingod

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

5,125 profile views
 1. Atskats par tikšanos svētdien pēc sarakstes 4sex (Keita888) un puh sludinājuma: Tiekamies jaukai,milji sexigai atputinjai...! Ja velies mani,zvani un sarunasim! 22468249 Uz zinjam neatbildu. Vārds: Renatte Vecums: 33 E-pasts: vie***@inbox.lv Parādīt e-pastu Pilsēta: Rīga Ievietots: 2019.09.15 12:36:33 Sarunājām pa 30. Apraksti un foto atbilst. Attieksme draudzīga. Vieta Maskavas forštatē netālu no Ludzas ielas un Mazās kalna ielas krustojuma. Dzīvoklis neliels un ar visām minimālām ērtībām. Vizuāli tendence uz BBW tipa sievieti, krūtis patīkamas. Pēc dušas uz gultas. Sekoja diezgan ātra mutiskā apstrāde ar gumiju. Vēlāk no aizmugures, misionāru un to dažādas variācijas. Procesā patīkami un paskaļi stenēja, bieži kulminēja. Iespaids, ka jo dziļāk un spēcīgāk, jo labāk. Pati zināja, kā viņai ir labāk un tā dažādos slīpumos darbojāmies apm. 40min., kad teica, ka piekusa un varētu beigt. No ierašanās līdz prom došanās brīdim apm.55min. Kopumā teiktu, ka apmeklējums bija vairāk zināšanai - varētu atkārtoti, ja dotu arī dupsi un būtu ērtāka loģistika. Var interesēt BBW cienītājiem. Vērtējums 10 baļļu sistēmā (kopumā vieta, attieksme, vizuālais, sniegums): 7. Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0,8.
 2. Atskats par vakardienas tikšanos. Sarunājām 50/h. Apraksti un foto atbilst. Attieksme lietišķa, runā daļēji arī angliski. Vizuāli kopta BBW tipa sieviete, krūtis lielas un patīkamas. Pēc dušas uz gultas. Sekoja diezgan ātra mutiskā apstrāde ar gumiju. Vēlāk pārgājām uz jātnieci, no aizmugures, misionāru un to dažādas variācijas. Procesā periodiski ar aizvērtām acīm nedaudzi noelsās, citādi stenēja ļoti samāksloti un iespaids, ka darbības bez īsta efekta. Pēc apm. 20min mudināja beigt, jo bija jau laiks. No ierašanās līdz prom došanās brīdim apm. 30min. Kopumā teiktu, ka apmeklējums bija zināšanai - pats neplānoju atkal apmeklēt, varbūt varētu interesēt BBW cienītājiem. Vērtējums 10 baļļu sistēmā (kopumā vieta, attieksme, vizuālais, sniegums): 7. Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0,6.
 3. Labi, ka vismāz pēc sludinājuma teksta atradu aprakstu. Jauns tel.Nr. 24960240
 4. Atskats par vakardienas tikšanos ar KARIWA666666 no 4sex.lv. Sludinās galvenokārt portālā. Sarunājām 50/h. Vieta turpat, kur arī citas (https://www.xtra.lv/...umniece-no-puh/; https://www.xtra.lv/topic/88941-24970993-laurucis/)- 11.tramvaja Brasas stacijas tuvumā. Dzīvoklis neliels un ar visām ērtībām. Attieksme lietišķa, runā daļēji arī latviski. Vizuāli pusmūža sieviete ar salīdzinoši slaidu augumu, bet uzkrītoši izspiedušos vēderu. Pēc dušas uz gultas. Īsumā parunājām, kas interesētu un patiktu. Sekoja diezgan pliekana mutiska apstrāde ar gumiju. Vēlāk pārgājām uz nelielu glāstu masāžu, jātnieci, no aizmugures, misionāru un to dažādas variācijas. Procesā pārsvarā mehāniska, stenēja ļoti samāksloti, iespaids, ka darbības bez efekta. Pēc apm. 45min teica, ka esot jau laiks. No ierašanās līdz prom došanās brīdim apm. 55min. Kopumā teiktu, ka apmeklējums bija zināšanai - pats neplānoju atkal apmeklēt, varbūt varētu interesēt mature vai MILF meklētājiem. Vērtējums 10 baļļu sistēmā (kopumā vieta, attieksme, vizuālais, sniegums): 6. Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0,5.
