Jump to content

dexster16

Members
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

About dexster16

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Sieviete+Vīrietis

Recent Profile Visitors

4,403 profile views
 1. Mani bloķēja, jo piezvanīju šmigā
 2. Ko tad teikt par "Sandris", iekš puh, kuru (kurš) robots regulāri liek sudinājumus ar bērnu fočenēm, pašu pipuka u.c.?
 3. Nekas. Drīz ziema būs un pa sniegu/ledu pēdas noberzīs. Bet varbūt varam kopā samesties un piedāvāt viņai aiziet uz pirti? + vēl ziepes un birsti.
 4. Brīnums! Vai tiešām viņa ir reāla? Man tikai atbildēja "брось номер"
 5. Tas ir fake. Kāds džeks vai robots liek šo sludinājumu
 6. Sveiki! Jautājums vairāk sievietēm, ja šādas te skatās. Meitenēm tas nebūs aktuāli. Varbūt večiem ir sava pieredze? Vai esiet satikuši (mīlējušies) sievieti pēc 50 g. ar libido? Manā dzīvē ir bijušas tikai divas. Tagad meklēju, bet bezcerīgi. Ak, skaistā jaunība!
 7. Heida. Diemžēl ar tādiem ir jārēķinās. Idiņi ir pilna pasaule. Darbs ir grūts, bet atbildīgs.
 8. Man nav saprotams tie, kas reklamājas kā pāris. Pieļauju, ka kāds mazgadīgais, idiņš, īpaši norūpējies vai cietumnieks liek šādus sludinājumus. Protams, ir uztaisīts i-robots, kas ģenerē šos sludinājumus.
 9. Nu nezinn. Vai visi bagāti šeit (tādi nav forumā), vai muld.
 10. Ja 35 min., tad tarifs - jau 50€?
 11. Šodien biju atkal pēc 3 gadiem. Nadinai lielāks vēders palicis, bet priekš masāžas tas netraucē. Tagad muld mazāk. Viņai ir ~ 50-60g. Nepatika ilgā olu/kules masāža (tas mani neuzbudina). Vēl viens mīnuss - lieto cepamo eļļu un tagad drēbes ož. Bet citādi viss OK. Par sex neprasīju. Prostatu masē (tadag jau saudzīgāk). Masē tikai muguru un dibenu. Man patika anusa glātīšana. Šoreiz ar vienu HJ.
 12. Tu vispār zini cilvēka anatomiju? Gan vīrieša, gan sievietes? Saprotu, ka neesi medicīnu studējis, bet iesaku palasīt - vismaz i-netā.
 13. Nu pilnīgi pareizi pateici! < 10% Es gan teiktu, ka mazāk. Vienkārši mani tās durvis ieskrāpēja acis. Līdz ar to secināju, ko - kāds uzdod jautājumu par sievieti? Vai tad neredz foto? Un jautā, vai forša? Absurds!
 14. Cien. Caps! Kā tev šķiet? Vismaz procentuāli, cik reklāmas liek pašas meitenes/sievietes?
×
×
 • Create New...