Jump to content

vergilijs

Members
 • Content Count

  263
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

vergilijs last won the day on October 15

vergilijs had the most liked content!

Community Reputation

73 Excellent

4 Followers

About vergilijs

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pilnmēness iespaidā ne tik to vien var sastrādāt... 😁
 2. Uzreiz atvainojos, ka ne par tēmu! Jautājums visiem neaptēstajiem jenotiem šajā topikā- jūs visi esat no vienas palīgskolas un kolektīvi latviešu valodas stundas bastojāt? Varbūt, pirms iet meitās, derētu gramatiku pamācīties? Es saprotu, ka pilnmēness utt, bet nu zajebaļi! sorry vēlreiz par offtopic!
 3. Malacis! 😁 Bet es esmu gatavs saderēt, ka tā ir tā pati darbone, kas savulaikt tika plaši apspriesta forumā. Un arī pati piedalījās diskusijās.
 4. Svētdienas vakarā vēl poha nav beigusies? Vai arī skolā Latviešu valodu regulāri basto?
 5. Biju, kādu laiku atpakaļ, iekūlies tai Valmieras salonā uz masāžu. Nu meitene it kā smuka, it kā masēt esot mācījusies. Masāža 2h. Runā visu laiku. Man nepatika. Masāža tāda saraustīta, ta rokas, ta muguru, tad atkal rokas, ta kāju utt. Man jau beigās apnika. Nobeigums ar tāds dīvains- masē šamo un muld kaut ko. Palūdzu lai vismaz krūtis parāda, nu nepakam. Neesot tā pieņemts viņai! Karoč velti pazaudēts laiks uz oranžais ēriks. Jēgas nekādas!
 6. Laikam jau jāliek šajā tēmā! Meituki uzmanās, ir kāds mudaks, kurš krāj bildes! https://puh.lv/lv/cat-girls-looking-for-sex/ad-piedavaju-mainities/3748727.html
 7. Noskaties video viņas lapā un padomā, vai tiešām tev to vajag. http://miss-helga.freeescortsite.com/video/
 8. Man pēc Meitene91 apmeklējuma došanās pie citām darbonēm šķiet velti izšķiests laiks. LV darbonēm ir daudz un ļoti jāpiestrādā gan pie atdeves, gan pie attieksmes, lai kaut mazliet pietuvotos tam, ko var sniegt Meitene91. Meitene91- Tu esi labākā.
 9. Nesaprotu, kur problēma satikties ar Meiteni91. Sarunāji laiku, atbrauci, pazvanīji un viss notiek. Paldies Meitenei91 par lieliski pavadīto laiku!
 10. Nu kā tad!https://m./msg/lv/home-stuff/health-beauty/massage-services/relaxing-massage/incpb.html
×
×
 • Create New...