Jump to content

gshock

Members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

gshock last won the day on May 8

gshock had the most liked content!

Community Reputation

13 Good

About gshock

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

3,034 profile views
 1. Slaida, tieva ? Drīzāk strupa un apaļīga. Wtf
 2. Tad ko šeit meitene īsti piedāvā ? Esmu zvanījis 2 reizes un abās teica, ka hj nav nedrīkst utt. Gariks123 - dirsējs esi manuprāt.
 3. Tad varbūt būs jāsāk piedāvāt hj, savadāk klienti nenāk !
 4. Nav īstas. Man atsūtīja selfiju. Apaļāka.
 5. Ko teiksiet ? Vai īsta, dzīva ? Man pagaidām nesanāk sazvanīt.
 6. Viņa jau pirms 2 gadiem Rīgā bija pieejama. Biju piekāpis atkal, bet nācās doties prom, jo tādu konveijera sajūtu nevēlējos baudīt. Tur viens pēc otra burtiskā nozīmē. Tikko ienācu pa durvīm, jau teica, ka pec 20 minūtēm būs nākamais, tipa maz laika. Paskatījos uz viņu un sapratu, ka šeit man vairs nav ko darīt. To dzīvokli abas ar draudzeni īrē pa 3000e Cēzars iekarotājs ? ko tad tu iekaro mauku uz pusstundu par 70 eiro ?
 7. Paldies par info. Piekrītu ir labākas un letākas.
 8. Domāju vakarpusē braucot uz Rīgu iedot šamai uz zoba. https://puh.lv/ru/cat-girls-looking-for-sex/ad-izskatiga-tumsmatite/3597559.html Ir kāds bijis ?
 9. Maukas Maksimā pasniedz ēdienu. Šī ir no Kulinārijas nodaļas.
 10. Bilde ir viņas. Tieva, maza, ar maigu ādu, viss glīti, iesaku.
 11. Smuka, kopta augums, sakarīga var parunāties. Krievu tautības. Pie šitās reizēm aizeju. Vienīgā pie kuras eju. Kopā ar draudzeni dzīvo, greznos apartmentos. Konveijers, bet nu, tāpēc jau viņa ir šeit.
 12. Aleks tvoijs mnenijs jau visiem ir sen zināms. Tu esi pats bijis tajā sapņu zemē Ukrainā maz bijis ? Ja neesi, tad brauc un atpakaļ neskaties !
 13. Viņš nevar samierināties, ka prostiūta pa stundu nopelna tik, cik viņš pa nedēļu. Aleks, tu domā viņas ir priecīgas, ka tādā veidā pelna iztiku ? Diezvai. Es domāju,ka labāk nedēļu strādāt par kasieri, nekā šādi sevi pazemot, ik dienas. Tā nav cilvēka cienīga dzīve ne pret sevi ne tuviniekiem. Un tam ir paliekošas sekas. Bet pie visa pierod ! Un katram sava dzīve galu galā. Priecājies, ka tas neesi tu un liec prostitūtas mierā.
×
×
 • Create New...