Jump to content

eldars

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About eldars

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

794 profile views
 1. Tev neviens neprasīja, ko Tu domā par tādiem muķiem, pamācies latviešu valodu un iemācies izprast jautājumu. Jautājums bij, vai kāds ir ticies ar konkrētā sludinājuma ievietotāju. Un ja sajuties noderīgs un gribēji atbildēt, tad varēji atbildēt ar Jā vai Nē, jeb smuki zolīdi kā Karogs"Razvodz te dzeki jau iekrita" Jautājuma būtība bija saņemt apliecinājumu par fake sludinājumu, nevis izplūst negācijās un nosaukt kādu par lohu. Tad, kad Tev jautās, ko Tu domā par tādiem apčakarētiem cilvēkiem, tad arī varēsi izplūst visā savā vārdu krājuma daiļumā.
 2. Tavs apsveikums netiek pieņemts, jo diemžēl neesmu apčakarēts. Tikai ceru, ka varbūt kādu citu paglābju no šīs afēras. Gribētu Tevi M--ak redzēt dzīvē,tad vēl pasklatītos kurš ir lohs. Te aizsegā sprēgā baigo ērgli. Noteikti bijusi grūta bērnība un no tās nāk līdzi psiholoģiskā trauma. Atradies te "I'M THE BOSS" , Iesaku pamainīt uz "I'M THE LOHS" vai "I'M THE LOSS" Noteikti piestāvētu labāk.
 3. Jā, ritīgs feiks. Pavilināju konta nr. personas kodu protams nedeva. Stādījās kā Diāna Sveile. Te ir ar topiks, kuri cietuši no šīs darbones. https://www.xtra.lv/topic/86303-di%C4%81na-naudas-sh%C4%93ma/ Itkā tā krāpniece sieviete ir, jo palūdzu , lai atsūta balss ziņu, atsūtīja.
 4. Vai kāds ar šo ir ticies https://puh.lv/lv/cat-girls-looking-for-sex/ad-esmu-sodien-kuldiga/3595185.html Whatappā uzrunājot, atsūtīja iekopētu tekstu, tipa viss notiek ar priekšapmaksu. Izskatās pēc feika un naudas izkrāpšanas.
 5. Hello. Vai kāds ir bijis pie meitenes, sludinās zem nick sieviete123, epasts eisaka19@inbox.lv ? dzīvo netālu no Tukuma...
×
×
 • Create New...