Jump to content

Josephine

Members
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Josephine last won the day on December 3 2017

Josephine had the most liked content!

Community Reputation

6 Neutral

3 Followers

About Josephine

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Sieviete+Vīrietis

Recent Profile Visitors

2,578 profile views
 1. Profila bildi sevišķi uzmanīgi neaplūkoju Bet Tev kā draudzenei (vismaz Caps tā saka, un Caps zina visu par visām un visiem ) teikšu,ka bilde ir kārdinoša, vien drusku noklibo gaismēnu spēle kakla zonā.Izskaties jauka, slaida, ar pieklājīgu xtras meiču vizītkarti- PP . Gadu minējumu kļūda radās tādēļ,ka vienlaikus ar Tavu pieteikumu xtras topikā par masieri-vīrieti, šur tur tīmekļa plašumos parādījās ļoti līdzīga satura aicinājums atsaukties profesionālu vīrieškārtas masieri, un potenciālā kliente bija norādījusi savu gadu skaitli- 46
 2. Kā, redzi, izsakos saudzīgi - neieteiktu....Tas tāpēc,ka arī es, tāpat kā Katy, neesmu personīgi izbaudījusi Alexdoctor pakalpojumu.Dzirdētas tikai atsauksmes.Tu raksti,ka gribētu vīrieti- masieri.Tad nu ,lūk, Alex neesot uztverams gluži kā vīrietis,jo dara visu ar visu vecumu un dzimumu pārstāvjiem par samaksu.Prostitūciju šeit nosodīt nepavisam negrasos, tomēr negribētu fizisku saskarsmi ar šāda veida prostitūtu.Masējot labi, zinot,ko un kā darīt.Gados jauns, ja pieņemu,ka Tev nezkāpēc ir 44-46. tad varētu nebūt pieņemami, bet tāpēc jau ieminējos,ka gaumes lieta Ja izmēģināsi, ar interesi dzirdēšu Tavu viedokli,šeit topikā vai PM.Ja galīgi neko neatrodi, tad uzraksti man PM, ieteikšu vienu masāžas, sexa utt guru, bet tas nudien būs absolūti privāti,jo šo pakalpojumu publiski nepiedāvā(naudu viņš neprasīs, ja Tu viņam patiksi, un Tu viņam visdrīzāk patiksi ).
 3. Jā,jā, jā!!!Morena alias Josephine alias Locco ir viens un tas pats perversais šuasmonis- es. Esmu atmaskota un grēcīgā sirds nu mierīga .Bija interesanti padraiskoties, tagad turpināšu draiskoties sarakstēs, cerot,ka blacklistē netikšu, savukārt, līdz .........TAM procesam tikšu.Ja būtu, ar ko saderēt, tad varētu mēģināt vēl saderēt,vai un kā reaģēs Morene un Locco- klusēs, vai atbalstīs šo nežēlīgi patieso atklāsmi.Tagad nokaunos un pazūdu pagrīdē pie privātsarakstēm.
 4. Izaicinājums pieņemts,Locco!Bet tikai šovakar, ja pats esi tik drosmīgs!))
 5. Inspektor Cap, Daiļd..rsēj, Morena?Ļoti kolorīts personāžs šajā vietnē, ko visi zin, bet nav redzējis neviens?. Diemžēl vai par laimi, bet es tā neesmu. Tomēr Tu mani nedaudz sarūgtināji un dzēsi arī daļu entuziasma, jo nebiju iedomājusies,ka mans īsais vēstījums izklausījās tik baisi,lai uz mani kristu aizdomu ēna par virtuālās personības dramatisku dubultošanos ar konkrēto būtni.
 6. Nepamēģināšu- neuzzināšu.Vismaz nav dzirdēts, ka šī nodarbe izraisot atkarību. Un vai tad tas ir tik slikti?Šķiet,ka tie vīrieši,kuri šai portālā nelāgi izsakās par prostitūtām arī pret sievietēm parastajām nejūt neko sevišķi pozitīvu . Un nešķiet,ka adekvātajiem šī foruma biedriem prostitūtas izraisītu pretīgumu, ja vien nav runa par "Fublām", savukārt tās ir kādas nu ir neatkarīgi no pērkamības..Bet dažas pērkamās meitenes/sievietes atstāj ļoti pozitīvu iespaidu (spriežot no ierakstiem forumā,piem., Kaķis, Zvirbulis..... Šeit? Publiski?Paldies, nē , atturēšos.
 7. Varu uzdāvināties Bet prostitūta neesmu.Pagaidām neesmu
×
×
 • Create New...