 5. Atskats par vakardienas tikšanos ar xdexxx2019 no 4sex.lv. Pieejama pēc saziņas portālā, kur vēlāk arī sūta nepieciešamās detaļas. Izskatās, ka citur aktīvi nesludinās. Takse esot 30 par mutisko, 70 par klasisiko, sarunājām 50/h. Vieta Ķengaragā netālu no Bultu ielas un Prūšu ielas krustojuma. Dzīvoklis ir ar 2 istabām, bet bez dušas, kas šķita dīvaini, bet varēju tajā brīdī iztikt. Par vietu uzreiz jāsaka, ka pats steigā pa ieeju, kur iegāju, vien nobrīnījos par ēkas gaiteņiem, kas atgādināja komunālo māju. Tikai pie promiešanas vairākas durvis bija atvērtas un varēju ieraudzīt, ka visa ēka (ieliku vismaz google maps bildi) ir piemētāta ar atkritumiem, pilna ar bezpajumtniekiem, narkomāniem un dzērājiem. Sieviete runā krieviski, saprot arī angliski un nedaudz latviski. Foto atbilst, miesa ir vidēja, attieksme sarakstē un klātienē salīdzinoši draudzīga un lietišķa. Procesā uzreiz gumija un mutiskā daļa. Vēlāk no aizmugures, misionārs un to dažādas variācijas. Procesā pļaukāt, tvert utt. derēja ar jebkādu stiprumu. Periodiski nedaudz noelsās, citādi iespaids, ka darbības bez efekta. Pēc apm. 45min piekusa un sapratu, ka varētu doties. No ierašanās līdz prom došanās brīdim apm. 55min. Kopumā teiktu, ka apmeklējums bija tikai zināšanai - citā vietā būtu vienkārši salīdzinoši vidēji, bet tajā midzenī grūti pat iedomāties, kam varētu interesēt apmeklēt. Vērtējums 10 baļļu sistēmā (kopumā vieta, attieksme, vizuālais, sniegums): 3. Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0,5.
 6. Atskats par vakardienas tikšanos ar fifa12345678 no 4sex.lv. Sludinās portālā, sasniedzama vairāk pa telefonu. Takse 30 par mutisko, 40/h, ja klasiskais. Vieta Sarkandaugavā netālu no Tilta ielas un Priežu ielas krustojuma. Dzīvoklis neliels, diezgan pavecs, bet ar visām minimālām ērtībām (viens no tiem variantiem, kad var attapties, ka arī tā cilvēki vēl dzīvo). Attieksme laipna un draudzīga, runā daļēji arī latviski. Vizuāli jauna sieviete, šķiet, ar varbūt kādu vielu lietošanas pagātni vai tml., jo salīdzinoši maza un kalsnēja (nedaudz atgādināja Zani: https://www.xtra.lv/topic/97135-zane-24902825-k%C4%81da-ir/).Krūtis ir vidēji lielas un patīkamas. Duša cieši pie tualetes poda, bet noskaloties var, pēc dušas uz gultas. Īsumā parunājām, kas interesētu un patiktu. Sekoja mutiska apstrāde, kur arī opcija vismaz sākumā nedaudz bez gumijas. Vēlāk pārgājām uz apgriezto jātnieci, misionāru un pozu no aizmugures, mainot periodiski starp tām. Pati zināja, kā viņai ir labāk un darbojāmies dažādos slīpumos. Procesā nedaudz skūpstīja un tvēra tuvākās ķermeņa vietas, patīkami stenēja un periodiski kulminēja. Iespaids, ka jo dziļāk un spēcīgāk, jo labāk. Pēc apm. 40min piekusa un mudināja beigt. No ierašanās līdz prom došanās brīdim apm. 50min. Kopumā teiktu, ka apmeklējums vairāk zināšanai - varētu apmeklēt atkārtoti, ja dotu arī dupsi un būtu ērtāka loģistika. Vērtējums (kopumā dzīvoklis, attieksme, vizuālais, sniegums): gandrīz labi. Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0.7.
