Jump to content

errori

Members
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

errori last won the day on July 17 2018

errori had the most liked content!

Community Reputation

19 Good

About errori

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Dzimums
  Vīrietis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Var viņu ikpalaikam satikt, gan caur 4sex.lv gan citur, darbināt var kā iepriekš visur un visādi, atkarīgs ko un kā sarunā. Darbināma meitene.
 2. Strādā, bet nu dēļ telpām pie viņas neeju.
 3. Tak aizmirstat šito, tas ir tas pats Aleksis,kirš zvana meitenēm un kaulējās par cenām, diedelē un kuru bieži atšuj un nelaiž iekšā. Jau apmicis ar savu cena par lielu un jāmaksā tik un tik. Tak ej un strādā par šo summu, kurš liedz. Besi kad bļa vecis ņurkst un žēlojās. Ej strādā vai iemācies ar meitenēm runāt un par velti kniebies. Sorry veči, reāli apnīk. Pie meitenes saulesbrillēs esmu bijis, bildēs ir viņa, jo tatto reāli tie paši. Nevaru teikt,ka ļoti manā gaumē, varbūt vēl kādu reizi ieiešu, ja manējās favorītes būs aizņemtas. Pavadīju stundu, divi koki, attieksme bija ok, augums tvirts, mutiski strādāja ar atdevi un kniebās arī kaislīgi, vēl pa pakaļu uzšāvu,patika. Bija tīri labi. Vai varu ieteikt? Nu tirgū ir labāki varianti, taču reizei, pārmaiņu dēļ var aiziet. Katrā ziņā bija labāk nekā pie pāris iebraucējām.
 4. Jā varēja jau tomēr tikt galā ar tām ūsām un apmatojumu uz sejas, riktīg tāda nevisai sajūta...itkā ok, bet tās ūsas brrrr
 5. Meitenīt, Jūsu bravūra ir smieklīga + kritiku nemākat uztvert. Diemžēl novērojums ir tāds, ka meitenēm no laukiem šis sindroms ir aktuāls un, jo zemāka izejošā kasta jeb šķira, jo lielāks sprēgāšanas līmenis. Skaidroju citu cilvēku pretenziju - ar Tevi sarunā tikšanos, cilvēks dodas ceļā un tērē laiku, bet Tu cilvēku, kam pati apsoli - uzmet! Sorry attaisnojuma tam nav, ja nu vienīgi intelekts strausa līmenī. Cieni citus un pašu cienīs. Otrs, nelecies, Tu pat mutē lāga ieņemt nevarēji 5cm resnumā un 17.5cm garumā. Redz, Tu pati savu problēmu apzinies, ja reiz tā uzvilksies, tas nav kritiski, tas bija novērojums, sorry, bet sievietēm vecākām par Tevi ir lielāka kompresija pat pēc bērnu dzimšanas. Beidz mēģināt celt sev latiņu, jo ja Tev paīstam būtu augsta pašapziņa, intelekts, Tu te tā nesprēgātu. Tāpēc aizej pie kosmetologa, pasporto, sakārto ēšanas paradumus, sakop sevi iespējams bik nomierināsies !
 6. Rukio haha vienogā atsauksme )! Meitene patiesībā ir ar gana tukšu galvu, nesaprot elementāras lietas, esmu bihis, bet nu galīg nav naudas vērta, un tā trīslitru burka arī garām . Daudz sakarīgu meiteņu, tā kā veči atslābstiet netērējat vnk laiku.
 7. Nu Alicei diemžēl līmenis bik nokrities, viss jau kopumā ir labi, itkā centīga, taču , ja salīdzina ar iepriekšējām reizēm, tad ir bik pufīgāka palikusi. Minets un seks labs. Dupsis likās bik švakāks palicie, iznēsāts. Kopumā bija laipna, kopā pavadītais laiks vairāk nekā 1h. Labi tas, ka viņa ir kopta. Nez kā tur ar ārzemniekiem, bet kad norunāju tikšanos zvanīju no sava numura (LV).
 8. Pie šīs meitenes ir būts, te daži fantazē par attieksmi, un ādu. Sāksim ar to ka meitene ir paliela, varēja būt nedaudz koptāka, āda kā āda nekas sliktāks vai labāks nekā citām. Attieksme meitenei klibo, brīžam ir sajūta, ka atstrādā, nav jau briesmīgi, taču, lai ietu vēlreiz noteikti nē. Minets stipri zem vidējā, ne amplitūda, ne degsme, ne arī spēks, tādas 4/5 ballītes var ielikt. Nepārāk aktīva gūltā. Seks, hm nu reizei saidjot, bet nu nekas īpašs, tā kā te daži vai nu paši par sevi atsauksmes raksta vai arī pielaizās. Prasītos vāverei lielāka kompresija. Kopumā...nu ja galīg nav kur olas izšaut un visi varianti aizņemti/nepieejami, tad ieiet tīri eksperimentam var. Otreiz neiešu, nu galīg nav vērts. Rezumē: Attieksme 6, Orālais 4/5, Seks 6...
 9. Sīkais, Tu maz saproti, ko Tu piedāvā? Galvu neesi kaut kur sasitis?
 10. Šī meitene ir darbināta vairākas reizes, gan bez maksas, gan par naksi vēl laikos kad bija Lati un arī tagad . Bet vairs neapmeklēju dēļ tā ka viduklis vairs nav tāds kā gribētos...tāds mazs ekleraitis sanāk :/
 11. Nu mjā...kā nu bez pašreklāmas )
 12. Vispār jau nav pareiza/nepareiza veida ieliktam silikonam , tas atkarīgs no sievietes ķermeņa, ne visām var ielikt caur krūts galu, ne visām caur padusi ! Tas ka Tev tā patīk labāk, cits jaitājums )
 13. Bet,protams, kā gan savādāk, tieši es, izlemju!!!
 14. Tu taču esi stūlbs kā āzis un tikko to apliecināji vēlreiz ))). Kā jā es visas meotenes krišuju, kā gan citādāk Bļa Kamerūms atradies. Da visoem jau zb tā Tava ņaidēšana, sūkstīšanās, bļa Tavā vietā jau kauns paliek. Ko Tu dirs ka vnk painteresējies, nu sorry nedos Tev tā Lisa ne par 150, ne par 200 euro. Tu esi parodija!
×
×
 • Create New...