Jump to content

ECU890

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About ECU890

 • Rank
  Member
 • Birthday 07/18/1991

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Varbūt kāds ir bijis? https://intimi.lv/lv/adv/read/escort-massage/731216/index.html
 2. Nu un ar ko tu tagad lielies ka izgaudoji par 80 eur?
 3. Pilnībā tev piekrītu kā iet pie kādas tad ok viss kārtībā. Kaktus ja viņas ar to nodarbojās,tas nenozīmē ka vari viņas ir atbiras. Vairākums no viņām noteikti cilvēciskā ziņā ir labākas par tevi. Turpini sēdēt rakstīt cik visas ir sliktas un staigāt pie viņām. Esmu pārliecināts ka acīs neko tādu nevienai nepateiktu. Sēdi tālāk uz dīvāna un turpini savu cīņu ar ļaunumu😀
 4. Nu tā ir viņas dzīve mums tur daļas nav,godīgi sakot izskatās ka tevi tas uztrauc vairāk ka viņu😂 Liecies tak mierā,laikam būsi vecīt ieķēries viņā ka tā pārdzīvo😄 Bus ok,nepārdzīvo.
 5. Visi te tik pareizi😂 Nu un kas par to ar ko viņa nodarbojās agrāk,viņa vismaz ar to pelnīja naudu. Nevis kā vairākums meiču to dara par velti un tādas pašas runas par viņām ir😃 Esmu pārliecināts ka vairākums šeit esošo būtu priecīgi ar viņu dzīvot. Malacis Bella tā turēt👍
 6. 60eur 30min 90eur 1h laikam. Es vienmēr 100 atstāju. Nu ar mani ir aktīva.
 7. Ir labi es visu laiku pie viņas eju. Laikam reizes kādas 10 jau esmu bijis. Vienmēr labā noskaņojumā ir uz laiku arī īpaši neskatās. Man ļoti patīk viņas figūra un tetovējumi arī savu rozinīti piedod. Bet nu tā jau gaumes lieta, man ļoti patīk šāda tipa meitenes.
 8. Nu laikam jā 😅katram savi putni galvā.
 9. Nu ļoti slikti ka nebūsi. Tu tagad sagrāvi visu manu dzīvi 😭 tā vismaz bija maza cerība.
 10. Nu ļoti atvainojos speciālisti ka aizvainoju jūs 😁 Turpmāk būšu uzmanīgāks ar savu viedokli. Nezināju ka esat tik jutekliski.
 11. Nu vnk izteicu savu viedokli man personīgi patika.
 12. Biju pie šīs meitenes riktīgi forša un simpatiska. Tagad noteikti iešu tikai pie viņas. Dzīvoklis tīrs kārtīgs forši smaržo. Pacienā ar kafiju var labi parunāt. Ļoti interesanta meitene kaut kas viņā tāds ir kas pievelk, noteikti iesaku.
×
×
 • Create New...