 7. Atskats par tikšanos aizvakar. Biju atsaucies uz šādu puh sludinājumu (https://puh.lv/lv/cat-girls-looking-for-sex/ad-sejchas-vstrechus-dl/3653046.html): СЕЙЧАС встречусь для приятного время провождения с мужчиной . Я сексуальная малышка с 3 размером груди. Рост 173. Места нету, приеду к вам или отель. Анал не даю . Фото пришлю .Vārds: Angelina Vecums: 21 E-pasts: lov***@inbox.lv Parādīt e-pastu Pilsēta: Rīga Pēc e-pasta un whatsapp saraktes sarunājām tikšanās laiku un vietu Aparthotel, kur pa 15 eur noīrēju dzīvokli uz 3h. Takse 50/h. Sieviete runā krieviski, bet arī nedaudz latviski. Sarakstē atsūta tel. Nr. un foto, kas atbilst daļēji, jo varētu būt taisīts pirms kāda laika un šobrīd ir būtiski lielāka miesa. Pēc dušas uz gultas. Sākumā parunājāmies, kas interesētu utt.Tālāk mutiskā daļa ar opciju bez gumijas (no viņas pārjautāšanas sapratu, ka arī tālāk gumija ir vien opcija). Vēlāk misionārs un no aizmugures dažādos leņķos. Procesā bija gatava arī nedaudz skūpstīties, laizīt pirkstus un periodiski ar aizvērtām acīm dzirdami noelsās, citādi iespaids, ka darbības bez jebkāda efekta. Pēc apm. 50min pagura, palūdza paņemt no aizmugures, iebāžot arī pirkstu dibenā. Kad ar pirkstu spiedu uz leju daikta virzienā, tad gan viņa manāmi atplauka. No ierašanās līdz prom došanās brīdim apm. 1h 20min. Kopumā teiktu, ka apmeklējums bija zināšanai - neplānotu atkārtotu tikšanos, bet varētu interesēt BBW meklētājiem. Vērtējums (kopumā vieta, attieksme, vizuālais, sniegums): gandrīz labi. Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0.5.
 8. Atskats par tikšanos aizvakar pēc sludinājuma puh portālā: Esmu jauna studente kopta simpatiska piedavaju izklaidi 25 48 37 09 [25483709, 26606915] Runā kaut cik latviski. Sazvanīju pēcpusdienā, takse 50/h. Vieta viesnīcā pie 1.tramvaja Mārkalnes pieturas. Telpas nelielas, ar visām minimālām ērtībām. Duša ierīkota tualetes telpā tā, ka ūdens tek trapā, kamēr pods tiek apšļakstīts. Dvielis nebija, piedāvāja noslaucīties ar tualetes papīru. Attiecos un nožuvu tāpat pietiekami ātri siltā laika dēļ. Attieksme lietišķa. Vizuāli jauna sieviete. Kopumā foto varbūt īsts, bet tad taisīts pirms kāda laiciņa un šobrīd vien sakrīt frizūra, jo miesa ir ar daudz vairāk mīkstumiem. Pēc dušas uz gultas. Parunājām, kas un kā interesētu. PIevērsās mutiskajam uzreiz ar gumiju. Tālāk misionārs un no aizmugures dažādos leņķos. Vienā brīdi paprasīja, kas esmu pēc horoskopa un tad ļāva arī dibenā. Procesā periodiski ar aizvērtām acīm nedaudz noelsās, citādi iespaids, ka darbības bez efekta. No ierašanās līdz prom došanās brīdim apm. 55min. Kopumā teiktu, ka apmeklējums bija zināšanai - neplānotu atkārtotu apmeklējumu, bet varētu interesēt anālo horoskopu meklētājiem. Vērtējums (kopumā dzīvoklis, attieksme, vizuālais, sniegums): gandrīz labi. Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0.6.
 9. Atskats par tikšanos aizvakar pēc sludinājuma intim portālā: Приглашу в гости, в центре.Цены начиная от 30 евро.Смс и е-майл, не читаю.Отвечу на ваши звонки до 21.00.Фото соответствует реальности. Vārds:ЭляVecums:35Tālrunis:26868169E-Pasts:tig***@inbox.lvVieta:Rīga, Centrs Runā arī latviski. Sazvanīju pēcpusdienā, takse 30/50 par 0,5/1h. Vieta pie Ziedoņdārza dzīvojamo māju kvartālā starp Artilērijas ielu un Sparģeļu ielu, no kuras ir arī piekļūšana. Dzīvoklis neliels, ar visām minimālām ērtībām, dušas telpa apm. 2 m2. Attieksme draudzīga un lietišķa. Vizuāli pusmūža BBW tipa sieviete. Krūtis ir palielas un patīkamas, bet kopumā foto taisīts pirms kāda laiciņa un šobrīd vien sakrīt frizūra, jo miesa ir ievērojamāki lielāka. Pēc dušas uz gultas. Parunājām, kas un kā interesētu. PIevērsās mutiskajam uzreiz ar gumiju. Tālāk misionārs dažādos leņķos līdz beigšanai. Procesā bija gatava arī skūpstīties, laizīt pirkstus utt., kā arī periodiski ar aizvērtām acīm dzirdami noelsās. Citādi iespaids, ka darbības bez efekta. No ierašanās līdz prom došanās brīdim apm. 35min. Kopumā teiktu, ka apmeklējums bija zināšanai - neplānotu atkārtotu apmeklējumu, bet varētu interesēt tiem, kas ir BBW meklētāji. Vērtējums (kopumā dzīvoklis, attieksme, vizuālais, sniegums): labi. Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0.6.
 10. Atskats par tikšanos aizvakar pēc sludinājuma gribu portālā: Mīļš, maigs minetiņš pie manis mājās.(30) Var arī vēl klasiku.(50) Tikai duša nebūs. Esmu Rīgā, centrā. Laura (42) - treijalaura@inbox.lv . E-pastā atsūta nepieciešamās detaļas. Takse 50/h. Vieta centrā netālu no Akas un Lāčplēša ielas krustojuma. Dzīvoklis salīdzinoši nolaistas ēkas bēniņos bez siltā ūdens pieslēguma. Attieksme laipna un lietišķa. Vizuāli pusmūža sieviete, iespējams, ka pēc dzemdībām, jo ir salīdzinoši kalsna, bet vēders manāmi uz āru. Foto varētu būt bijis taisīts pirms kāda laika vai arī sanācis, ka vēderu nevar pamanīt. Vismaz krūtis ir palielas un patīkamas. Karstajā dienā iegāju vēsā ūdens dūšā, pēc tam uz gultas. Sekoja salīdzinoši pasīva mutiska apstrāde. Ir vērts pašam paņemt līdzi gumiju, jo pašai nevienā procesa posmā nebija nolūks to lietot. Vēlāk misionārs, no aizmugures un dažādas to variācijas. Procesā ir gatava arī skūpstīties un periodiski ar aizvērtām acīm dzirdami noelsās, citādi iespaids, ka darbības bez jebkāda efekta. Pēc apm. 1h piekusa un sapratu, ka varētu doties. Tālāk noskalojos un prom. No ierašanās līdz prom došanās brīdim apm. 1h 20min. Kopumā teiktu, ka apmeklējums bija zināšanai - neplānotu atkārtotu apmeklējumu, bet varētu interesēt tiem, kas Rīgas centrā grib pamēģināt provinces tipa meņģi. Vērtējums (kopumā vieta, attieksme, vizuālais, sniegums): gandrīz labi. Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0.5.
 11. Sakars, ka neredzami lietotāji vīpsnā par fizisku pievilcību. Atsauksmes ir tālu no padomju apcerējumiem, jo neesmu tās sistēmas produkts, bet vienlaicīgi arī tālu no cita cilvēka izsmiešanas u.tml. Ja kritiski, tad vismaz konstruktīvā virzienā. j80 un pārējiem - paldies un piekrītu, ka katram sava galva uz pleciem, rakstītais vienkārši zināšanai.
 12. Vienam der, otram neder. Apsveicu, ja visi esat vienkārši anonīmi apakšveļu modeļi, bet, lūdzu, beidziet novērsties no tēmas katru reizi, kad uzrakstīta atsauksme!
 13. Atskats par vakardienas tikšanos ar murmiska no 4sex.lv. Pieejama pēc saziņas portālā, kur vēlāk arī sūta nepieciešamās detaļas. Citur aktīvi nesludinās un šādi vien piepelnoties. Takse 50/h. Vieta Purvciemā netālu no Stirnu un Ķeguma ielas krustojuma. Dzīvoklis neliels, ar visām minimālām ērtībām. Attieksme laipna un draudzīga. Vizuāli pusmūža sieviete, šķiet, pēc dzemdībām ar attiecīgiem mīkstumiem u.tml. Pirms tikšanās būtu vērts paprasīt, lai atsūta kādu aktuālo foto, jo kopumā profila foto varētu būt bijis taisīts pirms kāda laika. Krūtis ir palielas un patīkamas. Pēc dušas uz gultas. Īsumā parunājām, kas interesētu un patiktu. Sekoja mutiska apstrāde, kur arī opcija bez gumijas. Pati ātri iekarsa un tālāk jau arī sekoja skūpsti, pirkstu laizīšana u.tml. Vēlāk misionārs, no aizmugures un to dažādas variācijas. Procesa laikā paskaļi elsa, stenēja un kulminēja gandrīz ik pēc 5 min. Pēc apm. 50min piekusa, nedaudz vēl padarbojāmies vannas istabā pie vannas un veļasmašīnas. Tālāk mazgāties un prom. No ierašanās līdz prom došanās brīdim apm. 1h 20min. Kopumā teiktu, ka apmeklējums bija vērtīgs - varētu interesēt MILF cienītājiem un varētu apmeklēt atkārtoti, īpaši, ja būtu ērtāka loģistika un dotu arī dupsi. Vērtējums (kopumā dzīvoklis, attieksme, vizuālais, sniegums): labi. Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0.7.
 14. Sūdzības no kā - anonīmiem lietotājiem? Šeit visi foruma biedri ir ar pseidonīmiem un neviena persona netiek apspriesta pēc vārda un uzvārda, personas koda vai tml. Ja kāds foruma lietotājs sūdzas, tad admin. var izvērtēt, vai tiek ievēroti anonimitāties un foruma lietošanas nosacījumi, bet citos gadījumos atteikt sūdzētājam, jo sākotnēji sūdzētājam būtu jāidentificē sevi un tad jānorāda, ka viņa dati tikuši nepamatoti apstrādāti.
 15. Atskats par vakardienas tikšanos ar Eva8 no 4sex.lv. Labprāt dzirdētu, kāpēc no xtra pazūd tēmas, jo vēlāk izdevās atrast, ka xtrā agrāk bijusi aktīva tēma (pielikumā pievienoju internetā saglabājušos versiju un izskatās, ka viņai pat ir profils šajā forumā: https://www.xtra.lv/user/9023-eva/)?Ja tēmas var tikt tāpat vien izdzēstas, tad gribētos saprast iemeslus, jo pazūd visa foruma jēga un nav vērts atstāt atsauksmes. Cik saprotu, pieejama pēc saziņas portālā, jo citur aktīvi vairs nesludinās. Jāsarunā vismaz pāris stundas iepriekš un sarunājām vakarā. Takse 50/h +10, ja arī dupsi. Vieta Juglā netālu no Brīvības un Silciema ielas krustojuma. Dzīvoklis neliels, ar visām ērtībām. Sapratu, ka kosmētiskais remonts neatmaksātos, jo pārāk reti izmanto. Attieksme vienkārša un lietišķa. Vizuāli pusmūža MILF tipa sieviete. Kopumā profila foto der auguma ilustrācijai. Krūtis ir palielas un tīkamas. Pēc dušas uz gultas. Sekoja vidēji stipra muguras masāža, pēc tam nedaudz lingam. Vēlāk gumiju virsū un nedaudz apstrādāja mutiski. Tālāk jātniece un no aizmugures, kad arī beidzu. Procesa laikā nedaudz samāksloti pastenēja, bet pārāk netraucēja. No ierašanās līdz prom došanās brīdim apm. 1h 10min. Kopumā teiktu, ka apmeklējums bija vērtīgs - visvairāk varētu interesēt MILF cienītājiem un varētu apmeklēt atkārtoti, īpaši, ja būtu ērtāka loģistika. Vērtējums (kopumā dzīvoklis, attieksme, vizuālais, sniegums): labi. Izmaksu / snieguma attiecība: 1 / 0.7. Eva8 no 4sex 26096631.pdf
×
×
 • Create New...